06:40 2 min. Tomáš Vildumetz #88 Wysoko uniesiony kij
07:18 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Atak łokciem
09:54 2 min. Sebastian Brynkus #71 Wysoko uniesiony kij
11:56 2 min. Martin Látal #62 Atak kijem trzymanym oburącz
18:01 2 min. Nico Joki #63 Atak kijem trzymanym oburącz
24:20 2 min. Daniel Krenželok #94 Przeszkadzanie
25:13 2 min. Andrej Themár #88 Wysoko uniesiony kij
26:17 2 min. Jakub Žůrek #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:54 2 min. Lukáš Motloch #19 Atak kolanem
38:24 2 min. Dmitrij Załamaj #69 Rzucenie na bandę
39:00 2 min. Jakub Žůrek #23 Atak kijem trzymanym oburącz
48:07 2 min. Paweł Bizub #50 Zahaczenie
54:21 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Filip Wielkiewicz #86 Nadmierna liczba graczy na lodzie
  • 59 - 4:7 (58:36, do pustej) - Siódme trafienie do pustej bramki zalicza Vildumetz.

• 58' Pusta bramka Podhala.

• 57' Raska do Vildumetza, ten uderza po lodzie, ale krążek trafia w parkany Bizuba.

• 55' 4:6 (54:37) - Gol zostaje uznany. W sytuacji, gdy Bizub leżał na lodzie Krenżelok zdołał umieścić gumę w siatce.

• 20:10 Wciąż czekamy na decyzję sędziów...

• 20:09 Spora konsternacja na trybunach. Ogłoszono alarm ewakuacyjny, by... po chwili go odwołać...

• 55' Krążek w bramce Podhala, ale będzie analiza wideo.

• 55' Kara techniczna za nadmierną liczbę graczy na lodzie dla Podhala. Odsiedzi ją Wielkiewicz.

• 54' Sporo niedokładności po jednej i drugiej stronie.

• 53' Bezwiński z bulika po kiju obrońcy i krążek leci nad poprzeczką.

• 52' Akcja przenosi się raz w jedną, a raz w drugą stronę, ale brakuje dokładności.

• 52' Kudin z pierwszego krążka z najbliższej odległości obija parkany krakowskiego bramkarza.

• 51' Gospodarze już w komplecie.

• 50' Raska ze slotu. Krążek ląduje jednak w rękawicy Bizuba.

• 49' Dwie karne minuty dla Bizuba za grę poza wyznaczoną strefą. Wykluczenie odsiedzi Wielkiewicz.

• 47' Kudin z bulika, górą Krasanovsky.

• 45' Lundgren na buliku z nadgarstka, ale Bizub po raz kolejny nie dał się zaskoczyć.

• 45' Cichy odgrywał do Themara, ale na przeszkodzie stanął defensor Pasów.

• 44' Tomasik na lewo do Mrugały, ten mierzonym strzałem z bulika próbował zaskoczyć Krasanovskyego, ale nasz bramkarz wyczuł intencję strzelającego.

• 43' Po dograniu z prawej Sawicki w zamieszaniu uderzył z bliska obok prawego słupka.

• 42' Dodajmy jeszcze, że trzy wznowienia zostały wygrane przez zawodników Cracovii.

• 42' I po raz trzeci w krótkim czasie Bizub zmuszony do interwencji.

• 42' Po wznowieniu uderzał Sawicki, ale znów górą golkiper Podhala.

• 42' Vildumetz zza bramki do Żurka, ten uderza z bulika, ale Bizub łapie gumę do raka.

• 41' Podhale już w komplecie.

• 41' Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut. Podhale jeszcze przez 23 sekundy zagra w liczebnym osłabieniu.

• 4:5 (39:11, 4/4) - Po kontrze kontaktowego gola dla Podhala zdobywa Wronka.

• 39' Podhale nie cieszyło się długo grą w przewadze. Dwuminutową karę za rzucenie na bandę otrzymuje Załamaj.

• 39' Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Żurek.

• 38 GOL! 3:5! Uderzenie Sterbenza dobijał Mocarski, który wykorzystał niefrasobliwość w bramce Bizuba.

• 37' Po lodzie z bulika uderzał Brynkus.

• 37' Kilka prób Pasów i po uderzeniu Lundgrena z prawego bulika krążek opuszcza taflę.

• 36' Ze środka tercji strzelał Bieniek i znów nowotarski bramkarz musiał włożyć sporo pracy w obronę tego uderzenia.

• 35' Wycofanie do Kunsta na niebieską, ten pociągnął z nadgarstka, ale znów Bizub nie dał się zaskoczyć.

• 34' Pilnowany przez dwóch defensorów Pasów z zaskoczenia z bulika uderzył Cichy, ale Krasanovsky nie miał problemów z wyłapaniem krążka.

• 34 Z bulika Lundgren, ale wprost w Bizuba.

• 32' Po lodzie z niebieskiej Jaracz, ale Bizub nie miał problemów z obroną.

• 31 - GOL! 3-4!  Ze slotu uderzał Cichy, Krasanovsky nie opanował krążka i w zamieszaniu do bramki skierował go Themar.

• 31` Z bulika Wielkiewicz i broni Krasanovsky. Podhale zamyka nas w zamku.

• 29' Przewracany Lorraine i do boksu kar za atak kolanem zjeżdża Motloch.

• 29' Pasy grają w pełnym zestawieniu.

• 29` Z bliska próbował Cichy, ale na jego drodze stanął Krasanovsky i krążek opuszcza taflę.

• 28' Szczechura znalazł się w doskonałej sytuacji, ale zamiast uderzać zdecydował się na odegranie do partnera z ataku.

• 28' Podhale gra w komplecie.

• 27' Zakończyła się pierwsza z kar dla Pasów.

• 27' Sypią się wykluczenia. Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Żurek i gramy 4 na 3.

• 26' Za wysoki kij w boksie kar znalazł się również Themar.

• 25' Za przeszkadzanie arbitrzy odsyłają Krenżeloka na dwuminutowe wykluczenie.

• 2:4 (23:33) - Latal w sytuacji sam na sam precyzyjnym uderzeniem z bekhendu podwyższa prowadzenie!

• 23'  Szansa na dwójkową kontrę, ale Kasperlik minimalnie spalił akcję.

• 22' Sędzia rozkłada ręce, co oznacza, że nie ma gola. Wznawiamy grę na buliku przy bramce Pasów.

• 18:51 Czekamy na decyzję sędziego!

• 22' Sędziowie zdecydowali się na weryfikację wideo!

• 22' Faulowany Cichy przy próbie strzału. Trwają rozmowy kapitanów z sędziami.

• 22' Gra nadal nie została przerwana.

• 21' Krążek dwa razy zatańczył na linii bramkowej Podhala. Gracze Pasów protestują. Czy będzie weryfikacja wideo?

• 21' Gospodarze grają już w komplecie.

• 20` Ogromne zamieszanie w polu bramkowym, ale krążek nie chce wpaść do siatki.

• 20' Kasperlik po lodzie z bulika i parkanem broni Bizub.

• 19' Dwie nieudane próby Pasów.

• 19' Za atak kijem trzymanym oburącz dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Joki.

• 2:3 (15:41) - Bezwiński dogrywa do Sterbenza, a ten pakuje krążek do bramki z bulika!

• 16' Cracovia zamyka rywali w ich tercji.

• 15' "Od zakrystii" próbował Vildumetz.

• 13 min - GOL! 2:2 (12:21, 5/3) Precyzyjnym uderzeniem z bulika do wyrównania doprowadza Załamaj

13 - Kolejna kara dla Pasów. Za rzucenie na bandę dwie karne minuty otrzymuje i przez blisko dwie minuty zagra Cracovia w podwójnym osłabieniu.

• 12' Z bliska Younan, ale Bizub broni i mrozi krążek!

• 10' Podwójna kara mniejsza dla Brynkusa za wysoki kij.

9 min - GOL! 1:2 Na prowadzenie gości wyprowadza Krenzolek.

• 9 - Krenżelok z bulika, ale Bizub nie miał problemów z wyłapaniem krążka.

• 8' Siły na lodzie równoważą się. Za atak łokciem dwie karne minuty otrzymuje Neupauer.

• 7' Za zagranie wysokim kijem dwie karne minuty otrzymuje Vildumetz.

• 6 1:1 Wróbel wyrównuje stan meczu.

• 4' 1:0 (3:08) - Wycofanie zza bramki przez Themara i precyzyjnym uderzeniem spomiędzy bulików zdobywa Szczechura.

• 2 Póki co nieznaczną przewagę ma Podhale.

• 2' Neupauer próbował "od zakrystii" zaskoczyć bramkarza Pasów, ale ten był dobrze ustawiony.

• 1' Kontra i Krasanovsky łapie do raka uderzenie Neupauera z bulika.

• 1'I od razu Bizub zmuszony do interwencji parkanem po uderzeniu Raski.

• 1' Wznowienie ze środka dla Pasów!

#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura LS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Dominik Szlembarski PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 4 4.00 29 10 11 8 0 0 86.21 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0