05:16 2 min. Joona Monto #81 Rzucenie na bandę
05:16 2 min. Jegor Kudzin #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:34 2 min. Marcin Horzelski #59 Natarcie
18:05 2 min. Łukasz Kamiński #8 Uderzanie kijem
19:31 2 min. Jakub Worwa #12 Rzucenie na bandę
29:01 2 min. Alexander Szczechura #28 Wysoko uniesiony kij
31:52 2 min. Patryk Wronka #10 Trzymanie kija przeciwnika
39:56 5 min. Aleksi Varttinen #71 Rzucenie na bandę
56:14 2 min. Shigeki Hitosato #91 Atak łokciem

KONIEC SPOTKANIA!

60. min - GOOOOL!!!! 3:1 Joona Monto po dograniu Sama Marklunda trafia do pustej bramki.
59. min - Bizub ponownie opuszcza bramkę.
58. min - GOOOOL!!!! 2:1 Patryk Wronka świetnie dostrzegł Alexa Szczechurę, który z najbliższej odległości pokonuje Murraya.
58. min - Czas dla drużyny Podhala.
58. min - Uderzał Zalamai, pewnie łapie Murray.
57. min - Pusta bramka Podhala.
57. min - Trafiony kijem w twarz Kiss. Hitosato na ławce kar.
56. min - Bez wyrazistych ataków po obu stronach, upływa czas drużynie Podhala.
55. min - Podhale inicjuje atak, guma jednak szybko przejęta przez obronę GKS-u.
53. min - GOOOOOL!!!!!! 2:0 Świetna akcja Mateusza Michalskiego! Pomknął samotnie w kierunku bramki Podhala i technicznym wykończeniem podwyższył prowadzenie gospodarzy.
51. min - Spotkanie pod kontrolą mistrzów Polski. Podhale skupione na bronieniu dostępu do własnej bramki.
49. min - Pochodził krążek w tercji Podhala z kija na kij. Wrzutka spod niebieskiej i raz jeszcze Paweł Bizub odbija parkanem.
47. min - GieKSa w kolejnym ataku, gra przerwana przez interwencję Bizuba.
46. min - Szczechura próbował nagrać pozycję dla Cichego, ten jednak wprost w obrońce.
45. min - Pełne formacje na lodzie!
44. min - Ostatnia minuta wykluczenia Varttinena.
43. min - Fraszko i Koponen wyprowadzają dwójkową kontrę. Świetna interwencja Bizuba!
42. min - Dobra próba spod niebieskiej Zalamaya, krążek minimalnie mija bramkę Murraya.
41. min - Kontra Bartosza Fraszki. Próbował po długim słupku zaskoczyć Bizuba.
41. min - Wracamy do gry w Katowicach. Aleksi Varttinen na ławce kar spędzi jeszcze według zegara 4:46.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI.

40. min - Varttinen we własnej tercji mocno potraktował Wielkiewicza, decyzją arbitrów zostanie wykluczony z gry na 5 minut.
40. min - Próbował podwyższyć prowadzenie Monto, odbija Bizub.
39. min - "Setka" na kiju Szczechury, ten jednak z najbliższej odległości uderzył w Murraya.
39. min - W dalszym ciągu gościmy pod bramką Podhala. Czeka nas wznowienie w tercji gości.
38. min - GOOOOOL!!!!! 1:0 Sam Marklund świetnie na lewym skrzydle dostrzegł Aleksi Varttinena, który silnym strzałem zdołał znaleźć sposób na Pawła Bizuba.
36. min  Nie zmienia się obraz gry. Trwa dominacja GieKSy, wciąż jednak bez bramek w Satelicie.
35. min - Goście bliscy szczęścia, dobrze zostawiony parkan Murraya zatrzymuje krążek.
34. min - Podhale w pełnej formacji na lodzie.
34. min - Krążek przeszedł przez formację obronną "Górali", nie było jednak komu zamknąć akcji.
33. min - Do bramki wraca John Murray.
32. min - Patryk Wronka na ławce kar.
32. min - Patryk Wronka gubi kij i w piłkarskim stylu wybija krążek nogą. Wcześniej sędziowie dopatrzyli się jednak trzymania kija przeciwnika przez reprezentanta Polski.
32. min - Michał Kieler  w bramce GKS-u.
32. min - Podhale wybrania kolejne osłabienie. Pełne formacje na lodzie.
31. min - Sporo walki w środkowej tercji, Podhale skradło czas ze swojego osłabienia.
30. min - Alex Szczechura melduje się w boksie kar.
29. min - Iisakka narobił nieco "wiatru" w tercji rywala. Zdążyli jednak wrócić na pozycje zawodnicy Podhala.
28. min - Krążek ciągle na kijach zawodników z Katowic. Podhale nie pozwala jednak złamać swojej defensywy.
26. min - Z lewego skrzydła Marklund, kolejna pewna interwencja Bizuba.
25. min - Zszedł na kolano Koponen, jednak jego strzał mija światło bramki.
25. min - Z prawego koła bulikowego próbował Pasiut, krążek jednak ląduje wprost w łapaczce Bizuba.
24. min - Do głosu doszło Podhale, w ostatnich sekundach jesteśmy świadkami ataków gości.
23. min - Wielkiewicz na pełnej prędkości próbował zaskoczyć z niemal zerowego kąta Murraya. Krążek zatrzymał się między słupkiem a parkanem golkipera.
23. min - Dłużej w posiadaniu krążka Katowice, jednak bez zagrożenia dla bramki Bizuba.
22. min - Pełne formacje na lodzie, goście wybronili swoje osłabienia.
21. min - Wracamy do gry w Katowicach. Do końca kary Kamińskiego, zostały 4 sekundy, Worwa spędzi w boksie jeszcze 80 sekund.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI.

20. min - Przez 34 sekundy Podhale w trójkę. Worwa na ławce kar.
20. min - Worwa bez pardonu przy bandzie w Monto, chwilę później Olsson próbuję dążyć do indywidualnego wyjaśnienia zachowania rywala.
19. min - Ze swojej nominalnej pozycji Grzegorz Pasiut, potężny strzał zatrzymuje się w raku Bizuba.
18. min - Goście wyprowadzili kontrę, Kamiński mając krążek na kiju, trafia jednak wprost w Murraya, a chwilę później łapie karę dwóch minut.|
18. min - To mogła być bramka! Joona Monto myli sie przy próbie na krótkim słupku.
18. min - Błąd techniczny Bartosza Fraszki pozwala gościom wystrzelić krążek, zmienić formację i złapać trochę oddechu.
17. min - W dalszym ciągu gospodarze prowadzą grę.
15. min - Krótki zryw gości. Wronka do spółki ze Szczechurą próbowali zaskoczyć Murraya.
14. min - Ciężko nadążyć nad wydarzeniami w Satelicie. Pełne formacje na lodzie, po wyrównaniu formacji, bliski szczęścia był Fraszko. Bizub przesuwając się za krążkiem w ostatniej chwili zdążył interweniować.
14. min - Wrzucał Delmas, trafił pracującego na bramkarzu rywala Marklunda, ten jednak odwracając się z krążkiem trafił jedynie w słupek.
13. min - Tym razem próba Koponena, krążek po kiju rywala opuszcza taflę, do końca kary 1:15.
13. min - Dobrze rozegrane pierwsze 30 sekund przewagi przez GKS. Monto próbował szczęścia, Bizub jednak dobrze pilnował krótkiego słupka.
12. min - Horzelski na ławce kar.
12. min - Kolejny atak GieKSy. Brakuje zawodnikom Jacka Płachty jednak dokładności w ostatnich podaniach.
11. min - Mocno spod niebieskiej Koponen. Odbijaczka Bizuba ratuje gości.
10. min - Coraz śmielej w tercji rywala radzi sobie GKS Katowice. Pełne ręce roboty Pawła Bizuba.
8. min - Wrzucona guma spod niebieskiej, odbija parkanem Bizub, po czym defensywa pomaga oddalić zagrożenie.
7. min - Kolejny okres ataku GieKSy, Podhale wygrywając walkę o krążek za bramką zdołało oddalić grę z własnej tercji.
6. min - Kudin i Monto obustronnie wykluczeni z gry przez kolejne dwie minuty.
6. min - Twarda walka na bandzie, padł na taflę po starciu z rywalem Kudin.
5. min - GKS konsekwentnie próbuję grać według swojego systemu i założeń. Goście póki co skoncentrowani na trzymaniu pozycji, nie dają się zaskoczyć.
4. min - Podhale wyrwało się z własnej tercji, indywidualnym rajdem próbował zaskoczyć rywala Łukasz Kamiński. Chwilę później uwolnienie gości, wracamy do ich tercji.
3. min - Dużo dzieje się pod bramką gości. Pierwsze interwencje Pawła Bizuba.
2. min - Agresywnie wchodzą w spotkanie gospodarze. "Górale" próbują uciekać spod mocnego forechecku.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach! W bramkach John Murray oraz Paweł Bizub. Pierwsze wznowienie pada łupem Grzegorza Pasiuta.

#21 Johan Lorraine ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 1 0 0 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0