Rozgrywki: 2022/23 - Ekstraliga: Play-off
0:1 Martin Kasperlík #82 ( Roman Rác #88, Patrik Husák #44 ) +/-
(+) Bdžoch #26, Husák #44, Kasperlík #82, Michalski #92, Rác #88
(-) Noworyta #55, Pangiełow-Jułdaszew #58, Prusak #14, Sołtys #16, Wanat #10
5/5 32:42
1:1 Krystian Dziubiński #61 ( Aleksandrs Jerofejevs #23, Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ) +/-
(+) Ahopelto #25, Dziubiński #61, Jerofejevs #23, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58
(-) Kasperlík #82, Krejčí #27, Němec #14, Rác #88, Sawicki #13
5/5 40:47
1:2 Mico Luoto #67 ( Roman Rác #88, Martin Kasperlík #82 ) +/-
(+) Graborenko #29, Kasperlík #82, Luoto #67, Michalski #92, Rác #88
(-) Cichy #78, Jākobsons #7, Laakso #63, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #8
5/5 41:17
2:2 Teddy Da Costa #77 ( Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58, Michael Cichy #78 ) +/-
(+) Bezuška #4, Cichy #78, Da Costa #77, Kowalówka #12, Pangiełow-Jułdaszew #58
(-) Gula #89, Němec #14, Račuk #21, Šaur #33
(+1) 5/4 50:43
3:2 Krystian Dziubiński #61 ( Aleksandrs Jerofejevs #23, Pawło Padakin #21 ) +/-
58:01 2 min. Aleš Ježek #90 Spowodowanie upadku przeciwnika

59. min - Petarda Łyszczarczyka z niebieskiej i efektowna interwencja Lindskouga!
59. min - Zabolotny w boksie "Pasów"!
59. min - Dziubiński zza bramki do Ahopelto, ale jak on tego nie trafił!?
59. min - Czas dla Comarch Cracovii.
59. min - Jezek na ławce kar.
57. min - Krzemień z dystansu i mrozi gumę krakowski golkiper.
56. min - Michalski przed bramkę, ale nikt nie zdołał trącić gumy.
55. min - Kontra Da Costy i strzał z prawego bulika. Pewnie interweniuje krakowski bramkarz.
54. min - GOOOOOOOL!!!!!! 3:2! Jerofejevs huknął z niebieskiej, krążek trącił jeszcze Dziubiński i oświęcimianie wychodzą na prowadzenie!
53. min - Ależ kotłuje się pod krakowską bramką! Ogrom pracy ma teraz Zabolotny.
52. min - Pangiełow z niebieskiej bez przyjęcia i nieco ponad bramką.
51. min - GOOOOOOOL!!!!!! 2:2! Pangiełow z niebieskiej zagrał na lewy bulik do Da Costy, który huknął w swoim stylu i zmieścił gumę tuż przy słupku!
51. min - Trójkowa kontra "Pasów", ale zdążył wrócić Padakin.
50. min - Graborenko na ławce kar.
49. min - Da Costa przed bramkę do niepilnowanego Kowalówki, jednak ten z bliska nie był w stanie pokonać Zabolotnego.
48. min - Jezek z bulika i minimalnie obok słupka.
47. min - Słabe kontry w wykonaniu Unii.
46. min - Arrak samotnie sprzed obrońcy i pewnie łapie gumę bramkarz Unii.
44. min - Saur z niebieskiej i krążek po lekkim rykoszecie Lindskouga mija światło bramki.
43. min - Zakotłowało się pod oświęcimską bramką, jednak górą biało-niebieska obrona.
42. min - GOOOOOOL!!!!! 1:2! Rac zagrał gumę na środek do Luoto, który tylko dołożył łopatkę kija i ulokował krążek w siatce!
41. min - GOOOOOOOL!!!!! 1:1! Jerofejevs huknął z niebieskiej i przed bramką tor lotu krążka zmienił Dziubiński i mamy wyrównanie!

39. min - Dziubiński w sytuacji sam na sam, jednak nie był w stanie pokonać Zabolotnego.
38. min - Pusta bramka i strzał Diukowa z zerowego kąta, lecz niecelny.
37. min - Wronka na bulik do Łyszczarczyka, ale ten źle przyjął krążek i nie zagroził poważnie bramce Unii.
36. min - Racuk z najbliższej odległości i górą Lindskoug.
35. min - Ahopelto odesłany na ławkę kar.
34. min - Racuk przed bardzo dobrą okazją, jednak Lindskoug ratuje sytuację oświęcimianom.
33. min - GOOOOOOL!!!!!! 0:1! Dwójkowa kontra Cracovii, Rac podał na drugą do Kasperlika, a ten szybkim strzałem pokonał Lindskouga!
32. min - Długa seria błędów po stronie biało-niebieskich.
31. min - Padakin sprzed bulika i skutecznie krakowski golkiper.
30. min - Rac sam kręci zawodnikami Unii i Lindskoug chroni oświęcimian przed utratą bramki!
30. min - Kasperlik z dystansu i z dozą szczęścia interweniuje bramkarz gospodarzy.
29. min - Błąd oświęcimian i przed szansą Wronka, jednak nieznacznie się pomylił.
28. min - Gula spod niebieskiej i pewnie łapie gumę Lindskoug.
27. min - Laakso z bliska i krążek po rykoszecie o centymetry mija światło bramki.
26. min - Dziubiński sam z okolic koła bulikowego, ale wprost w bramkarza "Pasów".
25. min - Cichy ponownie w sytuacji sam na sam i ponownie górą Zabolotny.
25. min - Cichy przed bramkę do Da Costy, lecz ten był przyblokowany.
24. min - Rac skutecznie wyłuskał gumę od rywala i momentalnie wystrzelił ją z własnej tercji.
23. min - Husak odesłany na ławkę kar.
23. min - Kowalówka z bulika, ale nieskutecznie.
22. min - Padakin na środek do Dziubińskiego, ten huknął z pełnego zamachu, lecz nie zaskoczył golkipera Cracovii.
21. min - Pangiełow sprzed bulika prosto w Zabolotnego.

20. min - Bombardowanie krakowskiej bramki, lecz bez efektu.
19. min - Laakso dobijał gumę z najbliższej odległości, jednak góra był "Zabol".
19. min - Kara dla Łyszczarczyka.
19. min - Łyszczarczyk niepilnowany z bulika i na raty mrozi gumę Lindskoug.
18. min - Gula mocno sprzed bulika wprost w bramkarza.
17. min - Dziubiński na ławce kar.
16. min - Łyszczarczyk mocno ze strefy międzybulikowej i minimalnie ponad bramką.
16. min - Graborenko sprzed Wanata, ale widział to uderzenie oświęcimski bramkarz.
15. min - Szybki strzał Brynkusa sprzed bulika, lecz w nogi jednego z zawodników.
14. min - Rac z kontrą zablokowany przez Laakso.
13. min - Podanie od zakrystii do F. Kapicy przed bramkę, który trafił w spojenie!
13. min - Bezuska z neutralnej do raka krakowskiego bramkarza.
12. min - Nieudana kontra Krejciego.
11. min - Rac w sytuacji sam na sam i górą Lindskoug!
11. min - Padakin z lewego skrzydła, lecz nie zaskoczył Zabolotnego.
9. min - Da Costa uderzył z półobrotu, było trącenie jeszcze przed bramką i krążek minął światło bramki.
8. min - Trwa napór ze strony gości.
7. min - Sędziowie potwierdzają, nie ma bramki dla biało-niebieskich.
7. min - Padakin indywidualnie od zakrystii i wystawił gumę na środek skąd poszedł strzał, jednak wydaje się, że górą był Zabolotny. Będziemy mieli jednak analizę wideo.
7. min - Łyszczarczyk sam środkiem, ale powstrzymany przez Diukowa.
6. min - Krzemień zza bulika, lecz nie zaskoczył bramkarza "Pasów".
5. min - Laakso z zerowego kąta wprost w krakowskiego golkipera.
5. min - Cichy samotnie środkiem pomiędzy obrońcami Cracovii, jednak nie pokonał Zabolotnego.
4. min - Diukow z niebieskiej minimalnie obok bramki.
2. min - Petarda Nemca z niebieskiej, dobitka Racuka, ale górą Lindskoug.
2. min - Kasperlik z lewego skrzydła i również w parkan oświęcimskiego bramkarza.
1. min - Szybki strzał Guli z dystansu i w parkan Lindskouga.

#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 2 0 0 0 2 2 2 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 2 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Rok Stojanovič B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 3 3.06 35 15 9 11 0 0 91.43 58:45 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0