14:46 2 min. Wojciech Jankowski #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:50 2 min. Paweł Skrzypkowski #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:49 2 min. Mateusz Rompkowski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:58 2 min. Mariusz Jastrzębski #15 Zahaczenie
38:03 2 min. Michał Smeja #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:43 2 min. Bartłomiej Talaga #48 Zahaczenie
54:29 2 min. Zoltán Kubát #61 Zahaczenie
59:30 2 min. Wojciech Jankowski #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
Źródło: własne, PZHL.

KONIEC MECZU - STOCZNIOWIEC WYGRAŁ 2-1
59.37 Gorąco - Odrobny mrozi krążek
59.30 Czas dla gości - kara dla Jankowskiego - ostatnie 30 sekund goście będą grali w przewadze - i chyba zdejmą bramkarza - nareszcie jakieś emocje na Olivii - pusta bramka TKH
57. Jankowski był sam na sam - nie naciskany - miał czas i miejsce - i uderzył w parkany Plastra - brawa dla toruńskiego bramkarza - gdyby nie jego postawa - wynik byłby zdecydowanie wyższy
55. Stoczniowcy w przewadze - szybko założony zamek - Plaskiewicz dwoi sie i troi - już dwa razy gospodarze nie dobili na pustą bramkę
53. Szybka kontra TKH 3 na 2 - strzela Koivisto - w parkany Odrobnego - kontra Stoczniowców - krążek i centymetry mija słupek
51. Cychowski uderza z niebieskiej - Odrobny broni parkanami - nikt ie dobija - kontra Stoczniowca
48. Maciej Rompkowski przed pustą bramką machnął kijem nad krążkiem - mogło być 3-1

43.36 BRAMKA Chmielewski w indywidualnej akcji - wjeżdża w tercję tuż przy bandzie, kiwa 3 toruńskich obrońców i strzałem w krótki róg wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie - przepiękna bramka w wykonaniu 18-latka - jest 2-1

43. Ataki z obu stron bez sytuacji bramkowych
III TERCJA

40. KONIEC II TERCJI
39. Goście w przewadze - ale błąd przy rozgrywaniu krążka - i kontra Skutchana - ale Skuter gubi krążek - ponowna kontra Stoczniowców - i Talaga fauluje Rzeszutkę, który składał się do strzału
38. Furo wjechał w tercję gości -ale jego koledzy tak nieszczęśliwie się ustawiali - że Milan nie miał do kogo zagrać - w końcu zdecydował się na strzał - ale nikt nie pojechał na dobitkę
37. Ponownie groźnie pod bramką gości - tym razem Chmielewski wyprowadza kontrę - Maciej Rompkowski zagrywa na przedpole - ale tam zahaczany przez jastrzębskiego Steber nie wbija krążka do bramki
36. Steber - fantastycznie uderzył z ostrego kąta - krążek odbity od Plastra odbija się jeszcze od słupka - ale szczęśliwie dla gości nie dobija go żaden ze Stoczniowców
34. Furo wjeżdża między toruńskich obrońców - ale gubi krążek składając się do strzału - kontra TKH - spalony
33. Szybka kontra TKH - Odrobny na posterunku
31. Zoltan Kubat stojąc na linii pola bramkowego uderzył krążek odbity przez Odrobnego - jednak strzelił nad poprzeczką
30. Trener Rutkowski zbyt emocjonalnie wyraża swoje uwagi wobec sędziego - za co otrzymuje ostrzeżenie - na razie bez innych konsekwencji
28. Szybka konta Stoczniowców - Rzeszutko strzela z ostrego kąta - prosto w Plastra
26. Przepraszamy za przerwę w relacji spowodowaną problemami technicznymi - w międzyczasie obie drużyny bardzo walecznie - ale bez klarownych sytuacji bramkowych
II TERCJA

KONIEC I TERCJI

18.45 BRAMKA Błąd Stoczniowców podczas zmiany - na lodzie zostaje jeden obrońca gospodarzy - Bomba wykłada krążek, który Dzięgiel posyła między parkanami Odrobnego - jest 1-1

18. Już czterech Stoczniowców na lodzie - ale było gorąco pod bramką Odrobnego
17. Kolejna minuta dla TKH w podwójnej przewadze - tym razem na ławkę wędruje Smeja za podanie ręką kija bramkarzowi
16. TKH w podwójne przewadze - teraz rzeczywiście jest duża szansa - minuta w podwójnej przewadze
16. Teraz szansa na wyrównanie - jadącemu z kontrą napastnikowi TKH nieprzepisowo rzuca się pod nogi Jankowski - ale przez minutę goście nie mogą założyć zamka
14. Ależ gorąco pod bramką Plaskiewicza - Stoczniowiec w podwójnej przewadze i oblężenie bramki gości - Plaster na posterunku, mimo gradu strzałów
13. Obie drużyny uważnie grają w obronie - teraz kara dla TKH
10. TKH przy krążku, ale bez sytuacji strzeleckich - uwolnienie i wznowienie w tercji gości
9. Chmielewski urwał się toruńskim obrońcom, strzelił z ostrego kąta - guma wpadła pod pachą Plastra, ale minęła o centymetry słupek
8. Goście w pełnym składzie
7. Szybka kontra - Marmurowicz uderza prosto w Odrobnego
6. Znowu Stoczniowiec w przewadze - po strzale Mateusza Rompkowskiego krążek odbija się od kasku Plastra

4.09 BRAMKA: Stoczniowiec błyskawicznie rozgrywa bulik w przewadze - Artur Kostecki uderza na bramkę, a tuż przed polem Rzeszutko zmienia lot krążka, który wpada pod rakiem bramkarza