38:52 2 min. Marcin Horzelski #59 Zahaczenie
52:09 2 min. Mirko Djumić #93 Wysoko uniesiony kij
55:03 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec Meczu
59 min - GOL! 4-2! Kudzin przejął gumę i trafił ze swojej tercji do pustej bramki.
58 min - Pusta bramka gości. Akcja torunian, podanie Tiainena pod bramkę i mało brakowało aby goście wyrównali w zamieszaniu!
58 min - Syty w dobrej sytuacji, ale po rykoszecie guma ląduje poza taflę.
58 min - Groźny strzał z trzech metrów Huhteli, pewnie łapie Horawski.
57 min - Do końca regulaminowego czasu gry 2:45 i trener KH Energi Toruń poprosił o czas.
57 min - Dwa strzały z bliska Załamaja broni Pohjanoksa.
56 min - Mocno Neupauer i broni toruński bramkarz.
56 min - Mocny strzał Pangiełowa-Jułdaszewa z niebieskiej, ale zablokowany.
55 min - Kapica mocno, ale obok słupka.
55 min - Nadmierna ilość graczy na lodzie w ekipie toruńskiej i ponownie przewaga gospodarzy.
53 min - Błąd Kapicy, stracił gumę we własnej tercji na rzecz Larinovsa, ale ofiarnie w ostatnim momencie wybił gumę spod kija Łotysza obrońca gospodarzy Pangiełow-Jułdaszew!
52 min - Pod bramką faulowany Szczechura i na ławkę kar odesłany Djumic.
50 min - Huknął Załamaj, ale pewny łapie Pohjanoksa.
50 min - Strzelał Załamaj, lot krążka zmienił Wronka. Ale guma obok bramki.
49 min - Syty próbował zaskoczyć Horawskiego, ten pewnie łapie.
49 min - Kamiński znalazł się przed bramką, ale niedokładnie uderzył z backhandu.
48. min - Bracia Kalinowscy za bramką, jednak zabrakło precyzji w ostatnim podaniu.
47. min - GOOOLLL!!! Seria pomyłek nowotarżan zakończona samobójem. Bramkę przypisano Fjedorovsowi, ale gumę wbił do bramki Pangiełow-Jułdaszew.
46. min - Syty szybszy od defensora, ale jego niecelne podanie zmarnowało sytuację.
45. min - Goście długo utrzymują się w tercji defensywnej Podhala, ale niewiele z tego wynika. Mądrze bronią się gospodarze.
44. min - Kapica chciał zza bramki wpakować gumę, ale w ostatniej chwili przesunął się Pohjanoksa i dostawił parkan.
43. min - Pohjanoksa kilkukrotnie musiał radzić sobie z próbami nowotarżan, ale poradził sobie z nimi.
42. min- Larionovs minimalnie obok bramki, a gospodarze już w komplecie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Johanson z niebieskiej ale radzi sobie Horawski.
39. min - Horzelski na ławce kar.
39. min - Torunianie w tercji ofensywnej, ale ich podania nie wypracowują pozycji strzeleckiej.
38. min - Jaakola wystrzelił z bulika, ale czujnie Horawski.
37. min - GOOOLLL!!! Podhale udokumentowało swoje przewagę w ostatnich minutach. Kapica podwyższa prowadzenie gospodarzy.
36. min - Wronka mocno uderza kilkukrotnie, ale Pohjanoksa radzi sobie z każdą z tych prób.
35. min - Pohjanoksa teraz omal nie stracił gumy za swoją bramkę, golkipera gości uratowali jego defensorzy, którzy zażegnali niebezpieczeństwo.
34. min - Maćkowski starał się zdobyć krążek za bramką Horawskiego, ale radzą sobie z nim obrońcy gospodarzy.
33. min - Wronka pociągnął z nadgarstka i musiał natrudzić się Pohjanoksa by zatrzymać ten strzał.
32. min - Teraz Kiss po błędzie torunian uderzył na bramkę, ale zabrakło precyzji w tym strzale.
31. min - Akcja szybko przenosi się z jednej na drugą stronę tafli.
30. min - Horawski łapie gumę po kąsliwym strzale Huhteli.
29. min - Trochę przypadkowo Syty znalazł się w dobrej okazji, bez zarzutu Horawski, który zbija krążek do boku.
28. min - Horawski mrozi krążek po kombinacji Tiainen i Fjodorowsa.
27. min - Djumic uderzał zza zasłony, ale dobrze zblokowany przez defensorów Podhala.
26. min - Kolejna próba "Szarotek". Tym razem z okolic niebieskiej mierzył Kiss, ale znów czujnie Pohjanoksa.
25. min - Załamaj wrzucił z niebieskiej, a jego partnerzy starali się przekierować gumę, ale brakło szczęścia by zmylić Pohjanoksę.
24. min - Z niebieskiej pociągnął Pangelov-Yuldashev, ale chybił celu.
23. min - Tiainen świetnie zza bramki wypatrzył partnera, jednak guma uciekła z kija napastnikowi Energi.
22. min - Początek drugiej tercji przyniósł sporo chaosu w rozegraniu.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę dzisiejszego starcia!

20. min - Syty chciał zaskoczyć z pół onrotu, ale Horawski na czas dostawił parkan.
19. min - GOOOLL!!! Gospodarze wychodzą na prowadzenie. Ładną akcję nowotarżan wykończył strzałem z bliska Szczechura.
19. min -Kurnicki wrzucił krążek w stronę bramki, mrozi gumę Horawski.
18. min - GOOOOLLL!!! Błyskawicznie po wygranym wznowieniu wypalił Załamaj i z jego strzałem nie poradził sobie Pohjanoksa.
18. min - Kudin sprzed niebieskiej, łapie jego strzał Pohjanoksa.
17. min - Dobrze wymanewrował obrońców Maćkowski, ale uderzył niecelnie.
16. min - Wrzutka z tercji neutralnej i bez problemu wyjaśnia Pohjanoksa.
15. min - Strzał Załamaja zablokowany w ostatniej chwili.
14. min - Po stracie Wronki z szybką kontrą ruszyli goście. Horawski z refleksem odbija strzał Koguta.
13. min - Djumic starał się zwodem zmylić obrońców, ale nie udało mu się to i stracił gumę.
12. min - Tiainen pociągnął z nadgarstka i zbija parkanem Horawski.
11. min - Świetna okazja Wielkiewicza, jego strzał minimalnie chybia celu.
10. min - Z niebieskiej Pangiełow Yuldashev, ale czujnie między słupkami Pohjanoksa.
9. min - Przycisnęli teraz gospodarze. Duże zamieszanie, ale nie udało się nowotarżanom wykorzystać serii błędów rywali.
8. min - Lorraine indywidualnie, ale osaczony przez defensorów , którzy zabrali mu gumę.
7. min - Ogromną ilość miejsca i czasu miał Fiedorovs, ale nie udało mu się zaskoczyć Horawskiego.
6. min - Załamaj chciał mocnym strzałem szybko odpowiedzieć, ale świetnie Pohjanoksa.
5. min - GOOOLLL!!! Bardzo aktywny Djumic zrobił kilka rundek w tercji ofensywnej, aż wypalił na bramkę i zaskoczył Horawskiego.
4. min - Szczechura ostemplowuje poprzeczkę bramki gości.
3. min - Po drugiej stronie starał się Kogut, ale wprost w Horawskiego.
2. min - Cichy starał się odwrócić z krążkiem i wypracować sobie miejsce, ale czujnie w defensywie Behm.
1. min - Zaczynamy! Pierwsza guma dla nowotarżan.

#9 Bartłomiej Neupauer LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 1 0 0 0 1 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Tomasz Szczerba LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Jakub Worwa PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Patryk Wronka ŚR 0 3 2 1 3 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#69 Dmitrij Załamaj LO 1 1 1 0 2 3 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#31 Julius Pohjanoksa B 3 3.03 32 12 8 12 0 0 90.63 59:25 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#11 Adrian Jaworski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Albin Thyni Johansson PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Kamil Kalinowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Oliwier Kurnicki LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Daņiła Larionovs LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0