11:02 2 min. Adrian Chabior #23 Zahaczenie
21:53 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:24 2 min. Maciej Rajski #68 Zahaczenie
39:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:08 2 min. Rafał Bibrzycki #26 Trzymanie przeciwnika
53:56 2 min. Martin Buček #10 Zahaczenie
56:23 2 min. Adrian Chabior #23 Atak łokciem
57:09 2 min. Rafał Twardy #13 Zahaczenie
59:19 2 min. Maciej Kruczek #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
Źródło: własne, PZHL.

- Trwa I tercja
- 2 min. - Mecz powoli się rozkręca na razie po jednej dobrej akcji z obu stron - ale wynik bez zmian.
- 3 min. - T. Połącarz strzela, ale krążek przelatuje nad bramką. Dość szybki mecz jak na razie.
- 4 min. - Dwie kary w odstępie 40 sekund - KTH gra 5/3, wcześniej sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Błażowski.
- 6 min. - trochę niedokładności w szeregach KTH i goście w pełnym zestawieniu.
- 8 min. - Wciąż bez goli - teraz Zabawa dobrze próbował rozegrać krążek - gdyby się tylko nie pogubił mogłabyś groźna akcja.
- 11 min. - 0-1 ! I bramka dla Unii - gola straciliśmy w osłabieniu - strzelenie gola zajęło Unii 8 sekund.
- 13 min. - 1-1 ! I szybka odpowiedź KTH! Mamy 1:1. Asyste zalicza Rajski.
- 16 min. - Groźny strzał na bramkę Kachniarza, ale jakimś cudem nasz goalkeeper broni ten krążek.
- 17 min. - Groźnie Zabawa strzela i natychmiast odpowiadają po drugiej stronie Unici - Bucek oddaje strzał, ale znów broni dobrze dysponowany Kachniarz.
- 17:30 - Strasznie szybkie tempo tego spotkania - mecz toczy się akcja za akcję.
- 18 min. - Teraz ładna dwójkowa akcja Dubla z Hornym i znów odpowiedź Unii - tym razem Modrzejewski.
- Koniec I tercji. Mecz wyrównany, co również oddaje wynik po pierwszych dwudziestu minutach. Teraz 15 minut przerwy.

- 20 min. - Szansa Rajskiego, ale faulując powstrzymuje go Jakubik. KTH w przewadze.
- 22 min. - Nic nie wyszło z tej przewagi - KTH popełnia techniczny błąd - 6 zawodników na lodzie i kare odsiaduje Bulanda.
- 23 min. - Karny dla KTH - faul na Żołnierczyku! Javin brutalnie fauluje! Karnego wykorzystuje Chabior.
- 24 min. - KTH próbuje iść za ciosem - teraz strzał spod niebieskiej, ale Szydłowski bronie
- 25 min. - Groźnie Twardy, ale Kachniarz odbija ten strzał
- 27min. - KTH kapitalnie w obronie - Unia mogła nawet stracić bramkę grając w przewadze - nieporozumienie Szydłowskiego z obrońcami, ale szybko wyjaśnione
- 31 min. - Kapitalna obrona Kachniarza - strzał Unii z niebieskiej, krążek odbija się od poprzeczki i spada za Kachniarzem odwróconym do bulika - był tam zawodnik Unii, który miał pustą bramkę, ale świetnie zorientował się nasz bramkarz i wyciągnął raka i złapał krążek.
- 33 min. - 2:3, 2:4 - Dwie szybkie bramki dla Unii, druga gdy sygnalizowana była kara dla KTH.
- 34 min. - Zawodnicy KTH gubią się w obronie - goście mieli przed chwilą sytuację 3/1, ale nie udało się strzelić nam bramki. Unia dominuje teraz na lodzie.
- 38 min, - Strzał Bulandy broni Szydłowski i zaraz odpowiedź Unii - strzela Adamus, ale Kachniarz również broni.
- 39 min. - Ładnie znowu pojechali Dubel z Hornym, ale bez efektu w postaci 3 bramki dla KTH. Będzie kara dla Unii - 6 zawodników na lodzie.
- 40 min. - Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 42 min. - Scibran nie upilnował Modrzejewskiego i tracimy 5 bramkę. Unici grali w tej sytuacji jeszcze w liczebnym osłabieniu.
- 44 min. - Koniec kary dla Unii - KTH bez pomysłu, ale próbują - strzelał Dubel, mierzył w okienko, a trafił w boczną siatkę. Trener Kilar pomieszał trochę krynickie ataki.
- 47 min. - Mało ciekawa ta III tercja - Unia próbuje kiedy tylko może, naszym coraz bardziej nie klei się gra.
- 48 min. - 6 bramka dla gości. Strzelał Bucek, podawał Stachura. Bramka zdobyta w efekcie błędu krynickiej obrony.
- 52 min. - Próbował Zabawa, ale Szydłowski broni - chwilę potem sytuacje sam na sam z bramkarzem KTH przegrywa Bucek.
- 54 min. - KTH wciąż próbuje - Błażowski nie strzela, potem Zubek z Tomasiakiem nie wykorzystują swojej sytuacji.
- 57 min. - Kruczek Maciej wprost w parkany Szydłowskiego.
- 59 min,. - Bibrzycki zdobywa 7 bramkę dla Unii. Podają Szewczyk i Stachura.