53:11 2 min. Marcin Kolusz #20 -
55:26 2 min. Michał Garbocz #28 -
58:58 2 min. Milan Baranyk #28 -
Źródło: własne, PZHL, TVP Katowice.

1. min - Rozpoczyna się mecz w Tychach. Bronią Sobecki i Zborowski.
1. min - Pierwszy krążek dla gości.
1. min - Sobecki odbija krążek przed siebie, dopada do niego Kolusz i mocnym strzałem próbuje otworzyć wynik spotkania. Krążek przeleciał minimalnie obok słupka.
4. min - Kara dla D. Galanta. Tyszanie grają w przewadze.
5. min - Tyszanie zakładają zamek, ale nie potrafią celnie uderzyć.
6. min - Goście grają w pełnym zestawieniu.
6. min - Bagiński uderza nad bramką Zborowskiego.
7. min - Tyszanie zamykają gości w ich tercji obronnej. Strzał Bacula pewnie broni bramkarz Podhala.
7. min - Krążek wpada do bramki Podhala, ale sędzia nie uznaje bramki.
9. min - Proszkiewicz strzela z niebieskiej, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.
11. min - Mocny strzał Pacigi z środka tercji. Zborowski pewnie wyłapuje krążek.
13. min - Paciga dwukrotnie próbuje pokonać Zborowskiego. Bez powodzenia.
15. min - Trzeci atak GKS robi dużo zamieszania pod bramką przyjezdnych, ale nowotarżanie umiejętnie się bronią.
16. min - Mocny strzał D. Galanta na bramkę GKS. Krążek przelatuje obok bramki.
17. min - Mocny strzał Sroki z niebieskiej. Sobecki pewnie broni.
17. min - Sytuacja się odwróciła, teraz to goście są częściej w tercji obronnej tyszan.
18. min - Wołowicz podaje do Krzaka przed bramkę. Tyski napastnik nie trafia w krążek.
19. min - Kara dla Dziubińskiego. Tyszanie ponownie grają w przewadze.
19. min - Gonera przed bramkę do Bacula. Czeski zawodnik mija się z krążkiem.
20. min - Kary dla Ivicica i Gonery.

KONIEC I TERCJI

21. min - Rozpoczyna się druga odsłona.
21. min - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
21. min - Mocny strzał Bacula z bulika. Zborowski pewnie broni.
22. min - Kara dla Proszkiewicza. Goście grają w przewadze.
23. min - Goście mają problem z założeniem zamka. Tyszanie umiejętnie przerywają ich akcje w tercji neutralnej.
24. min - Kara dla Kotlorza.
24. min - Proszkiewicz wraca na lód, ale tyszanie nadal grają w osłabieniu.
25. min - Potężny strzał Zapały z niebieskiej. Sobecki pewnie interweniuje.
25. min - Zapała ponownie strzela na bramkę GKS. Ponownie górą bramkarz gospodarzy.
26. min - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
26. min - Początek drugiej odsłony zdecydowanie dla gości.
27. min - Składna akcja Parzyszka i Pacigi. Po kilku podaniach, Paciga nie trafia czysto w krążek.
28. min - Zamieszanie pod bramką Podhala. Na ławkę kar odesłani Malasiński i Jakes.
29. min - Ivicic mocno z niebieskiej. Sobecki odbija krążek parkanem.
30. min - Ukarani zawodnicy wracają na plac gry.
32. min - Szybka akcja Proszkiewicz - Witecki. Prochu strzela z bulika, ale nie zaskoczył Zborowskiego.
34. min - Dogodna sytuacja Proszkiewicza. Jego mocny strzał po raz kolejny wyłapuje bramkarz Podhala.
34. min - Sokół traci krążek w tercji neutralnej. Na bramkę szybko jechał Malasiński, ale przegrał pojedynek z Sobeckim.
38. min - Ivicic mocno z niebieskiej. Krążek przelatuje minimalnie obok bramki.
39. min - Kolusz ląduje na ławce kar. Tyszanie do końca tercji będą grać w liczebnej przewadze.
40. min - Bagiński podaje przed bramkę do Sokoła. Tyski obrońca mija się z krążkiem.
40. min - Parzyszek podaje do dobrze ustawionego Bacula. Strzał czeskiego napastnika blokuje jeden z obrońców gości.

KONIEC II TERCJI

41. min - Rozpoczyna się ostatnia tercja dzisiejszego spotkania.
42. min - Kara dla Suura. GKS ponownie gra w przewadze.
42. min - Jakes z niebieskiej. Lot krążka zmienia Woźnica, ale ten przelatuje obok słupka.
44. min - Tyszanie bardzo słabo rozegrali tą przewagę.
44. min - Goście grają w pełnym zestawieniu.
45. min - Błąd Kotlorza w tercji neutralnej. Przejmuje go Voznik i podaje do Baranyka, który nie trafia w krążek.
47. min - GOL DLA GKS. Michał Garbocz z najbliższej odległości pokonuje Zborowskiego.
48. min - Majkowski powstrzymuje szybką kontrę Bakrlika.
49. min - Paciga strzela z środka tercji. Zborowski broni jego lekki strzał.
50. min - Kara dla Krzaka. Goście będą grali w przewadze.
50. min - GOL DLA PODHALA. Suur mocnym strzałem z niebieskiej posyła krążek między parkanami Sobeckiego.
51. min - Kara dla Kapicy. GKS gra w przewadze.
53. min - Śmiełowski strzela mocno z niebieskiej. Zasłonięty Zborowski instynktownie interweniuje.
53. min - Gonera odesłany na ławkę kar. Siły na lodzie wyrównane.
54. min - Do gry wraca Kapica, ale jego miejsce zajmuje Kolusz. Gra toczy się nadal w czteroosobowych zestawieniach.
55. min - Gonera wraca do gry. Tyszanie przez ponad minutę grać będzie w przewadze.
56. min - Kolusz wraca do gry.
56. min - Kara dla Garbocza. Teraz tyszanie grają w osłabieniu.
57. min - Goście zakładają zamek, ale zbyt długo rozgrywają krążek.
57. min - GOL DLA PODHALA. Dutka mocnym strzałem z pokonuje Sobeckiego.
59. min - Kara dla Baranyka. Czas dla GKS. Sobecki zostaje w boksie.