00:47 2 min. Piotr Koseda #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:25 2 min. Viliam Čacho #48 Przeszkadzanie
21:10 2 min. Piotr Winiarski #9 Wysoko uniesiony kij
25:21 2 min. Martin Vozdecký #8 Atak kijem trzymanym oburącz
34:05 2 min. Przemysław Bomastek #18 Wymuszanie kary (symulowanie)
34:05 2 min. Robert Kostecki #10 Przeszkadzanie
38:01 2 min. Martin Vozdecký #8 Wysoko uniesiony kij
38:01 2 min. Bartłomiej Talaga #48 Ostrość
50:41 2 min. Martin Vozdecký #8 Atak kolanem
Źródło: własne, PZHL.

- Mecz się opóźni o kilka minut, sędziowie jeszcze nie dotarli na mecz.
- [17:05] - Początek meczu.
- 1 min. - Strzał Milana obok bramki, akcje Vozdekcyego powstrzymuje kijem Plaskiewicz. Kara dla TKH.
- 2 min. - Dwa razy Mermer, broni Plaskiewicz. Valeczko z niebieskiej, dobijał Cacho ale bramkarz gości na posterunku.
- 3 min. - Gospodarze nie wykorzystują przewagi.
- 5 min. - Atakują sanoczanie ale bez groźnego strzału.
- 5 min. - Rąpała z niebieskiej, Plaskiewicz początkowo zdezorientowany ale mrozi gumę między nogami.
- 6 min. - Pierwszy strzał gości - strzelał Minge. Za moment Koseda, Rocki na raty broni.
- 8 min. - Mocno Ćwikła, broni Plaster. Wcześniej Minge, Rocki nie dał się zaskoczyć.
- 10 min. - Szansa Cacho - mocno strzelił, krążek wyleciał mu za parkany ale obrońcy wybili.
- 12 min. - Mermer wyszedł z kontrą, podał wzdłuż bramki do Poziomkowskiego ale ten się minimalnie minął z gumą.
- 13 min. - Kostecki wycofał krążek do Połącarza a ten kropnął obok słupka.
- 15 min. - Plaskiewicz na razie pierwszoplanową postacią w drużynie gości. Teraz efektownie złapał do raka strzał Rąpały.
- 15 min. - Dzięgiel obok bramki.
- 16 min. - Toruń w przewadze. Goście nie wykorzystali przewagi, w ostatnich sekundach zamieszanie pod bramką KH, ale dobrze zachowali się obrońcy blokując rywali.
- 18 min. - Ponownie Plaskiewicz mrozi gumę po strzale Bigosa.
- Koniec I tercji 0-0

- Rozpoczyna się II tercja
- 21 min. - Krążek dla TKH. Winiarski trafia na ławkę kar za atak kijem w twarz Vozdekcyego..
- 22 min. Plaskiewicz broni jak w transie. Kaljuste z niebieskiej, lot krążka zmienił Poziomkowski - Plaster - zamroził gumę między parkanami na linii bramkowej.
- 23 min. - Cacho miał świetną okazję ale strzelił obok słupka z półobrotu.
- 25 min. - Gospodarze w tercji TKH. Plaskiewicz łapie strzał Bigosa.
- 26 min. - Kara dla Vozdeckyego. Toruń bez okazji.
- 29 min. - Kostecki stracił na niebieskiej, Chrzanowski ruszył sam z boku, strzelił prosto w Rockiego.
- 29 min. - 1-0 Piękna akcja Macieja Mermera, podał zza bramki do Poziomkowskiego a ten z pierwszej strzelił nad parkanem Plaskiewicza.
- 32 min. - Vozdecky do Cacho ten mocno ale prosto w bramkarza gości.
- 34 min. - Obustronna kara dla Kosteckiego i Bomastka.
- 35 min. - Cacho zjechał do boksu z grymasem bólu.
- 36 min. - Owczarek strzelił w kask Plaskiewicza.
- 38 min. - Rocki na raty broni strzał Bomby, było groźnie.
- 39 min. - Mocny strzał Ćwikły z okolicy rozgrywania bulika - broni efektownie łapaczką Plaster.
- Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 43 min. - Oba zespoły tworzą sytuacje w tercji przeciwnika ale bez groźnych strzałów na bramkę.
- 44 min. - Vozdecky za bramki do Cacho ten strzela obok słupka.
- 45 min. 2-0 Indywidualna akcja Mermera wymanewrował bramkarza, przełożył gumę na backhand i pokonał Plaskiewicza.
- 47 min. - Piękna akcja Poziomkowskiego, podał do Bigosa ten kropnął odbił Plaster przed siebie - dobił potężnie znów broni Plaster.
- 50 min. - Sporo akcji blokowanych na niebieskiej linii z obu stron.
- 51 min. - Koseda z ostrego kąta - nad bramką.
- 52:18 - Czas 30 sekund dla drużyny gości.
- 52 min. - Mocno Buril ale obok bramki. Vozdecky obok bramki.
- 55 min. - Znakomita sytuacja Kosteckiego ale broni Plaskiewicz, który jeszcze lepiej zachował się przy dobitce Połącarza.
- 56 min. - 3-0 Piękna bramka Vozdeckyego! pojechał z boku i umieścił gumę w samo okienko tuż przy słupku - aż spadł bidon leżący na bramce.
- 58 min. - Vozdecky ładnie w wolne pole do Milana, ten huknął obok słupka.
- 59 min. - Strzał Mermera z łatwością broni Plaskiewicz.
#10 Robert Kostecki LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Przemysław Leśnicki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0