8:4 Wojciech Milan #27 ( Maciej Mermer #22, Bogusław Rąpała #23 ) +/-
09:34 2 min. Oktawiusz Marcińczak #4 Wysoko uniesiony kij
11:24 2 min. Zbigniew Podlipni #39 Zahaczenie
14:08 2 min. Maciej Mermer #22 Zahaczenie
20:32 2 min. Paweł Połącarz #81 Trzymanie przeciwnika
32:51 2 min. Jerzy Gabryś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:37 2 min. Teddy Da Costa #77 Atak kijem trzymanym oburącz
37:23 2 min. Wojciech Milan #27 Atak kijem trzymanym oburącz
43:54 2 min. Zbigniew Podlipni #39 Gra złamanym kijem
48:47 2 min. Tomasz Dzwonek #33 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
54:10 2 min. Viliam Čacho #48 Podcięcie
59:39 2 min. Jarosław Różański #25 Wysoko uniesiony kij
Źródło: własne, PZHL.

- Rozpoczyna się I tercja, krążek dla gości.
- 1 min. - Z boku strzelał Cacho, barkiem krążek wybił Dzwonek
- 2 min. - Strzał Ślusarczyka za niebieskiej, obok bramki.
- 3 min. - Strzał Dronii obok bramki, zaraz zza bramki chciał krążek wcisnąć koło Jańca Opatovsky ale Janiec mrozi gumę.
- 5 min. - Kostecki wzdłuż bramki do Cacho, ten zmienił lot kierunku krążka, ale przy słupku dobrze stał Dzwonek.
- 7 min. - Luka przedarł się przez obronę, ale stopowany przez obrońcę oddał zbyt lekki strzał by zaskoczyć Jańca.
- 8:10 - 1:0 Wycofanie krążka przez Cacho do Bigosa a ten z pierwszej nie daje szans Dzwonkowi.
- 9 min. - M. Kozłowski strzelał, Janiec obronił.
- 10 min. - Sekac z niebieskiej, Dzwonek ładnie łapie do raka.
- 11 min. - Druga kara dla Zagłębia, 11 sekund podwójnej przewagi dla KH.
- 12 min. - Opatovsky w poprzeczkę, w odpowiedzi Schneider z niebieskiej ale wprost w Dzwonka.
- 14 min. - Zagłębie naciera w przewadze. Luka obok bramki.
- 16:32 - 1-1 Dronia wszedł w obronę jak w masło i strzelił między parkanami Jańca.
- 18 min. - 2-1 Ładna akcja trzeciego ataku gospodarzy, Biały podał wzdłuż bramki do Strzyżowskiego a ten dołożył kija i umieścił gumę między parkanami Dzwonka.
- 19 min. - Szansa dla KH, trzy krotnie szanse miał Ćwikła ale nie trafił dobrze w krążek. Kontra Zagłębia, ale sanoczanin faulował przeciwnika.
- Karny dla Zagłębia. Sędzia sprawa jeszcze Video, gdyż faul mógł być już po syrenie kończącej tercje.
- Nie ma karnego, mimo kłótni Ślusarczyka, Ćwikły i sędziego - karnego sędzia nie dyktuje, faul był po czasie.

- Trwa II tercja
- 21 min. - Zagłębie w przewadze, Marcińczak z niebieskiej, broni Janiec. Z kontrą ruszył Cacho, nie wiele brakło do groźnej sytuacji.
- 22 min. - Duszak z niebieskiej, ale zbyt lekko, Janiec łapie.
- 22 min. - 3-1 Kontra KH, Milan z Mermerem, ten drugi dostał podanie wzdłuż bramki ale nie trafił do pustej bramki, krążek jednak odbił się od bandy wyszedł przed bramkę - gdzie dobił go Milan.
- 27 min. - Ładna akcja Kosteckiego z Cacho, ten drugi dostał podanie przed bramkę strzelał ale nieczysto trafił w krążek co ułatwiło Dzwonkowi jego złapanie.
- 28 min. - Sanoczanie w natarciu, najpierw Strzyżowski strzelał, broni Dzwonek zaraz Milan wzdłuż bramki do Gawliny a ten w doskonałej sytuacji nie zdobył bramki.
- 29 min. - Kolejne setki dla gospodarzy. Połącarz sam na sam, broni Dzwonek, zaraz szansę ma Milan, znów lepszy Dzwonek.
- 30 min. - 3-2 T. Da Costa - Luka - Bernat, podanie z boku od Luki wykorzystuje T. Da Costa.
- 32 min. - Zagłębie przycisnęło w ostatnich sekundach. Mszczą się niewykorzystane stuprocentowe sytuacje gospodarzy.
- 33 min. - Luka dopadł do bezpańskiego krążka - uderzył mocno ale obok bramki.
- 34 min. - Znów faulowany Cacho, przez 14 sekund sanoczanie grają 5 na 3.
- 35 min. - 4-2 - Rąpała ładnie z pociągnięcia tuż pod poprzeczkę pokonuje Dzwonka.
- 36 min. - Zamieszanie pod bramką Różański w doskonalej sytuacji, strzelił, Podlipni już trzymał ręce w górze, ale krążek Janiec zamroził plecami już leżąc.
- 38 min. - Mocny strzał Gabrysia z niebieskiej efektownie łapie do raka Janiec.
- 40 min. - Bombardowanie bramki Jańca - dwa mocne strzały efektownie parkanami broni Janiec, trzeci strzał najpierw złapał a za moment krążek mu uciekł z łapaczki i spadł obok słupka. Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 41 min. - 4-3 Jaros zrobił dwóch zawodników KH strzałem z pociągnięcia pokonał Jańca.
- 41 min. - 4-4 W ciągu 17 sekund gospodarze tracą dwie bramki, strzelał Ślusarczyk, dobił do pustej Dronia.
- 43 min. - 5-4 Przejął krążek Biały i z pociągnięcia pokonał Dzwonka.
- 44 min. - Różański do Podlipniego wzdłuż bramki ten sam przed Jańcem, ale bramkarz gospodarzy nie dał się pokonac.
- 45 min. - 6-4 Świetnie podanie Rąpały do Milana a ten z boku z pierwszej strzela nie do obrony.
- 48 min. - Biały ładnie minął obrońce - podał wzdłuż bramki do Strzyżowskiego ale ten w dobrej okazji źle trafił w krażek.
- 48 min. - W odpowiedzi strzelał Galvas - broni Janiec.
- 48 min. - Mermer sam na sam, strzelił tuż obok słupka.
- 49 min. - 7-4 Świetne podanie Cacho do Schneidera a ten mocnym strzałem z niebieskiej nie daje szans Dzwonkowi.
- 51 min. - Dwa razy świetnie broni Janiec strzały Da Costy i Luki. Karny dla Zagłębia - broni strzał Luka - Janiec!
- 53 min. - 8-4 Mermer do Milana a ten z pierwszej strzela tuż przy słupku.
- 56 min. - Mermer z boku wyszedł sam na sam ale parkanem broni Dzwonek.
#11 Vladimír Luka LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Oktawiusz Marcińczak LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Martin Opatovský PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0