2:1 Tommi Laakso #63 ( Dariusz Wanat #10, Aleksandrs Jerofejevs #23 ) +/-
3:1 August Nilsson #7 ( Roman Szturc #69, Jouka Juhola #92 ) +/-
3:2 Teddy Da Costa #77 ( Pawło Padakin #21, Michael Cichy #78 ) +/-
(+) Ahopelto #25, Cichy #78, Da Costa #77, Kowalówka #53, Kowalówka #12
(-) Kaskinen #4, Pociecha #67, Starzyński #26
(+2) 5/3 47:19
3:3 Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ( Teddy Da Costa #77, Erik Ahopelto #25 ) +/-
(+) Ahopelto #25, Da Costa #77, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58
(-) Bizacki #12, Ciura #6, Galant #24
(+1) 4/3 49:55
3:4 Krystian Dziubiński #61 ( Tommi Laakso #63, Pawło Padakin #21 ) +/-
(+) Ahopelto #25, Dziubiński #61, Laakso #63, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58
59:44 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

- 62 min - Mocno Mroczkowski ale na posterunku Lindskoug.
- 62 min - Strzał Mroczkowskiego prosto w Laakso i guma poza tercją gości.
- 61 min - Jeszcze minuta przewagi gospodarzy, próba wejścia w tercję ale Dupuy na spalonym.

- Będziemy mieli dogrywkę. Przez 1:44 tyszanie zagrają w przewadze 4 na 3.
- 60 min - Karygodny błąd Unii i ponownie sześciu na lodzie. Będzie przewaga tyszan. 16 sekund do końca regulaminowego czasu gry.
- 59 min - Wrzutka pod bramkę Lindskouga, ten spokojnie mrozi gumę.
- 58 min - Zamieszanie pod bramką Lindskouga, próbował Jeziorski ale leżąc wybijają oświęcimianie.
- 58 min - Dupuy próbował przymierzyć, ale będąc na przeciw bramki uderzył nad poprzeczką.
- 57 min - Kontra Dziubińskiego, ale Fucik nie dał się zaskoczyć.
- 56 min - Kara dla Diukowa za zaatakowanie poza grą Jeziorskiego.
- 56 min - 4-4! Komorski uderzył idealnie pod poprzeczkę bramki Lindskouga!
- 55 min - Kara dla Unii za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 54 min - Strzał Kaskinena, pewnie łapie Lindskoug.
- 53 min - Z gumą obrócił się Ahopelto i odbija gumę przed siebie Fucik.
- 52 min - Zamieszanie po strzale Sedivego z bliska, wymiana ciosów i przerwa w grze. Robi się nerwowo.
- 51 min - GOL! 3-4! Dziubiński dobija z bliska gumę do bramki Fucika i wychodzą goście na prowadzenie!
- 51 min - Dziubiński tylko wrzucił gumę pod bramkę Fucika i będzie wznowienie w tercji gospodarzy.
- 50 min - Sędziowie sprawdzają jeszcze wideo, analizują sytuację przy bramce Unitów. Po minucie wskazują na środek.
- 50 min  - GOL! 3-3! Mocny strzał Pangiełowa-Jułdaszewa ląduje w okienku bramki Fucika!
- 50 min - Kolejna kara, na ławkę kar trafia Dupuy który wjechał w pole bramkowe Lindksouga i spowodował jego upadek.
- 50 min - Ahopelto uderzył z bulika, skutecznie w bramce Fucik.
- 49 min - Tym razem na ławkę kar trafia Dziubiński, złamany kij rywala. Ale to Galant uderzył w kija napastnika Unii ...
- 48 min - Starzyński trafia na ławkę kar i przez 10 sekund Unia ponownie zagra 5 na 3.
- 48 min - Da Costa pod bramkę, ale Cichy minął się z krążkiem.
- 47 min - GOL! 3-2! Ponownie łapią kontakt goście. Da Costa mierzonym strzałem na przeciw bramki ulokował gumę w bramce!
- 46 min - Dwie kary w krótkim okresie dla tyszan i 5 na 3 przez 1:38 zagrają Unici. Na ławce Mroczkowski i Ciura.
- 46 min - Z niebieskiej mocno Bezuska, mrozi w parkanach Fucik.
- 45 min - Uderzenie z nadgarstka Dziubińskiego, odbija parkanem nad bramkę Fucik.
- 44 min - Po analizie wideo sędziowie uznają, że nie ma bramki. Cichy trafił w poprzeczkę a guma wyszła przed bramkę.
- 44 min - Sędziowie będą sprawdzać wideo, po tym jak krążek złapał Fucik.
- 43 min - Strzał Cichego z bliska wydawało się, że trafił pod poprzeczkę i wyszedł w pole. Gracz Unii podniósł ręce w goście radości, ale gra toczy się dalej.
- 42 min - Szarpana gra z obu stron, bez groźnych akcji.

- Koniec II tercji.
- 40 min - Szturc obok bramki, zaraz poprawka Ciury ale bardzo niecelnie.
- 39 min - Szczechura z nadgarstka, pewnie Fucik.
- 38 min - Z niebieskiej próbował uderzać Jerofejevs, ale guma po rykoszecie wylądowała poza taflą.
- 37 min - Boivin próbował pod bramką zagrać do Marca, ale ten drugi został zablokowany.
- 36 min - Bagin spod bandy, obok słupka.
- 35 min - Przypadkowo krążkiem w twarz oberwał Bizacki i z bólem udał się do boksu.
- 34 min - Ponownie Szturc zza obrońcy, łapie Lindskoug.
- 34 min - Szturc z okolicy bulika próbował przymierzyć w okienko, ale dobrze odbił nad poprzeczkę Lindskoug.
- 33 min - Padakin sfaulował rywala w tercji ataku i trafia na ławkę kar.
- 32 min - Wanat pod bramkę, tam dobijał Laakso, ale z kłopotami broni Fucik.
- 30 min - GOL! 3-1! Strzał zza bulika Nilssona odbił się od Dziubińskiego i zaskoczył kompletnie bramkarza Unii.
- 30 min - Strzał Szturca obok bramki.
- 29 min - Na ławkę kar trafia Krzemień po tym jak spowodował upadek Komorskiego pod bramką Unii.
- 29 min - Strzał spod niebieskiej Pangiełowa-Judłaszewa łapie na raty Fucik.
- 28 min - Strata Unii na środku tafli, kontra tyszan jednak strzał Mroczkowskiego nad poprzeczką.
- 27 min - GOL! 2-1! Kontaktowy gol Unitów. Świetnie Wanat minął Kaskinena, podał jeszcze do Laakso a ten z bliska po długim rogu umieścił gumę w bramce!
- 26 min - Kontra Sedivego, ale również jego strzał minął bramkę.
- 25 min - Mocny strzał Krzemienia z bulika, ale nad poprzeczką.
- 23 min - Podanie Boivina pod bramkę, ale Mroczkowski nie trafił w krążek.
- 22 min - Cichy zamarkował strzał, ale gdy zdecydował się na uderzenie - obok słupka.
- 21 min - Strzał Da Costy, odbija Fucik.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Sygnalizowana kara dla Augusta Nilssona a następnie spięli się pod bramką Starzyński i Pangiełow-Jułdaszew i obaj również trafiają na ławkę kar.
- 20 min - Zamieszanie pod bramką Fucika, uderzał Cichy.
- 19 min - Strzał Da Costy po wjechaniu w tercje rywala, łapie Fucik.
- 18 min - Wanat pod bramkę, ale niecelnie.
- 17 min - Indywidualnie Jeziorski, minął efektownie dwóch rywali, ale w ostatniej fazie upadł na lód.
- 16 min - Cichy z bulika, zbyt lekko i odbija Fucik.
- 15 min - Mroczkowski niezbyt mocny strzał, bez zagrożenia.
- 14 min - Younan pod bramką Unii, ale powstrzymany.
- 13 min - Próba Szczechury, bez efektu.
- 12 min - Noworyta spod niebieskiej, na raty mrozi Fucik.
- 12 min - Szybka odpowiedź Unii, ale sytuacji nie wykorzystał Dziubiński.
- 12 min - GOL! 2-0! Strzał ze środka tercji na wysokości rozgrywania bulików przez Mroczkowskiego, gumę odbija Lindskoug - ale z bliska dobija przy słupku Jeziorski.
- 11 min - Ruszył Ahopelto, ale jego strzał po rykoszecie nad bramką.
- 10 min - Komorski i Jakobsons trafiają na ławkę kar.
- 9 min - Gospodarze przycisnęli, ruszył Komorski z lewej strony, ale broni z bliska końcówką parkanu Lindskoug.
- 8 min - Lewym skrzydłem ruszył Dupuy, ale tym razem uderzył prosto w bramkarza.
- 7 min - Galant próbował z boku, ale tym razem Lindskoug odbija.
- 6 min - GOL! 1-0! Gościński uderzył z bulika z lewego skrzydła i krążek w bramce! Guma wpadła po niezbyt udanej interwencji bramkarza i ta wpadła mu pod pachą.
- 6 min - Laakso najechał przed bramką, ale niedokładnie uderzył po zablokowaniu gumy przez Ciurę.
- 5 min - Prusak pod bramkę, ale Wanat nie trafił w krążek.
- 4 min - Akcja Jeziorskiego pod bramką, powstrzymana.
- 3 min - Da Costa wjechał do tercji rywala, uderzył zza obrońcy - pewnie łapie Fucik.
- 2 min - Spod bandy Jerofejevs, ale odbija Fucik.
- 1 min - Strzał Mroczkowskiego z boku, odbija Lindskoug.

#11 Mateusz Gościński LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Jouka Juhola LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 2 0 0 0 2 1 2 1 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 2 2 0 2 2 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#7 August Nilsson PO 1 1 1 0 2 1 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0