1:4 Johan Lundgren #54 ( Vratislav Kunst #5, Martin Látal #62 ) +/-
2:4 Phil Kiss #22 ( Alexander Szczechura #28, Michael Cichy #78 ) +/-
(+2) 5/3 45:33
03:36 2 min. Martin Látal #62 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:23 2 min. Jakub Žůrek #23 Atak kijem trzymanym oburącz
08:29 2 min. Janne Jalasvaara #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:33 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Karol Sterbenz #11 Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:10 2 min. Jegor Kudzin #27 Atak kijem trzymanym oburącz
34:37 2 min. Johan Lundgren #54 Natarcie
40:48 2 min. Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 Zahaczenie
43:52 2 min. Daniel Krenželok #29 Ostrość
44:23 2 min. Jakub Žůrek #23 Wysoko uniesiony kij
46:55 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Alexander Szczechura #28 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:39 2 min. Martin Kasperlík #82 Zahaczenie

- Koniec meczu. Cracovia wygrywa 4:2.
- 60.min - Kara dla Kasperlika za zahaczanie.
- 60.min - Czas dla Podhala, kibice w międzyczasie rzucają butelki na lód.
- 60.min - Wronka z ostrego kąta, broni golkiper.
- 60.min - Uwolnienie, Horawski na chwilę powraca do bramki.
- 60.min - Niecelny strzał Raski na pustą.
- 59.min - Horawski wycofany, Podhale w sześciu.
- 59.min - Ruszona bramka przez Krasanovskiego, przerwa w grze. Zamieszanie i protesty na hali, gospodarze domagają się wykluczenia.
- 57.min - Wronka blisko bramki, ale zdołał zagrać do dobrze ustawionego kolegi.
- 55.min - Vildumetz spod bandy, potem dobitka Brynkusa. Cracovia o włos od strzelenia kolejnej bramki.
- 54.min - Próba wjazdu Lundgrena z lewej, ale zatrzymany przez obrońcę.
- 53.min - Latal po kontrze z lewej, broni Horawski.
- 53.min - Krenżelok z niebieskiej, mrozi krążek Horawski.
- 53.min - Świetna akcja Podhala, Wronka do spółki z Wielkiewiczem i Kapicą rozmontowali krakowską defensywę, ale "Wronczes" przy finalizacji przegrał pojedynek z Krasanovskym.
- 51.min - Wielkiewicz z pierwszego krążka, interweniuje Krasanovsky.
- 48.min - Krenżelok z niebieskiej, obok słupka.
- 47.min - Kara dla Podhala za nadmierną liczbę graczy na lodzie. W boksie Szczechura.
- 46.min - GOOOOOOLLLLLL!!!!! Po strzale Kissa krążek zatrzepotał w siatce. Podhale wykorzystuje dwuosobową przewagę.
- 45.min - Po zagraniu z lewej w świetnej sytuacji Szczechura, ale z bliska nie zdołał trafić do siatki.
- 45.min - Żurek dołącza do Krenżeloka. Podhale w 5 na 3.
- 44.min - Krenżelok po uderzeniu Cichego powalił napastnika ręką, za co otrzymał karę dwóch minut.

- 44.min - Cichy po rajdzie pomiędzy bulikami, ale czujny Krasanovsky,
- 44.min - Latal dwukrotnie z okolic prawego bulika, raz zblokowany, raz ponad poprzeczką.
- 41.min - Pangiełow-Jułdaszew wykluczony na dwie minuty.
- 41.min - Kontra Cracovii dwóch na jednego, Latal nagrywa do Raski ale ten uprzedzony przez obrońcę.
- Rozpoczynamy trzecią tercję!

- Koniec II tercji. Cracovia prowadzi 4:1.
- 38.min - Kunst uderza z niebieskiej, guma odbija się od bandy i trafia do Lundgrena, który umieszcza krążek w bramce.
- 36.min - Kolejna niewykorzystana przewaga przez nowotarżan.
- 35.min - Kontra Latala, który wychodzi jeden na jeden, broni jednak Horawski.
- 35.min - Lundgren wykluczony na dwie minuty.
- 34.min - GOOOOOOLLLL!!!! Raska zaraz po wznowieniu posyła krążek w kierunku bramki, który rykoszetem odbija się od obrońcy i mija Horawskiego.
- 33.min - Cichy z lewej, ale minimalnie chybił.
- 32.min - GOOOLLLL!!! Younan z lewego bulika mocnym uderzeniem wyprowadza krakowian na prowadzenie.
- 31.min - Kara dla Kudina.
- 30.min - Szansa Podhala, ale uderzenie z prawej strony minimalnie minęło słupek.
- 28.min - Krenżelok spod bandy, ale niecelnie.
- 27.min - Brynkus z prawego skrzydła, broni Horawski.
- 26.min - Paranica pomiędzy bulikami, ale broni Krasanovsky.
- 24.min - Świetna szansa Cracovii, jej napastnicy wychodzą w dwóch na jednego, ale przy wykończeniu obrońca zdołał zablokować jednego z nich.
- 22.min - Worwa w samotnym rajdzie, ale jego uderzenie zatrzymuje Krasanovsky.
- 21.min - Lundgren po kontrze, nad poprzeczką.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec I tercji. W Nowym Targu jak na razie na remis.
- 20.min - Kara dla Cracovii za zbyt dużą ilość graczy na lodzie.
- 20.min - Fenomenalna okazja Podhala, Kapica staje sam na sam z bramkarzem, mija go, ale przy finalizacji do pustej potknął się i nie trafił.
- 20.min - Strzał z niebieskiej obrońcy Podhala, ale broni Krasanovsky.
- 15.min - Szansa z Cracovii, z bliska uderza jeden z napastników, broni jednak Horawski.
- 13.min - GOOOOLLLL!!!! Rajd Lorraine po prawym skrzydle, strzał, krążek po interwencji Krasanovskiego ląduje pod bramką, skąd Worwa pakuje go do siatki.
- 13.min - Jaalasvara z dystansu, ale niecelnie.
- 12.min - Kamiński z prawego skrzydła, guma jednak ląduje w łapaczce Krasanovskiego.
- 11.min - Jaalasvara, który ledwo co opuścił boks kar, sam blisko bramkarza, ale strzał Fina zatrzymał Horawski.
- 10.min - Czterech graczy "Pasów" na lodzie.
- 10.min - Kapica w dobrej sytuacji na prawym buliku, broni jednak Krasanovsky.
- 9.min - Podhale w 5 na 3, na ławkę kar odesłany Jaalasvara.
- 9.min - Wronka zza bramki do świetnie ustawionego Neupauera, ale napastnika uprzedził obrońca.
- 9.min - Wronka z lewego bulika, ale prosto w Krasanovskiego.
- 8.min - Żurek z karą dwóch minut.
- 8.min - Kontratak Podhala, ale zza bramki do dobrze ustawionego kolegi niecelnie zagrał Paranica.
- 7.min - Lundgren próbował objechać Horawskiego i zza bramki wrzucić krążek do siatki, bramkarz zdołał go jednak uprzedzić.
- 6.min - Koniec kary, Podhale nie zdołało na dłużej zagościć w przeciwnej tercji i wykorzystać przewagi.
- 6.min - Kontratak Cracovii, Younan oko w oko z bramkarzem, ale nie zdołał pokonać Horawskiego.
- 4.min - Pierwsze wykluczenie w meczu, w boksie kar ląduje Latal.
- 2.min - GOOOOLLLL!!!! Lundgren samodzielnie przedostał się na lewy bulik, oddał strzał, i choć bramkarz Podhala zdołał go obronić, to Szwed dopadł do dobitego krążka i skutecznie dobił swoje uderzenie.
- 1.min - Jeżek z niebieskiej, niecelnie.

#9 Bartłomiej Neupauer PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura LS 0 2 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 2 2.00 23 9 5 9 0 0 91.30 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0