5:6 Olli Iisakka #51 ( Joona Monto #81, Aleksi Varttinen #71 ) +/-
10:06 2 min. Santeri Koponen #8 Przeszkadzanie
15:30 2 min. Janne Jalasvaara #46 Przeszkadzanie
19:23 2 min. Sam Marklund #20 Wysoko uniesiony kij
37:26 2 min. Fabian Kapica #91 Natarcie
39:53 2 min. Gustaf Berling #94 Spowodowanie upadku przeciwnika

64. min - GOOOOOL!!!!!! 5:6 Olli Iisakkadobija uderzenie Joony Monto i zapewnia zwycięstwo GieKSy!

63. min - Okres rozgrywania krążka przez Cracovie, z dala od katowickiej bramki jednak.
62. min - Krążek w posiadaniu gości, Marklund do spółki z Koponenem próbował zaskoczyć Hebdę.
61. min - Początek dogrywki w Krakowie i już w pierwszych sekundach sporo zamieszania pod bramką Hebdy.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI, CZEKA NAS PIĘCIOMINUTOWA DOGRYWKA

60. min - GOOOOOL!!!!! 5:5 Sam Marklund na 12 sekund przed końcem spotkania daje katowiczanom wyrównanie!
60. min - GOOOOOL!!!! 5:4 Niebywała sprawa, Cracovia na 36 sekund przed końcem spotkania obejmuje po raz pierwszy w tym spotkaniu prowadzenie!

Niezależne od redakcji portalu problemy techniczne uniemożliwiają prowadzenie relacji tekstowej

55. min - Żadna ze stron nie potrafi przejąć inicjatywy.
54. min - Próbował przebić się przez krakowską defensywę Koponen, czeka nas wznowienie w tercji Cracovii.
53. min - Kruczek dogrywał pod krakowską bramkę. Bepierszcz z najbliższej odległości próbował wepchnąć krążek do bramki rywala, ofiarnie interweniujący Hebda zdołał zamrozić krążek.
52. min - Twardo walczą o krążek w krakowskiej tercji goście. Ich akcje nie tworzą jednak bezpośredniego zagrożenia bramkowego.
51. min - GKS przy krążku, stara się mozolnie budować akcje.
50. min - Próbują ponownie objąć prowadzenie katowiczanie. Ich strzały jednak w żaden sposób nie zaskakują Hebdy.
49. min - Olsson świetnie dojrzał przed bramką Marklunda, ten jednak uderzył wprost w Łukasza Hebdę, który zdołał zamrozić krążek.
47. min - GOOOOL!!!!! 4:4 Dopinają swego "Pasy"! Spore zamieszanie pod katowicką bramką, zgubił kij w końcowej fazie akcji John Murray, Adam Raska autorem wyrównującego trafienia.
46. min - Próba wyprowadzenia ataku przez GKS kończy się uwolnieniem. Czeka nas wznowienie w tercji gości.
45. min - Szarpane ostatnie fragmenty spotkania. Brakuje dokładności obu stronom.
44. min - GOOOOL!!!!! 3:4 Świetnym strzałem z nadgarstka popisał się Sebastian Brynkus. Cracovia ponownie łapie kontakt.
43. min - GKS w tercji Cracovii, nie potrafią goście jednak na dłużej zamknąć rywali.
42. min - Próbował z dystansu Koponen, górą Hebda. Pełne formacje na lodzie.
41. min - Zgubił kij Hebda, zdołał jednak wykorzystać chwilę wytchnienia sięgając po niego ponownie.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję spotkania. Do końca kary Berlinga pozostaje 1:53.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI.

40. min - Dobra próba Koponena, parkanem ratuje swoją drużynę Hebda.
40. min - Na siedem sekund przed końcem tercji w boksie kar melduje się Gustaf Berling.
40. min - Pełne formacje na lodzie.
39. min - GKS Katowice pali akcję, mija pierwsza minuta kary dla Kapicy.
38. min - Fabian Kapica na ławce kar.
36. min - Zaostrzył się pojedynek w Krakowie. Sygnalizacja kary dla zawodnika Cracovii.
35. min - Nie pozwalają ponownie złapać dystansu "Pasom" katowiczanie grając odpowiedzialnie w defensywnie.
34. min - Dobra pozycja na prawym skrzydle dla Lehtimakiego, ten jednak nie trafia czysto w krążek.
33. min - Krążek w posiadaniu GKS-u. Próba rozegrania przez zespół Jacka Płachty.
32. min - Trwa okres otwartej gry, sporo miejsca na tafli znajdują sobie zawodnicy przy kreowaniu akcji ofensywnych.
30. min - Okres szybkiej gry od bramki, do bramki. Sytuacje po obu stronach.
29. min - GOOOOL!!!! 2:4 Hampus Olsson na raty wykańcza szybką akcję GKS-u.
28. min - Odpowiedż GieKSy. Hebda do spółki ze swoimi defensorami oddala zagrożenie.
27. min - GOOOOOL!!!!!! 2:3 Spora kotłowanina pod bramką Murraya, najprzytomniej zachował się Raska, który zdobywa kontaktową bramkę dla "Pasów"
27. min - Zdobyta bramka ożywiła poczynania ofensywne gospodarzy, którzy zgłaszają chęci walki o kontaktową bramkę.
26. min - GOOOOOL!!!!!! 1:3 Aapo Alapuranen z najbliższej odległości pokonuje Murraya.
25. min - Prześlizguję się krążek po ramieniu Hebdy, jednak na tyle szczęśliwie dla krakowskiego golkipera, że opuszcza  światło bramki.
24. min - Przyspieszyli rozegrania goście. Mateusz Bepierszcz próbował zaskoczyć Hebdę strzałem między parkany.
23. min - Próba zdobycia tercji rywala przez GieKSę. Traci krążek na niebieskiej linii Jakub Wanacki.
22. min - Na zbyt niskiej intensywności rozgrywany krążek podczas przewagi przez Cracovie. Pełne formacje na lodzie.
21. min - Wracamy do gry w Krakowie. Wznowienie dla Cracovii. Do końca kary Marklunda pozostało 1:23.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI.

20. min - Gra wysokim kijem eliminuje z gry na dwie minuty Sama Marklunda.
20. min - Starają się szukać swojej okazji do zdobycia bramki krakowianie. Gościmy w tercji GieKSy.
18. min - Po wyrównaniu formacji strata katowiczan na niebieskiej linii. Brynkus posyła uderzenie, krążek zamrożony przez Murraya.
18. min - Pełne formacje na lodzie.
17. min - Cracovia skradła pierwszą minutę przewagi GKS-u oddalając zagrożenie z dala od własnej bramki.
16. min - Jalasvaara na ławce kar.
15. min - Nie pozwalają katowiczanie na rozgrywanie krążka we własnej tercji. Cracovia przy krążku, jednak bez pomysłu na zdobycie tercji przeciwnika.
14. min - Lewym skrzydłem zainicjował akcję Sebastian Brynkus, z jego strzałem poradził sobie bez większych problemów Murray.
13. min - Dobra pozycja strzelecka Fabiana Kapicy, uderza jednak wprost w Murraya.
12. min - Na zakończenie przewagi próbował Krenzelok z dystansu zaskoczyć Murraya. Pełne formacje na lodzie.
12. min - Upłynęła pierwsza minuta kary Koponena, ciężko Cracovii zamknąć rywala w jego tercji.
11. min - Koponen na ławce kar.
9. min - Trzy szybkie ciosy ze strony gości wyraźnie podcięły skrzydła zawodnikom Cracovii, która dotychczas starał się prowadzić grę.
8. min - Łukasz Hebda zmienia między słupkami Matthew Robsona
8. min - GOOOOOL!!!! 0:3 Niesamowity początek w wykonaniu GieKSy, co strzał to bramka! Olli Iisakka strzelcem trzecie bramki.
7. min - GOOOOOL!!!! 0:2 Niezwykła skuteczność gości, Mateusz Michalski podwyższa prowadzenie!
4. min - GOOOOOL!!!!! 0:1 Joona Monto wyprowadza kontrę i pierwszy strzał katowiczan w dzisiejszym spotkaniu przynosi bramkę.
4. min - W dalszym ciągu krążek w posiadaniu krakowskiej drużyny. Próbują gospodarze budowania akcji.
3. min- Kolejna akcja Cracovii. Przy krótkim słupku próbował zaskoczyć Murraya Brynkus.
2. min - "Pasy" przy krążku w katowickiej tercji. Pierwsza interwencja Murraya.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Krakowie. Pierwsze wznowienie dla gości.