24:23 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:20 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:53 2 min. Maciej Kruczek #9 Atak kijem trzymanym oburącz
37:28 2 min. Dawid Bulanda #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:40 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:02 2 min. Adrian Chabior #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:31 2 min. Piotr Pach #29 Przeszkadzanie
54:35 2 min. Artur Kostecki #22 Atak łokciem
56:53 2 min. Paweł Skrzypkowski #55 Podcięcie
60:20 2 min. Michał Smeja #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
Źródło: własne, PZHL.

- Pierwszym bramkarzem w Stoczniowcu dziś Soliński.
- 1 min. - Krążek w grze - zaczynamy to spotkanie!
- 1 min. - Stocznia poddaje próbie Kachniarza - spod niebieskiej Maj, ale goalkeeper KTH na posterunku.
- 3 min. - Na ławce kar siada Furo i gospodarze po raz pierwszy w przewadze.
- 5 min. - Koniec kary - mieli szansę Scibran i Zubek, którzy oddali strzały spod niebieskiej, miała też szansę Stocznia na gola w osłabieniu, ale też nic z tego.
- 6 min. - Gdańszczanie zyskują optyczną przewagę w tych pierwszych minutach - Kateheci też próbują - strzelali Chabior i Zabawa, jednak ich strzały nie mogły zagrozić bramce gości.
- 8 min. - Gol dla Stoczni - Kachniarz nieudolnie zagarniał krążek który dobił Smeja
- 9:44 - Rzut karny dla Stoczni - Vitek uciekał sam na sam, faulował bodajże Scibran. Nie ma gola - Vitek przestrzelił.
- 11 min. - Dubel "od zakrystii" próbował zaskoczyć Solińskiego - bez powodzenia.
- 14 min. - Lekka przewaga gdańskich hokeistów, ale jakoś nie mogą zbudować jakiejś "porządnej" akcji.
- 17 min. - 1-1 Goooooool!!! Kruczek Maciek przebojowo wyjechał z ławki kar - pojechał na bramkę gości z Zabawą i mamy wyrównanie!
- 18 min. - Gospodarze trochę podkręcili tempo - teraz to panowie z Krynicy mają przewagę.
- Koniec I tercji. Pierwsze minuty tej odsłony gry zdecydowanie należały do Stoczni - do czasu gdy stracili bramkę. Kryniczanie, gdyby dopisało im szczęście mogli wyjść na prowadzenie. Na razie jednak dalej remis.

- 21 min. - Minął regulaminowy czas przerwy - pora wracać do gry! Zaczynamy II tercję.
- 21 min. - Gol dla Stoczni - sygnalizowana była kara dla KTH, Gdańszczanie grali 6/5 i skrzętnie to wykorzystali. Vitek strzelcem.
- 22:38 - KTH gra w liczebnej przewadze 5/3
- 25 min. - Nic nie wyszło z przewagi gospodarzy - na dodatek przez chwilę kryniczanie mięli 6 na lodzie i to teraz goście będą grali w przewadze.
- 27 min. - Nie wykorzystali tej przewagi hokeiści Stoczniowca.
- 28 min. - Zbliża się połowa spotkania - wynik nadal bez zmian
- 30 min. - Kara dla Rzeszutko, KTH rozgrywa krążek w tercji gości.
- 32 min. - Rzeszutko kończy odsiadywać karę - bez bramki w przewadze KTH, najbliżej strzelenia gola był drugi atak (pierwsza piątka zagrała bez pomysłu).
- 36 min. - Koniec kary M. Kruczka - Zawodnicy KTH przetrzymali okres osłabienia.
- 38 min. - Teraz Bulanda Dawid za spowodowanie upadku przeciwnika na ławce kar - Stocznia szuka swojej szansy - przed chwilą próbował Smeja.
- Koniec II tercji. Kateheci jeszcze 40 sekund III tercji grać będą w przewadze.

- Koniec przerwy - krążek wraca do gry!
- 42 min. - Gospodarze nie wykorzystali tych 40 sekund jakie było im dane grać w przewadze, po wyrównaniu sił próbował Bulanda Dawid - chwilę potem 100% sytuacje marnuje gracz Stoczni
- 43 min. - Przez chwilę groźnie bo KTH gra 3/5
- 44 min. - Koniec I kary KTH - dobrze się bronią kateheci - jeszcze niecałe 30 sekund gry 4/5.
- 46 min. - Koniec kary Pacha - wynik bez zmian, Stocznia nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką Kachniarza.
- 46 min. - Stocznia próbuje przyprzeć KTH do muru - strzał Marka Wróbla broni z problemami Kachniarz
- 50 min. - Zostało niewiele do końca meczu - cisną też Kateheci teraz moment w którym akcja toczy się częściej pod bramką Solińskiego.
- 51:30 - 2-2 Goooool!!!!! Kateheci dobrze rozgrywali krążek w tercji Stoczniowca - Chabior strzela podają Damian Dubel i Żołnierczyk
- 55 min. - Teraz KTH ma szansę - Kostecki za atak łokciem na ławce kar i gramy 5/4
- 57 min. - KTH nie wykorzystuje przewagi, ale teraz kolejna szansa, na ławce Skrzypkowski.
- 59 min. - Nie udało się KTH strzelić bramki w przewadze - Soliński dość niepewnie zachowywał się przy strzałach ale z duża dozą szczęścia.
- Koniec III tercji, będzie dogrywka!
- 60 min. - Kara dla Stoczniowca, Smeja na ławce.
- 62 min. - Koniec kary - dogodna sytuację mogli wypracować Dubel z Hornym - ładnie pojechali, ale zadziałała gdańska obrona.
- 64 min. - Próbują Gdańszczanie, ale broni Kachniarz.
- 64 min. - 2:3 Gol dla Stoczni kończy to spotkanie - strzelał Skutchan podawał Benasiewicz.
KS KTH Krynica
#22 Daniel Kachniarz B 3 2.81 37 37 0 0 0 0 91.89 64:06 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
Energa Stoczniowiec
#11 Sylwester Soliński B 2 1.87 29 29 0 0 0 0 93.10 64:06 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#23 Paweł Benasiewicz PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Aron Chmielewski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#80 Milan Furo LS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Wojciech Jankowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Marcin Kabat LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Artur Kostecki PO 0 1 1 0 1 1 4 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Dawid Maj PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Maciej Rompkowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Paweł Skrzypkowski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0