16:51 2 min. Rafał Bernacki #13 Uderzanie kijem
21:36 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Uderzanie kijem
31:19 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Zahaczenie
51:17 2 min. Adrian Kurz #89 Atak kijem trzymanym oburącz
51:17 4 min. Wojciech Jankowski #66 Ostrość
56:44 4 min. Mateusz Pawlak #24 Ostrość
58:39 25 min. Michał Gryc #19 Kara meczu
58:39 25 min. Marek Wróbel #20 Kara meczu
Źródło: własne, PZHL.

60. Koniec meczu - goście w pierwszej tercji nawiązali wyrównaną walkę ze Stoczniowcem, którą przypieczętowali swoją jedyna bramką; w drugiej tercji gospodarze grali konsekwentniej, ale swoją przewagę potrafili udokumentować tylko jednym trafieniem; po szybko straconych dwóch bramkach na początku trzeciej tercji goście stracili animusz i wiarę w odrobienie straty; kolejne bramki tylko przypieczętowały przewagę gospodarzy, a gościom pod koniec spotkania wyraźnie puściły nerwy.

59. Kolejna bójka - tym razem Gryc uderza kijem w twarz Stużyka - po bójce z Markiem Wróblem obaj zawodnicy otrzymują kare meczu

57. Bójka za bramką - goście nie potrafią godnie znieść goryczy porażki
56.44 BRAMKA: Rzeszutko strzela w Elżbieciaka - ten przepuszcza krążek między parkanami, a Rzeszutko jeszcze dopycha gumę, która zatrzymała się przed linią bramkową - i jest 6 bramka dla Stoczniwca

56. Marek Wróbel potężnie uderza jeszcze sprzed niebieskiej - krążek o centymetry mija słupek bramki gości
55. Gorąco pod bramką Elżbieciaka - Chmielewski i Wróblewski walczą o swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie, ale wyraźnie brakuje im szczęścia
54. Gospodarze już w pełnym składzie - Strużyk popędził z ławki pod bramkę gości, ale krążek minął słupek
53. Goście w przewadze - Pohl uderza z 1 metra - ale prosto w pierś Odrobnego; Zatko potężnie z niebieskiej - Odrobny broni parkanami

49.02 BRAMKA: Błyskawicznie rozegrany bulik - Marek Wróbel zagrywa do brata, Bartłomieja, a ten z pierwszej, ze środa tercji, strzela potężnie pod parkanami Elżbieciaka - jest 5-1

49. Zachariasz kąśliwie uderza z 5 metra przed bramką - Elżbieciak wybija

46.15 BRAMKA: Chmielewski wyciąga krążek zza końcowej niebieskiej i na pamięć zagrywa na przedpole bramki - idealnie na patkę kija Ziółkowskiego, który nie daje szans Elżbieciakowi i strzela w pusty narożnik bramki - jest 4-1

43.48 BRAMKA: Strużyk wjeżdża w tercję gości, wyprzedza obrońcę i silnie strzela przy prawym słupku - Elżbieciak bez szans - Stoczniowiec prowadzi 3-1

41.32 BRAMKA: Vitek wrzuca sobie krążek do tercji Naprzodu - wjeżdża między dwóch obrońców i dopycha gumę pod Elżbieciakiem - Stoczniowiec prowadzi 2-1

POCZĄTEK III TERCJI

KONIEC II TERCJI
40. Szybkie akcje obu drużyn, ale bez sytuacji bramkowych - chyba oba zespoły starają się już dowieźć wynik do syreny - jeszcze Kacir uderza z niebieskiej - ale Odrobny broni parkanami i w tym momencie kończy się II tercj
38. Zatko próbuje loba z niebieskiej - ale Odrobny czujnie na bramce - kontra Stoczniowca - Jankowski powstrzymany
37. Marek Sowiński już uniósł kij w geście radości - ale co on w tym momencie zobaczył - to nie wiadomo - krążek parkanami przytrzymał Odrobny
36. Furo wyprowadza kontrę - Maj potężnie uderza z niebieskiej - Elżbieciak broni - kontra Naprzodu ale Maj zdążył wrócić i kasuje akcję przeciwnika
35. Ładna kontra Naprzodu, ale Salamon macha kijem nad gumę tuż przed bramką Stoczniowca
34. Gospodarze w pełnym składzie - teraz Stoczniowiec w natarciu
33. najpierw Najdek strzela nad bramką - po chwili Bernacki w parkany Odrobnego - nikt nie dobija krążka
32. Szansa dla gości - Rzeszutko na ławce kar- janowianie szybko zakładają zamek

29. BRAMKA: Sekundy później Jankowski się rehabilituje - z 5 metra strzela pod parkanem ELżbieciaka - jest gol dla Stoczniowca - w Gdańsku remis 1-1

29. Szansa dla gospodarzy - Kurz na ławce kar, ale stoczniowcy nie potafią założyć zamka - wreszcie Furo wjeżdża pod samą bramkę - zagrywa do Jankowskiego, ale ten nie trafia w pustą bramkę - sekundy później Jankowski się rehabilituje - z 5 metra strzela pod parkanem ELżbieciaka - jest gol dla Stoczniowca - w Gdańsku remis 1-1
27. Niewiarygodne - Marek Wróbel jedzie sam na sam z Elżbieciakiem - ten odważnie wyjeżdża z bramki i odbija krążek, ale guma spada na patkę kija Strużyka - ten z niebieskiej nie trafia w pustą bramkę; chwilę później Chmielewski uderza i wszyscy w hali Olivia podnoszą się z miejsc w geście radości - i w ostatnim ułamku sekundy janowianie wybijają krążek z samej linii bramkowej
25. Smeja strzela z niebieskiej - Ziółkowski próbuje zmienić lot krążka - ale ELżbieciak pewnie chwyta gumę - ponownie dobra akcja Stoczniowca - Vitek urywa się obrońcom - zagryw przed pustą bramkę najeżdżającemu Skutchanowi - ale ten źle uderza gumę i nie trafią w pustą bramkę
24. Odrobny ledwo zdążył wrócić ze swojej wycieczki za bramkę - w ostatniej chwili zajął pozycję i obronił strzał Zatko - gospodarze w pełnym składzie
23. Goście zakładają zamek - Działo uderza zniebiejsiej - Jankowski blokuje i kontra Stoczniowca - Bartłomiej Wróbel uderza z 6 metra - Elżbieciak przyjmuje krążek na ciało, ale zwija się z bólu na tafli - już wszystko dobrze
22. Szansa dla gości - Zachariasz siedzi na ławce kar za uderzanie
POCZĄTEK II TERCJI

KONIEC I TERCJI
20. Rzeszutko próbuje tyłem strzelać między nogami - ale Elżbieciak nie daje się zaskoczyć - oblężenie pod bramką Naprzodu - wreszcie goście wyprowadzają kontrę
19. Rzeszutko dynamicznie wjeżdż w tercję gości - zgrywa do Vitka który próbuje zwieść bramkarza - ale Elżbieciak wybija krążek kijem
18. Kwieciński uderza z niebieskiej - Jankowski dobija krążek odbity od Elżbieciaka - ale janowski bramkarz na posterunki

15.01 BRAMKA: Wróbel traci krążek pod bramką ELżbieciaka - szybką kontrę rozpoczynają Salamon z Działo - a pod bramką krążek w samo okienko wrzuca Najdek - Naprzód prowadzi w Gdańsku 0-1

10.42 - zmiana w bramce Naprzodu - jJakubowskiego zmienia Elżbieciak
10.42 - kara dla Działo - przeszkadzanie
11. Kubenko wdarł się do tercji Stoczniowca i zagrał na przedpole - ale kiks janowskiego napastnika
6. Gryc uderza na bramkę Stoczniowca - ale krążek przelatuje obok słupka
5. Marek Wróbel uderza z 5 metra - prosto w Jakubowskiego
2. Gorąco pod bramką Janowa - Jakubowski w niewiarygodny sposób wybija krążek z linii bramkowej