07:00 2 min. Patrik Ščibran #7 Trzymanie przeciwnika
13:34 2 min. Adrian Chabior #23 Zahaczenie
18:28 2 min. Milan Furo #80 Trzymanie przeciwnika
19:58 2 min. Mateusz Dubel #19 Uderzanie kijem
31:52 2 min. Bartłomiej Wróbel #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:15 2 min. Marek Wróbel #20 Zahaczenie
40:45 2 min. Artur Kostecki #22 Wysoko uniesiony kij
41:00 2 min. Bartłomiej Wróbel #17 Natarcie
49:04 2 min. Tomasz Bulanda #11 Wysoko uniesiony kij
Źródło: własne, PZHL.

- Trwa I tercja. Pierwsze spotkanie w tym sezonie rozgrywa Peter Valusiak, który wraca po kontuzji kolana.
- 0:30 - Zaczynamy od niecelnego podania Kramnego - uwolnienie i krążek w tercji KTH.
- 4 min. - 2/1 - Dawid Bulanda podał do Hornego, ale ten nie wykorzystuje świetnej sytuacji. W odpowiedzi Gdańszczanie, ale wyłapuje Kachniarz.
- 5 min. - Dobrze KTH - Stoczniowiec, pewnie chwilowo, zepchnięty do własnej tercji - próbowali Horowski i Zabawa, ale bez powodzenia.
- 6 min. - Kolejna dobra okazja KTH - strzelał Tomek Bulanda, krążek jeszcze gdzieś tam podskoczył znikając z pola widzenia bramkarza Energi, ale Tomek nie zdołał go dobić.
- 7 min. - Niepewnie krążek przejął Horny w tercji gospodarzy, stworzył okazję Chmielewskiemu, ale bez konsekwencji.
- 8 min. - 0-1 Gol w przewadze dla Energi. Strzelał spod niebieskiej Wróbel Bartłomiej, Kachniarz odbił krążek, ale przy dobitce Kosteckiego nie mógł sobie poradzić. Asystę notuje także Skutchan.
- 8 min. - Groźny strzał Maciejewskiego spod niebieskiej - dobra obrona Kachniarza. Chwilę później odpowiedź KTH i też bez gola.
- 11 min. - 1-1 Goooool!! I mamy wyrównanie!! Strzelcem Zabawa, Asystuje Chabior.
- 13 min. - Tym razem Chabior na ławce kar i może być groźnie, zwłaszcza że pierwszą przewagę w tym meczu już wykorzystali gracze gości.
- 16 min. - Koniec kary - bramce KTH mógł zagrozić tylko jeden strzał Gdańska - już 5/5 i dalej remis.
- 19 min. - 2-1 Kapitalnie rozegrali Kateheci tę przewagę! Mamy 2:1 - strzelcem ponownie Zabawa i ponownie asystuje Chabior!!
- 20 min. - Koniec I tercji. Dwie sekundy temu za uderzanie na ławkę kar powędrował dubel Mateusz więc II tercję gospodarze rozpoczną od gry w osłabieniu.

- Trwa II tercja
- 20 min. - Zaczynamy II tercję. Na ławce kar tę część meczu rozpocznie Mateusz Dubel.
- 21 min. - 2-2 Po raz kolejny wykorzystana przewaga Stoczniowca - Wróbel ładnie wjechał do naszej tercji i mniej więcej ze środka, między bulikami, strzela i krążek przy słupku wpada do bramki. Znów mamy remis
- 27 min. - Akcja za akcję i kibice w Krynicy oglądają jak na razie wyrównany mecz. Obie drużyny stwarzają sobie sytuacje, które zbliżają je do zdobycia kolejnych bramek, ale na tablicy świetlnej mamy nadal remis.
- 30 min. - Karny dla Stoczniowca - naszym zdaniem decyzja arbitra do dyskusji.
- 30 min. - Bez bramki. Strzał Rzeszutka broni Kachniarz.
- 32 min. - Tym razem słuszna, chociaż nie do końca decyzja sędziego głównego - za spowodowanie upadku Wróbel B. na ławce kar - Valusiak potraktowany tak w sytuacji gdy wychodził sam na sam. Tym razem nie ma jednak karnego.
- 34 min. - I już gramy 5/5. Dwie okazje KTH, ale strzał Horowskiego wyłapuje Odrobny, a Zabawa niestety przestrzelił.
- 35 min. - Groźnie - Skutchan strzela i broni Kachniarz. Mecz wyrównany, ale to goście stwarzają groźniejsze sytuacje.
- 38 min. - 3-2 Gooooool! Udany pierwszy występ Valusiaka - strzela i krążek wpada do bramki między nogami Odrobnego! Asystował Dubel Mateusz!
- 40 min. - Koniec II tercji. Jeszcze 1.15 gospodarze będą grali w przewadze na pocęatek III tercji.

- Trwa III tercja
- 41 min. - Zaczynamy od przewagi - dogodne sytuacje na podwyższenie wyniku mieli Horny i Mateusz Dubel.
- 41 min. - Wróbel B. i Kostecki na ławce kar. KTH gra 5 na 3 przez ponad minutę.
- 43 min. - 4-2 Gooooool!!!! Wykorzystujemy przewagę - autor gola: Kramny, asystuja Kruczek D. i Valusiak!
- 43 min. - Scibran miał doskonałą sytuację strzelecką, ale broni Odrobny. Strzał już w grze 5/5
- 45 min. - Groźnie pod bramką KTH, ale Kachniarz niemal instynktownie broni ten strzał.
- 47 min. - Okazja Chabiora - bez bramki. Stoczniowiec spokojnie rozgrywa krążek.
- 50 min. - Tomek Bulanda na ławce kar - Kateheci skutecznie, jak na razie, rozbijają ataki Gdańszczan.
- 50 min. - 4-3 Wykorzystana przewaga Stoczniowca - autorem gola Jankowski, asystuje Furo. Nie popisał się przy tej bramce Kachniarz...
- 51 min. - Dobra okazja dla Stoczni, ale tym razem Kachniarz pokazał na co go stać. W odpowiedzi Bulanda Dawid, ale strzela za lekko by zaskoczyć Odrobnego.
- 53 min. - Stocznia przycisnęła, a nasi się trochę gubia... Przed szansą na drugiego gola w tym spotkaniu Jankowski - celował w okienko, ale przestrzelił.
- 58 min. - 5-3 Goooooool!!!1 Piękne "okno" Horowskiego!!!
- 59 min. 5-4 Gol dla Stoczni - autor - Vitek, podawali Furo i Skrzypkowski
KS KTH Krynica
#44 Daniel Kachniarz B 4 4.00 34 34 0 0 0 0 88.24 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
Energa Stoczniowiec
#90 Przemysław Odrobny B 5 5.01 42 42 0 0 0 0 88.10 59:51 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#91 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0