1:2 Cade Neilson #94 ( Robert Dowd #75 ) 5/5 20:59
2:2 Alexander Petan #19 ( Daniel Tedesco #16, Ivan Deluca #46 ) 5/5 24:34
2:3 Mike Hammond #21 ( Oliver Betteridge #74 ) 5/5 28:43
3:3 Daniel Glira #21 ( Luca Frigo #93, Daniel Mantenuto #9 ) 5/5 34:29
3:4 Brett Perlini #9 ( Mike Hammond #21, Liam Kirk #14 ) 5/5
3:5 Cade Neilson #94 ( Liam Kirk #14 ) 5/5
05:27 2 min. Phil Pietroniro #37 Zahaczenie
11:21 2 min. Cade Neilson #94 Atak kolanem
15:03 2 min. Brandon McNally #74 Zahaczenie
38:32 2 min. Peter Spornberger #10 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu. Brytyjczycy dołączają do Polaków i za rok pojadą do Czech na Mistrzostwa Świata Elity. Strzały : 22-23
60. min - Spalony Włochów. Wznowienie w tercji neutralnej.
59. min - Obie drużyny już dogrywają spotkanie. Brytyjscy kibice fetują, podczas gdy Włosi już mają mocno spuszczone głowy.
58. min - GOOOL!!! Włosi ściągneli bramkarza, fatalnie pomylili się za własną bramką. Krążek odebrał Kirk i wyłożył go do neilson, który pakuje go do bramki.
57. min - Wielka Brytania bardzo mądrze rozgrywa długo krążek.
55. min - Włochom brakuje dokładności w tych decydujących minutach.
54. min - Waller z indywidualnym rajdem, zakończonym na włoskim bramkarzu.
53. min - Znów uderzał Pietroniro, i znów skutecznie Bowns.
52. min - Mądrze Brytyjczycy neutralizują teraz zapędy ofensywne Włochów.
50. min - Trzymają Włosi gospodarzy w ich tercji, jednak niewiele z tego wynika póki co.
49. min - Minimalnie niecelnie teraz uderzał Pietroniro.
48. min - Fenomelna interwencja Bownsa po strzale niepilnowanego Petana i nadal mamy remis.
47. min - Po wrzuceniu Trivellato, Brytyjczycy wystrzeliwują na uwolnienie.
46. min - Betterridge ze skrzydła prosto w Fazio.
45. min - Tedesco zza bramki i było blisko żeby któryś z kolegów dołożył kij.
44. min - Pierwszy wypad Brytyjczyków zakończony zablokowanym strzałem Perliniego.
43. min - Aktywniejsi Włosi na początku trzeciej tercji. Brytyjczycy wyraźnie skupieni na defensywie, nie chcą dopuścić do takiego szaleństwa jak w drugie tercji.
42. min - Deluca dobrze powalczył za brytyjską bramką i na pamięć szukał kolegi przed bramką ale nikogo tam nie było.
41. min - Jedziemy dalej.

Koniec drugie tercji. Strzały po drugiej tercji 15:20.
40. min - Dwoi się i troi włoski golkiper, by Italia zjeżdżała na przerwę ze stratą jednej bramki. W końcu obrońcy wystrzeliwują krążek.
39. min - Nieodpowiedzialnie reprezentanci Włoch, po błędzie musiał faulować Spornberger, który zmierza na ławkę kar.
38 . min - Jones wyjechał z tyłu włoskiej bramki i momentalnie uderzył. Bardzo czujny Fazio nie dopuszcza do kolejnych komplikacji.
37. min - Ostre wejście w tercji brytyjskiej, jednak czyste. Włosi znów muszą gonić wynik i przystępują do ofensywy.
36. min - GOOOL!!! NIESAMOWITE MECZYCHO. Znów Brytyjczycy nie dają nawet Włochowi zjechać na ławkę kar. Perlini kończy kombinację idealnie wymierzonym strzałem.
36. min - Mamy sygnalizowaną karę dla Włocha, zaraz po zdobyciu bramki.
35. min - GOOOOL!!! Nie można się nudzić podczas tego spotkania. Wspaniała kontra Włochów, zakończona pięknym mierzonym strzałem Gliry. Po raz kolejny mamy remis!
34. min - Pierwszy od dłuższego czasu wypad Włochów. Niecelny strzał Tedesco.
33. min - Próbował Traversa odciążyć defensorów, ale szybko pozbawiony krążka i znów w ataku gospodarze.
32. min - Trzy fenomenalne interwencje Fazio, które znów ratują Włochów przed dwubramkowym prowadzeniem Brytyjczyków.
31. min - Znów muszą przyspieszyć reprezentanci Włoch, co otwiera szanse na groźne kontry dla Wyspiarzy.
29. min - GOOOLLL!!! Włosi sami robią sobie kłopoty. Fatalny błąd przy wyprowadzaniu krążka. Guma trafiła do Hammonda, który szykownie oszukał Fazio i wyprowadził Brytyjczyków na prowadzenie!
29. min - Kolejny strzał na bramkę Brytyjczyków. Sporo roboty w ostatnich minutach ma Ben Bowns.
28. min - Nabierają wiatru w żagle Włosi. Mocny strzał Larkina, jednak w środek bramki.
28. min - Przewrócony Neilson w tercji ataku. Szybka kontra Italii i musiał interweniować Bowns po strzale Hannouna.
27. min - Starał się duet Kirk-Perlin zaskoczyć włoskich defensorów, ale bezskutecznie.
26. min - Hammond starał się szybko odpowiedzieć uderzeniem spod bulika. Czujny Fazio.
25. min - GOOOLLL!!! Wydawało się, że Włosi są na deskach, ale odpowiadają pięknym strzałem Petana i znów mamy remis!
24. min - Fazio teraz głównym aktorem tego spektaklu. Dwie bardzo dobre interwencje, a jedna wręcz fenomenalna. Trzeba przyznać, że bramkarz Italii trzyma włoski zespół w meczu.
23. min - Znowu reprezentanci Italii nieco zamroczeni po stracie bramki i musiał bronić kilka strzałów Fazio.
22. min - Strzelał Myers, Radzi sobie włoski golkiper.
21. min - GOOOLL!!! - Spory błąd włoskiej defensywy. Neilson strzelił markując podanie i zaskoczył Fazio już na początku drugiej odsłony.
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę. Wznowienie padło łupem Włochów.

Koniec pierwszej tercji. Strzały 6-9.
20. min - Spalony hokeistów z Wysp Brytyjskich, wracamy znowu do tercji neutralnej.
19. min - Wrócił do gry wcześniej kontuzjowany Myers. Duże brawa dla Brytyjczyka z trybun.
19. min - Dużo niedokładności teraz w grze obu ekip. Większość gry teraz toczy się w tercji neutralnej.
18. min - Zbyt indywidualnie starają się zawodnicy z Wielkiej Brytanii i radzą sobie bez problemów obrońcy z Półwyspu Apenińskiego.
17. min - Potężny strzał Dowda, ale obok bramki.
16.min. - Świetna okazja Brytyjczyków i musieli ratować się faulem Włosi. Na ławce kar McNally.
15. min - Perlini w indywidualnej szarży, ale skutecznie powstrzymany prze defensywę Italii.
14. min - Kilka ostrzejszych starć. Na trybunach głośno, a grę na koniec mrozi włoski golkiper.
13. min - Przewrócony Fazio przez Brytyjczyka, ale gwizdki sędziów milczą.
12. min - GOOOLL!!! Kary w końcu nie było. Po potęnym huknięciu Larkina z niebieskiej i drobnym rykoszecie mamy wyrównanie.
12. min - Sygnalizowana kara dla Brytyjczyków.
10. min - Curran w szybkiej kontrze strzelał z ostrego kąta, ale pomylił się nieznacznie.
9. min - Bez argumentów póki co Włosi. Każdy ich atak z łatwością powstrzymują defensorzy Team GB.
8. min - Bardzo wysoki pressing Wielkiej Brytanii. Pogubili się Włosi, a chciał z tego skorzystać Kirk, pewnie włoski golkiper.
7. min - W lekkim szoku aktualnie reprezentanci Italii. Dużo niecelności i Wyspiarze cały czas w tercji ofensywnej.
6. min - GOOOLLL!!! 13 sekund potrzebowali Brytyjczycy aby wykorzystać swoją przewagę. Niepilnowany Perlini pakuje krążek do bramki Fazio.
6. min - Kara dla Włochów. 2 minuty odpocznie Pietroniro.

6. min - Długo teraz Brytyjczycy goszczą we włoskiej tercji. Będzie wznowienie po lewej ręcę bramkarza Italii.
5. min - Curran strzelał na bramkę Fazio, jenak za słabo by zaskoczyć włoskiego golkipera.
5. min - Na drugiej stronie Betterridge przed świetną okazją, jednak minął się z krążkiem.
4. min - Po dobrym podaniu Deluca stanął oko w oko z Bownsem, ten jednak bardzo dobrze złączył parkany i nie dał się zaskoczyć.
3. min - Potężne wejście Larkina po którym bardzo długo nie podnosił się Myers, ale zdaniem sędziów bez wykluczenia.
2. min - Próbowali hokeiści Wielkiej Brytanii wrzucić krążek za bramkę Fazio. Czujnie włoska defensywa.
1. min - Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla Brytyjczyków.

Dobry wieczór Państwu. Polacy po dzisiejszym zwycięstwie zapewnili już sobie awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata Elity. Kto do nich dołączy? - Przekonamy się już niedługo. Zapraszamy do śledzenia relacji live ze spotkania Włochy - Wielka Brytania, które zdecyduje o drugim uczestniku przyszłorocznych mistrzostw. Na relację zaprasza Kamil Przegendza.