7
2024-02-16
18:00
V Runda / 41. kolejka
1:0 Michael Cichy #78 ( Tomasz Szczerba #4, Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ) +/-
(+) Cichy #78, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #28, Szczerba #4, Tomasik #15
(-) Bukowski #88, Filipek #10, Florczak #5, Rybnikár #18, Sienkiewicz #86
5/5 17:56
2:0 Filip Wielkiewicz #86 ( Bartłomiej Neupauer #9, Damian Tomasik #15 ) +/-
(+) Neupauer #9, Pangiełow-Jułdaszew #58, Tomasik #15, Wielkiewicz #86, Wronka #10

- Koniec Meczu 7-1.
- 60 min - Strzał Worwy zablokowany.
- 59 min - Neupauer z pierwszego krążka, łapie Wiszyński.
- 59 min - Wronka uderzył nad poprzeczką.
- 57 min - Filipek trafia na ławkę kar. W przewadze po raz kolejny gospodarze.
- 56 min - Dobosz sam na sam, ale prosto w Horawskiego, dobitka również nie przyniosła skutku.
- 55 min - Zbyt lekko Słowakiewicz, odbija Wiszyński.
- 53 min - Spod bandy Sienkiewicz, łapie Horawski.
- 53 min - Efektownie Wiszyński po strzale Soroki.
- 52 min - GOL! 7-1! Tomasik sam na sam i pokonał strzałem po lodzie Wiszyńskiego.
- 51 min - Krążek wybity do boksu sanoczan i ucierpiała masażystka ekipy gości.
- 50 min - Wiszyński zahaczył kijem Wronkę i sędzia nakłada na niego karę. Odsiadywać będzie Marcel Karnas.
- 50 min - GOL! 6-1! Szczerba idealnie do Wronki a ten nie miał problemu ulokował gumę w bramce
- 50 min - Z bliska Szczechura, odbija parkanem Wiszyński.
- 49 min - Z daleka Sienkiewicz, łapie Horawski.
- 48 min - Świetna akcja Florczaka był sam na sam, ale podał niepotrzebnie do Dulęby, który uderzył obok słupka.
- 47 min - Strzał Kamińskiego odbija Wiszyński.
- 46 min - Za Świderskiego wchodzi Wiszyński.
- 46 min - GOL! 5-1! Wronka sprytnie nabił Świderskiego i guma wpadła do bramki!
- 45 min - GOL! 4-1! Lorraine wjechał przed bramkę, jego strzał przełamał Świderskiego i powoli wturlał się za linię bramkową.

- 43 min - Skuteczna interwencja Świderskiego po strzale Tomasika.
- 42 min - Strzał Wronki obok bramki.
- 41 min - Kara dla Florczaka, w przewadze gospodarze.
- 41 min -  Szczerba z bliska nie trafia do pustej bramki!

- 40 min - Zza niebieskiej huknął Tomasik, odbija Świderski poza taflę.
- 39 min - Lorraine, odbija końcem parkanu - Świder.
- 38 min - Kolejna interwencja Świderskiego, tym razem próbował Neupauer.
- 37 min - Strzał Tomasika spod niebieskiej, łapie do raka Świderski.
- 35 min - Strzał Kissa i  dobitka Lorraine padał łupem Świderskiego.
- 34 min - Szczechura wjechał pomiędzy obrońców i znalazł się w sytuacji sam na sam jednak nie zdołał pokonać Świderskiego.
- 33 min - Bukowski faulował swoim pod boksem i będzie kolejna przewaga gospodarzy.
- 32 min - Strzał Tomasika odbija Świderski, szybko przemieścił się w bramce przy bierności swoich defensorów obronił również dobitkę Szczerby.
- 32 min - GOL! 3-1! Miccoli wjechał w tercję rywala i technicznym strzałem zaskoczył Horawskiego, który się nie popisał przy tej interwencji.
- 31 min - Kamiński obok bramki
- 30 min - GOL! 3-0! Wronka idealnie zza bramki dograł do Neuapuera a ten uderzył pod poprzeczkę.
- 29 min - Błąd Gindy, który wystrzelił gumę poza taflę. Będzie kara 2 minutowa. W przewadze gospodarze.
- 28 min - Zza bulika Szczerba, łapie Świderski.
- 27 min - Strata za bramką Horawskiego, gumę przejął Bukowski ale nie zdołał umieścić gumy w pustej bramce z ostrego kąta - guma przeleciała wzdłuż bramki.
- 26 min - Horzelski huknął po wygranym wznowieniu - efektownie łapie do raka Świderski.
- 26 min - Świetna interwencja Świderskiego, który broni strzał Lorraine i dobitkę Bochnaka.
- 25 min - Strzał Tomasika odbija Świderski.
- 23 min - Bochnak powstrzymany przed sanocką bramką.
- 21 min - Świderski z bliska odbija strzał Wielkiewicza.

- Koniec I tercji.
- 20 min - GOL! 2-0! Strzał Neupauera odbił przed siebie Świderski, a z dobitką zdążył Wielkiewicz i ulokował gumę pod poprzeczką
- 19 min - W dobrej sytuacji Lorraine, który przejął gumę na środku tafli, ale jego strzał broni Świderski. W tej akcji faulował Fus i trafia na ławkę kar.
- 18 min - GOL! 1-0! Szczerba podał pod bramkę, Cichy wyłuskał gumę zanim Świderski nakrył ją łapaczką i umieścił ją w siatce strzałem po lodzie!
- 18 min - Florczak wybija gumę z linii bramkowej
- 17 min - Kontra Mazura, który był sam przed bramką, ale nie zdołał dokładnie uderzyć na bramkę Horawskiego.
- 16 min - Strzał otarł się o kask Świderskiego. Próbował Pangiełow-Jułdaszew Filipp
- 14 min - Szczerba w dobrej sytuacji przestrzelił.
- 14 min - Z lewego skrzydła Miccoli, spokojnie Horawski.
- 13 min - Kamiński z bulika, łapie na raty Świderski.
- 11 min - Wronka do Worwy, ale dobrze Świderski położył się na lodzie i nie dał się pokonać strzałem przy słupku.
- 10 min - Indywidualnie Lorraine, ale obok bramki.
- 10 min - Mocny strzał Fusa, obok bramki.
- 9 min - Wysoko atakują rywala nowotarżanie a Ci nie potrafią założyć hokejowy zamek.
- 7 min - Miccoli spod niebieskiej, odbija Horawski.
- 7 min - Dwie pierwsze minuty przewagi bez żadnej akcji gości.
- 5 min - Za ten atak na 5 minut na ławkę kar siada Szczechura.
- 5 min - Bukowski ucierpiał po ataku Szczechury, który wbił go od tyłu do bandy.
- 4 min - Z bliska Szczechura, odbija Świderski.
- 4 min - Dwukrotnie spod niebieskiej próbował Kiss, ale zablokowany.
- 2 min - Strzał Słowakiewicza z backhandu, odbija Świderski.

#9 Bartłomiej Neupauer LS 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 0 1 0 1 1 2 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0