1:0 Cade Neilson #94 ( Evan Mosey #26 ) 5/5 01:07
2:0 Robert Dowd #75 ( Cade Neilson #94, Liam Kirk #14 ) (+1) 5/4 16:42
3:0 Nathanael Halbert #79 ( Robert Dowd #75 ) 5/5
14:58 2 min. Eimantas Noreika #27 Uderzanie kijem
26:09 2 min. Kostas Gusevas #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:40 2 min. Robert Dowd #75 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:15 2 min. Arnoldas Bosas #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:53 2 min. Matthew Myers #8 Trzymanie przeciwnika
46:31 2 min. Mantas Stankius #18 Wysoko uniesiony kij

Koniec meczu. Strzały w trzeciej tercji 10:10. W całym spotkaniu 24:28.
60. min Zamknęli gospodarze emocje w tym spotkaniu.
59. min - GOOOOLLL!!! Do krążka dopada Hallbert i przez całe lodowisko umieszcza go w pustej litewskiej bramce.
59. min - Przyciśnięci gospodarze. Kilka strzałów Litwinów.
58. min - Ron Pasco tłumaczy swoim podopiecznym wariant rozegrania akcji i ściąga Armalisa z bramki.
58. min - Mają Litwini wznowienie w tercji ofensywnej i mamy przerwę na czyszczenie lodu.
57. min - Betterridge w indywidualnej próbie. Powstrzymany tuż przed Armalisem.
56. min - Popełniają błędy hokeiści z Litwy, ale Brytyjczycy nie potrafią ich wykorzystać.
55. min - Litwini nie mając nic do stracenia atakują bardzo śmiało, co chwilę sprawdzając czujność wyspiarskiego bramkarza.
54. min - Pewnie między słupkami Bowns. Szczęścia szukali najpierw Bendzius a potem Cizas.
53. min - Skutecznie bronią się teraz gospodarze przed coraz śmielszymi atakami gości.
52. min - W dogodnej okazji nie trafia Noreika.
51. min - Duże ryzyko brytyjskiego golkipera, który wyjechał za bramkę, jednak Litwini nie potrafili z tego skorzystać.
50. min - Bosas sprawdza czujność Bownsa, który od kilku minut nie był zatrudniany.
49. min - Udało się litewskiej obronie wystrzelić krążek. Goście w komplecie.
49. min - Bardzo dobrze między słupkami radzi sobie Armalis, na co dzień golkiper zespołu Leksands IF.
48. min - Na raty broni strzał Currana, Armalis.
47. min - Ostre starcie przy bandzie kończy się wykluczeniem dla Stankiusa.
47. min - Żadna z ekip nie forsuje tempa. Mamy przerwę na czyszczenie lodu.
45. min - Bendzius wjechał do brytyjskiej tercji jak do siebie i uderzył na bramkę Bownsa. Bramkarz gospodarzy zbija krążek w róg lodowiska.
44. min - Bardzo aktywny jest w tym spotkaniu Mark Kaleinikovas. Po raz kolejny starał się zawodnik JKH pokonać brytyjskiego golkipera, dalej bez efektu.
43. min - Po dobrej wymianie na strzał zdecydował się Curran, górą Armalis.
42. min - Najpierw Gusevas, potem Protcenko uderzali spod niebieskiej. Oba strzały obok świątyni Bownsa.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Przy krążku gospodarze.

Koniec drugiej tercji. Strzały w drugiej tercji 6:8.
40. min - Aktywny Kaleinikovas starał się pokonać Bownsa, jednak bezskutecznie. Zawodnicy z Wielkiej Brytanii w komplecie.
39. min - Dobrze w defensywie radzą sobie gospodarze. Litewscy zawodnicy spalili akcję.
38. min - Kaleinikovas faulowany za własną bramką. Wykluczenie dla Myersa. Litwini prawie do końca tercji w przewadze.
38. min - Nie wykorzystali przewagi gospodarze. Goście bardzo czujni podczas gry w osłabieniu.
37. min - Próbował Kirk ze środka. Radzi sobie Armalis.
36. min - Wykluczenie dla reprezentacji Litwy. Na dwie minuty odesłany Bosas.
36. min - Szarpaną grę z obu stron obserwujemy teraz w Motorpoint Arena.
35. min - W odpowiedzi Krasilnikovas z prawego skrzydła. Bowns mrozi krążek.
34. min - Lake niecelnie do Wallera. Dużo kombinują gospodarze w tercji litewskiej.
33. min - Wychodzili trzech na jednego Brytyjczycy, ale przekombinowali i w efekcie stracili krążek bez oddania strzału na bramkę Armalisa.
32. min - Nie forsują tempa Wyspiarze. Na drugiej stronie niecelne podanie Kaleinikovasa.
30. min - Nie udało się reprezentacji Litwy oddać choćby celnego strzału na bramkę Bownsa podczas gry w przewadze.
29. min - Rozpoczęła się przewaga gości, którzy próbują przebić się przez brytyjską defensywę.
28. min - Błąd popełnili gospodarze i po stracie krążka Dowd musiał ratować się faulem.
28. min - Dwa razy Kirk do Currana i dwukrotnie poradził sobie golkiper Litwinów.
27. min - Na ławkę kar powędrował Gusevas.
26. min - Sygnalizowana kara dla drużyny litewskiej. Długo krążkiem operują gospodarze.
25. min - Strzelał Kirk, znów czujny Armalis.
24. min - Krótki wypad litewskich hokeistów zakończony strzałem Jaskieviciusa, bez zagrożenia dla brytyjskiej bramki.
23. min - Goście zamknięci w strefie obronnej. Lake starał się wykorzystać zmęczenie rywali indywidualnym rajdem. Powstrzymał go dopiero Armalis.
22. min - Litwini gubią krążek w tercji ataku. W kontrze Lake, jednak również bez strzału.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję od uderzenia Hammonda, które bez większych problemów broni litewski bramkarz.

Koniec pierwszej tercji. Strzały 8-9.
20. min - Próbowali goście wrzucić krążek do tercji obronnej Brytyjczyków, ci jednak bardzo uważnie w destrukcji.
19. min - Bendzius przed ogromną szansą, jednak nie udało mu się trafić w krążek.
18. min - Podcięte skrzydła Litwinów po stracie bramki. Goście zepchnięci do defensywy.
17. min - GOOLL!!! Podwyższają prowadzenie gospodarze. Dobrą kombinację w przewadze zakończył Dowd.
16. min - Niemrawo wyglądają Brytyjczycy w tej przewadze. Strzał Moseya z niebieskiej, chwilę później spalony gospodarzy.
15.min - Kara dla Litwinów. Noreika przez 2 minuty odpocznie na ławce kar.
15. min - Uśpili czujność rywali teraz gospodarze. Dali im pograć krążkiem we własnej tercji. Chwilę później długim podaniem został uruchomiony Kirk, który stanął oko w oko z litewskim golkiperem, ten pojedynek wygrał Armalis.
14. min - Tym razem huknął Grinius. Również bez efektu bramkowego.
13. min - Na drugiej stronie uderzał Betterridge, parkanem zbił ten strzał Armalis.
12. min - Wyrównało się nieco to spotkanie. Krakauskas z groźnym strzałem z niebieskiej. Górą Bowns.
11. min - Wznowienie przed Bownsem.
11. min - W groźnej kontrze Bosas strzela z nadgarstka, jednak bardzo niecelnie.
10. min - Nie ma przerw w tym spotkaniu. Wyraźną przewagę mają hokeiści z Wielkiej Brytanii, Litwini ograniczają swoje próby do wyjść z kontrami.
8. min - Gospodarze dużo kombinowali w strefie obronnej gości, jednak wyszedł z tego jedynie ofsajd.
7. min - Tetlow bliski podwyższenia prowadzenia Wyspiarzy. Krążek po jego strzale skończył jednak swoją podróż na słupku bramki Armalisa.
5. min - Pierwsza odważniejsza próba Litwy. Na bramkę Bownsa uderzał Noreika.
4. min - Brytyjczycy nie wypuszczają Litwinów z własnej tercji obronny, ale cały czas kombinują za bramką bez efektów bramkowych.
2. min - GOOOLLL!!!Szybko uderzają gospodarze. Już w 2. minucie ze strefy międzybulikowej litewskiego golkipera zaskakuje Neilson.
1. min - Rozpoczynamy starcie. Pierwszy bulik dla Brytyjczyków. W bramkach Armalis i Bowns

W bardzo dobrych nastrojach po zwycięstwie biało-czerwonych zapraszmy do śledzenia ostatniego dzisiejszego meczu Mistrzostw Świata dyw. IA w Nottingham. Gospodarze z Wielkiej Brytanii podejmą reprezentację Litwy. Relację live z tego spotkania prowadzi Kamil Przegendza.