10:28 2 min. Aleksi Varttinen #71 Zahaczenie
20:00 2 min. Olli Iisakka #51 Uderzanie kijem
25:56 2 min. Aleksi Varttinen #71 Uderzanie kijem
25:56 2 min. Patryk Krężołek #88 Uderzanie kijem
48:46 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Ostrość
48:46 2 min. Hampus Olsson #95 Ostrość
53:55 2 min. Nikita Bucenko #14 Atak kolanem
56:15 2 min. Shigeki Hitosato #91 Nadmierna liczba graczy na lodzie

KONIEC SPOTKANIA

60. min - Oddalona gra z tercji Zagłębia. Do końca 40 sekund.

59. MIN CZAS DLA DRUŻYNY JACKA PŁACHTY DO KOŃCA 1:08

59. min - Pełne formacje na lodzie, GKS bez Murraya.
57. min - Kara techniczna na GKS Katowice, za nadmierną liczbę graczy. Odsiaduje Hitosato.
57. min - Krewki Charvat momentalnie dopada do pracujących na bramkarzu napastników rywala. Trochę parteru za nami, trwa narada arbitrów.
56. min - Pełne formacje na lodzie.
56. min - Lehtimaki obija słupek z lewego bulika!
54. min - Butsenko na ławce kar.
54. min - Dwukrotnie po krótkim słupku próbował Pasiut, raz z jednej, raz z drugiej strony. Górą jednak Spesny.
54. min - Mający korzystny wynik zawodnicy Zagłębia Sosnowiec mądrze oddalają zagrożenie z dala od własnej bramki. Do końca 6:22.
52. min - "Rakieta" Varttinena spomiędzy bulików, krążek mija jednak światło bramki.
51. min - GieKSa w poszukiwaniu bramki. Uciekają sekundy, a opór obrony gości pozostaje.
49. min - Olsson i Kozłowski w boksach kar.
49. min - Kozłowski z Olssonem od dłuższej chwili nie zainteresowani byli grą, lecz wzajemną wymianą uderzeń. Posypią się wykluczenia.
49. min - Wrzucał Maciaś, na raty mrozi Spesny.
47. min - Wręcz teatralny wydźwięk mają niektóre zachowania zawodników. Roman Szturc w prowokacji ukierunkowanej do Hampusa Olssona. Gdy ten odpowiedział kontaktem, napastnik Zagłębia momentalnie ruszył do arbitrów domagając się wykluczenia.
46. min - Tym razem to Zagłębie w poszukiwaniu okazji. Czeka nas wznowienie w tercji GieKSy.
45. min - Po próbie Maciasia, krążek od bandy wraca przed bramkę Spesnego, dobrą interwencją golkiper zablokował krążek po strzale Fraszki.
45. min - Interwencja Spesnego i oczywiście temperatura rośnie między zawodnikami.
44. min - Próbował zbić krążek do bramki Michalski. Dobra asekuracja defensywy rywala uniemożliwiła tą próbę.
43. min - Bez większego zagrożenia pod bramkami upływają minuty.
41. min - Odpowiedź Valtoli, parkanem odbija Murray.
41. min - Pierwsza niesygnalizowana próba Michalskiego.
41. min - Wracamy do gry. Czeka nas z pewnością kolejne gorące 20 minut.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA.

39. min - Mocne zagranie z formacji defensywnej GKS-u, lecz jedynie na uwolnienie.
38. min - Próbował indywidualnie Pasiut, przerywa obrona Zagłębia.
37. min - GOOOOOL!!!!! 1:4 Tym razem bez żadnych wątpliwości. Precyzyjny strzał z nadgarstka Valtteriego Niemiego i krążek po słupku wpada do bramki.
36. min - Arbitrzy nie uznają czwartego trafienia dla Zagłębia.
36. min - Krążek w bramce Murraya, trwa jednak videoweryfikacja pod kątem ruszenia bramki.
34. min - Próbują forsować tercję rywala katowiczanie. Twarde warunki stawia Zagłębie.
32. min - Odpowiedź GieKSy, próbował spod niebieskiej Wanacki. Znów iskrzy pomiędzy stronami.
31. min - GOOOOOOL!!!!! 1:3 Świetnym podaniem obsłużony Valtteri Niemi, który stając oko w oko z Murrayem ze spokojem wykończył akcję.
29. min - Zagłębie w poszukiwaniu bramki. Ofiarna interwencja Murraya przerywa akcje.
29. min - Szturc zderza sie za bramką z Murrayem. Oboje padają na lód. Sporo wrażeń i w drugiej tercji.
28. min - Uwolnienie Zagłębia przerywa akcję. Chwila oddechu dla obu stron.
26. min - Varttinen i Krężołek na ławce kar.
26. min - Pada na lód Murray, sporo pracy przy leżącym bramkarzu było ze strony Krężołka. Błyskawiczna odsiecz ze strony Varttinena, który ruszył w rywala. Będą wykluczenia.
26. min - Próba Lindgrena z lewego bulika. Zamrożone uderzenie przez Murraya.
25. min - Utrzymuje się mocne tempo. Z wielką przyjemnością ogląda się walkę obu ekip.
23. min - Świetnie krążek wprowadził Smal! Uderzenie Cooka bliskie zaskoczenie Spesnego, na drodze do szczęścia stanął słupek.
23. min - Kontra GieKSy bez wykończenia w postaci strzału. Chwilę później raz jeszcze próbował aktywny Niemi.
22. min - Pełne formacje na lodzie.
22. min - Dobry strzał Niemiego, jeszcze lepsza interwencja Murraya.
21. min - Wracamy do gry w Katowicach. Goście rozpoczynają drugą odsłonę od dwuminutowej przewagi.

KONIEC PIERWSZEJ, NIEZWYKLE GORĄCEJ TERCJI.

20. min Olli Iisakka wykluczony z gry na dwie minuty.
20. min - GOOOOL!!!!1:2 Cook na niebieskiej linii trafił wprost w Lindgrena, który wyprowadzając pokonał Murraya. Po zdobytej bramce zawodnicy momentalnie złapali się za łby. Katowiczanie mieli obiekcje o zachowanie zawodnika wobec interweniującego Murraya.
20. min - Indywidualna próba Pasiuta. W ostatniej chwili przed oddaniem strzału, jeden z obrońców wygarnął krążek "Profesorowi".
19. min - Jakub Wanacki zapędził się z krążkiem do tercji rywala. Błyskawicznie zamknięte Zagłębie we własnej tercji. Kolejny raz czujnie Spesny.
17. min - Krążek w bilardowy stylu wpada z kija na kij. Trwa twarda walka.
16. min - Wyrównany okres gry. Po chwili groźna obecność GieKSy w tercji rywala, wydaje się, że po uderzeniu Michalskiego wybrzmiał słupek.
15. min - Trzeszczą bandy w Satelicie. Ryan Cook walczy niczym na polu bitwy po obu stronach tafli.
14. min - Zagłębie zepchnięte do obrony. Krążek poza lodem, wznowienie w tercji gości.
13. min - Po wyrównaniu formacji Sam Marklund otworzył drogę do bramki Jakubowi Wanackiemu, ten jednak minimalnie chybił.
11. min - GOOOOOL!!!! 1:1 Bartosz Fraszko znów to zrobił! Napastnik GieKSy trafia w osłabieniu. Wybuchły emocje na ławce Zagłębie, bowiem chwilę wcześniej mocno potraktowany jeden z zawodników z Sosnowca leżał na tafli. Asystę przy tym trafieniu zanotował John Murray.
11. min - Kontra Zagłębia przerwana faulem Varttinena, będziemy mieć pierwsze wykluczenie dzisiejszego spotkania.
11. min - Utrzymuje się dobre tempo spotkania! Sokay wprowadził krążek do tercji gości. Akcję pracą na bramkarzu próbował wykończyć Marklund, krążek ląduje jedynie na górnej siatce bramki.
10. min - Cook pod bramką Zagłębia! Zabrakło jednak miejsca przy krótkim słupku.
9. min - Zagłębie podaniami w defensywie próbuje zainicjować atak. Ciężko zdobyć im tercję gospodarzy.
8. min - Okres szturmu Zagłębia. Najpierw instynktownie odbił katowicki golkpier, chwilę później zamieszanie uspokoiła defensywa gospodarzy.
8. min - Indywidualna akcja Andreikiva, krążek opuszcza lodowisko po interwencji Murraya.
7. min - Dobra akcja GieKSy, wykończył ją uderzeniem z dystansu Cook. Po interwencji Spesnego, zawodnicy momentalnie skoczyli sobie do gardeł, zapowiada się kolejne gorące spotkanie w Katowicach.
6. min - Akcja przeniosła się pod bramkę Murraya. Próbował niesygnalizowanego uderzenia Tyczyński. Krążek w łapaczce Murraya.
6. min - Próba z prawego bulika Grzegorza Pasiuta, raz jeszcze mrozi bez najmniejszych problemów Spesny.
5. min - Spomiędzy "wąsów" uderzał Marklund. Krążek pewnie ląduje w łapaczce Spesnego. Po uderzeniu drobne utarczki pomiędzy Szwedem a Valtolą.
4. min - Odważnie za krążkiem w tercję ataku wjechał Joona Monto. Próba nagrania krążka przecięta jednak przez sosnowiecką defensywę.
3. min - Próba ataku gospodarzy, zabronione uwolnienie i akcja wraca do tercji GieKSy.
2. min - GOOOOL!!!!!! 0:1 Ależ mocne wejście gości! Przymierzył z niebieskiej linii Tomasz Kozłowski otwierając wynik spotkania.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach. W bramkach John Murray oraz Patrik Spesny. Pierwsze wznowienie wygrane przez Tyczyńskiego.

#31 John Murray B 4 4.11 37 11 15 11 0 0 89.19 58:24 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0