17:39 2 min. Mirko Djumić #93 Przeszkadzanie
24:23 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Atak kijem trzymanym oburącz
37:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:52 2 min. Adam Paulíny #13 Zahaczenie
42:14 2 min. Dienis Fjodorovs #9 Trzymanie kija przeciwnika
44:19 2 min. Jakub Gimiński #94 Zahaczenie
50:48 2 min. Rusłan Baszyrow #22 Przeszkadzanie
59:19 2 min. Jakub Michalski #29 Spowodowanie upadku przeciwnika

- Koniec Meczu.
- 58 min - GOL! 5-2! Wronka wyprzedził rywala podczas gry w osłabieniu... poczekał i podał dokładnie do Neupauera, który przymierzył pod poprzeczkę. Hat-trick doświadczonego napastnika!
- 57 min - Michalski podciął rywala i będzie kara.
- 57 min - Pauliny uderzył obok słupka.
- 56 min - Themar z daleka, odbija Ekholm Rosen
- 55 min - Małe spięcie Baszyrowa i Michalskiego w tercji gospodarzy.
- 55 min - Wielkiewicz z lewej strony, broni bramkarz gości.
- 55 min - Uderzenie Wronki, odbija Ekholm Rosen.
- 52 min - Wronka pod bramkę, tam Wielkiewicz - mrozi bramkarz gości.
- 51 min - GOL! 4-2! Dokładne podanie zza bramki Wielkiewicza do Neupauera a ten z pierwszego krążka ulokował gumę w siatce!
- 50 min - Na ławkę kar siada Baszyrow, który za bramką gospodarzy sfaulował Słowakiewicza. W przewadze Podhale.
- 49 min - Tym razem po strzale Kudzina odbiła się guma od obrońcy gości i o mało nie zaskoczyła Ekholma Rosena, ale ten wystawił w porę parkan.
- 48 min - GOL! 3-2! Syty z indywidualną akcją, upadając uderzył w łyżwę Horzelskiego i krążek w bramce! Niefortunny gol.
- 47 min - Duże zamieszanie pod bramką Lindskouga, ale Syty dwukrotnie nie zdołał pokonać bramkarza.
- 46 min - Neupauer z pierwszego i nie trafił w krążek po podaniu Wronki.
- 45 min - Strzał Kudzina odbija bramkarz.
- 45 min - Kolejna kara dla gości, faulowany Damian Kapica. Na ławkę siada Gimiński, który powalił rywala na lód.
- 44 min - Strata Kapicy i z niebieskiej Zieliński, odbija bramkarz gospodarzy.
- 43 min - Fjodorovs na ławce kar. Łotysz nie zgadza się z sędzia. W przewadze gospodarze.
- 42 min - Spod bandy Horzelski, broni Ekholm Rosen.
- 42 min - Torunianie rzucili się do ataków. Ale dobrze w bramce Lindskoug.

- 40 min - Pewnie gumę mrozi Lindskoug.
- 39 min - GOL! 3-1! Syty źle zagrywa i krążek przejmuje Michael Cichy, który wjechał pomiędzy dwóch zawodników i w sytuacji sam na sam posłał gumę między parkanami bramkarza!
- 38 min - Duże zamieszanie z karami. Ostatecznie mamy karę dla gospodarzy za nadmierną ilość graczy na lodzie oraz dla torunian Pauliny.
- 37 min - Z niebieskiej Horzelski, odbija spokojnie Ekholm Rosen.
- 36 min - W bramce zawodnicy gości i przerwa w grze.
- 35 min - Zza bulika Fjodorovs, łapie Lindskoug.
- 35 min - Aktywny Kamiński, ale zszedł za bardzo do boku.
- 35 min - Kogut wjechał nieatakowany przed bramkę i jego strzał broni Lindskoug.
- 34 min - Z bulika Tiainen, pewnie łapie Lindskoug.
- 33 min - Strzał Koguta zza bulika, zamieszanie pod bramką gdy leżał Lindskoug aż stalka z łyżwy wypadła Larinovsowi.
- 31 min - Kontra Napiórkowskiego, strzał z boku - dobrze wyczekał do Lindskoug.
- 29 min - Objechał bramkę Wronka, groźnie uderzył ale barkiem odbił Ekholm Rosen.
- 27 min - Themar w dobrej sytuacji, złamał akcję do środka ale uderzył prosto w bramkarza.
- 26 min - Syty uderzył wysoko nad bramką a zaraz spalił akcję.
- 25 min - Świetna interwencja leżąc Lindskouga po strzale z metra Larionovsa.
- 25 min - Słowakiewicz trafia na ławkę kar. W przewadze torunianie.
- 24 min - Sam na sam Napiórkowski i broni Lindskoug.
- 24 min - Kamiński złamał akcję do środka, ale huknął nad bramką.
- 23 min - Strzał Kapicy po indywidualnej akcji, ale do boku odbija toruński bramkarz.
- 22 min - Z pierwszego krążka Słowakiewicz, ale niedokładnie.

- 20 min - GOL! 2-1! Fatalna strata Jaworskiego, który się wywrócił i w sytuacji sam na sam Worwa uderzył pod poprzeczkę!
- 19 min - GOL! 1-1! Kapica zza bulika, krążek przed bramką przekierował Neupauer i zaskoczył Ekholma Rosena!
- 18 min - Djumic siada na ławkę kar.  W przewadze gospodarze.
- 16 min - Próba Wielkiewicza, groźnie pod bramką. Ale bez efektu.
- 14 min - Zamieszanie pod bramką Lindskouga. Pracował tam Djumic i krążek wypadł bramkarzowi gospodarzy, jednak obrońcy go asekurowali.
- 14 min - Behm z niebieskiej, ale zbyt lekko i grzęźnie w parkanach bramkarza.
- 13 min - Efektownie do raka łapie strzał Kalinowskiego nowotarski bramkarz.
- 12 min - Próba Bochnaka, ale zablokowany.
- 10 min - Maćkowiak dostał krążek sam na sam, ale nie tak dokładnie w tempo i uciekła mu guma do boku.
- 9 min - Ruszył lewą stroną Kamiński, ale spokojnie Ekholm Rosen.
- 9 min - Strzał Koguta mrozi w parkanach Lindskoug.
- 8 min - Tiainen uderzył obok bramki. Atakują goście.
- 7 min - Uderzenie z dwóch metrów Djumica, łapie Lindskoug.
- 6 min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy po strzale Schefera, próbował dobijać Jaworski ale zablokowany. Nerwowe zagrania w tercji gospodarzy.
- 5 min - Strzał Kudzina pewnie łapie bramkarz gości.
- 4 min - GOL! 0-1! Podanie przed bramkę, uderzał Syty, niepewnie odbił Lindskoug i z bliska dobił Baszyrow.
- 4 min - Strzał Kudzina, odbija Ekholma Rosena, próbował dobijać Lorraine, ale blokowany przez defensora Torunia.
- 3 min - Akcja Kamińskiego, ale uderzył niezbyt dokładnie i bez problemu Ekholm Rosen.
- 2 min - Wrzutka spod bandy, ale odbija Lindskoug.

#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 2 2.00 38 14 11 13 0 0 94.74 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 3 0 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andrej Themár PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Jakub Worwa LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Patryk Wronka PS 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Dmitrij Załamaj LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Markus Ekholm Rosén B 5 5.07 26 9 8 9 0 0 80.77 59:08 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0