19:37 2 min. Alan Łyszczarczyk #8 Zahaczenie
35:28 2 min. Martin Kasperlík #82 Ostrość
35:28 2 min. Aleksi Varttinen #71 Ostrość
37:44 2 min. Teemu Pulkkinen #11 Zahaczenie
44:45 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie
48:49 2 min. Matias Lehtonen #7 Atak kijem trzymanym oburącz
49:00 2 min. Maciej Kruczek #12 Opóźnianie gry
57:39 2 min. Patryk Wronka #15 Wysoko uniesiony kij
63:12 2 min. Juraj Šimek #14 Zahaczenie
70:21 2 min. Patryk Wronka #15 Przeszkadzanie

78. min - GOOOOL! Fraszko, błysnął w indywidualnej akcji i kończy to spotkanie!
76. min - Sawicki najechał prawą stroną uderzył po dalszym słupku i broni Murray!
75. min - Wajda nie dał się rozpędzić Wronce i zażegnane niebezpieczeństwo w tercji gości.
73. min - W komplecie Cracovia.
71. min - Wronka na ławce kar.
69. min - Guma odbiła się od zaskoczonego Kasperlika i minimalnie minęła bramkę GieKSy!
68. min - Powoli grają obie ekipy.
67. min - Wronka ze środka obok!
66. min - GieKSa w komplecie.
64. min - Katowiczanie w osłabieniu!
63. min - Fantastycznie sam Olsson i został powstrzymany przez Stojanovića!
62. min - Kasperlik mógł szybko zamknąć ten mecz, ale chybił z najbliższej odległości!
61. min - Gramy!

Koniec 3. tercji
60. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
58. min - Wronka na ławce kar.
57. min - Świetnie Rac do Kapicy, ale ten spalił dobrze zapowiadającą się akcję.
55. min - GOOOOOL! Dużo szczęścia miał teraz Pasiut, bo po jego uderzeniu Stojanović wpadł z krążkiem do bramki!
55. min - Pasiut kontra Stojanović!
55. min - Rzut karny dla GieKSy!
55. min - Sędziowie decydują się na wideoweryfikację zdarzenia pod bramką Stojanovića.
54. min - GOOOOOL! Tłoczno było pod bramką gości, ale Rac się nie pomylił!
53. min - Dwukrorotnie obity parkan Murray'a przez zawodników Cracovii!
52. min - Katowiczanie już w komplecie.
51. min - GOOOOL! Nemec długo zwlekał ze strzałem, ale jak w końcu zdecydował się na uderzenie to zrobił to znakomicie i doprowadza do wyrównania!
49. min - Kruczek na ławce kar za opóźnianie gry i gramy 5 na 3!
49. min - Lehtonen na ławce kar.

49. min - Ruszyli z kontrą krakowianie, ale Walker nie był w stanie zaskoczyć Murray'a.
48. min - Olsson uderza w drugie tempo, ale nad bramką.
47. min - GieKSa w komplecie.
45. min - Murgała na ławce kar.
44. min - Cracovia w poszukiwaniu trzeciego trafienia, ale katowiczanie dobrze bronią.
43. min - Łyszczarczyk z pierwszego krążka i instynktownie broni Murray!
42. min - Świetnie teraz Lehtonen między trzech obrońców gości, ale nie zdołał podnieść krążka i pokonać Stojanovića.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
40. min - Dwa razy było groźnie pod katowicką bramką, ale goście już w komplecie.
38. min - Pulkkinen na ławce kar.
36. min - Varttinen i Kasperlik na ławce kar.

35. min - Nemec pognał lewą stroną, ale to uderzenie spokojnie zatrzymuje Murray.
34. min - Jezek złamał kij przy próbie oddania strzału.
33. min - Sawicki znakomicie odnaleziony przez Łyszczarczyka, ale w porę zareagował Varttinen!
32. min - Kruczek po lodzie i instynktownie parkanem broni Stojanović!
31. min - Przeczekał jedno, drugie, trzecie tempo Łyszczarczyk i ostatecznie nie trafił nawet w bramkę.
29. min - Graborenko z prawej strony i dobrze ustawiony przy słupku był bramkarz GieKSy.
28. min - GOOOOOL! Szybka odpowiedź Cracovii! Luoto trafia prosto w okienko bramki Murray'a!
28. min - GOOOOOL! Stojanović broni uderzenie Bepierszcza, ale z dobitką pognał Pasiut i pakuje gumę w praktycznie pustej bramce!

27. min - Z ostrego konta Hitoasato, jednak trafia tylko w boczną siatkę.
26. min - Kotłuje się teraz mocno pod bramką gospodarzy!
24. min - Rac do Wronki, ale ten nie trafił w krążek.
23. min - GOOOOL! Pulkkinen w indywidualnej akcji wykorzystał zamieszanie i umieścił krążek obok zaskoczonego Stojanovića!
22. min - Łyszczarczyk zza bramki do Racuka, a ten myli się z najbliższej odległości.
21. min - GOOOOOL! Trójkowy wypad gospodarzy i Rac trafia prosto w lewe okienko bramki Murray'a!
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - GOOOOL! Pięć sekund potrzebowali katowiczanie w przewadze do objęcia prowadzenia! Stojanović poradził sobie z pierwszym uderzeniem z dystansu, ale blisko był Olsson, który wrzucił gumę do bramki Cracovii!
20. min - Łyszczarczyk na ławce kar.
19. min - Wronka zabrał krążek obrońcy potem zdecydował się na strzał, który nie zagroził realnie bramce gości.
18. min - Graborenko widział, że Murray jest zasłonięty, lecz to nie przeszkodziło w obronie bramkarzowi GieKSy.
17. min - Dwójkowa kontra gospodarzy i Pasiut, jak rasowy obrońca przerywa tę akcję.
16. min - Wronka chciał sam rozwiązać sytuację, jednak jego strzał mocno niecelny.
14. min - Z niebieskiej teraz Kinnunen i odbija gumę bramkarz mistrza Polski.
13. min - Murray mrozi grę po próbie Raca.
12. min - Świetnie teraz dwukrotnie broni golkiper gości!
10. min - Kontra gości, Olsson strzela po lodzie i pewnie zbija do boku Stojanović.
9. min - Dopadł do obitego krążka Brynkus i uderzył prosto w Murray'a.
8. min - Gula po lodzie, zmienia tor lotu krążka Rac, który minimalnie się pomylił!
7. min - Z pełnym impetem wpada Łyszczarczyk przed bramkę gości i w ostatnim momencie katowicki defensor przejmuje gumę.
6. min - Ponownie zbita guma przed bramką Murray'a i ponownie refleksem wykazał się golkiper GieKSy!
5. min - Zbity krążek przed golkiperem gości i ten w porę łączy parkany!
4. min - Simek miał dobrą pozycję po wyprowadzonej kontrze przez katowiczan, jednak nie zdołał opanować krążka w najważniejszym momencie.
3. min - Krakowianie przedostali się pod bramkę Murray'a, ale ten pewnie mrozi gumę.
2. min - Spokojny początek z obu stron.
1. min - Gramy!