41:50 2 min. Robert Kostecki #10 Natarcie
43:14 2 min. Rafał Cychowski #73 Przeszkadzanie
49:14 2 min. Kara tech. dla drużyny Wysoko uniesiony kij
49:57 2 min. Tomáš Valečko #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:02 2 min. Szymon Urbańczyk #55 Atak kijem trzymanym oburącz
59:02 4 min. Adrian Krzysztofik #20 Ostrość
59:02 4 min. Tomáš Valečko #32 Ostrość
59:02 4 min. Bogusław Rąpała #23 Ostrość
Źródło: własne, PZHL.

- Trwa I tercja
- 6 min. 0-0, w przewadze byli goście, dobrej okazji nie wykorzystał Belica.
- 8 min. - Valeczko strzelał sprzed bulika, broni Goj.
- 9 min. - Krzysztofik zmarnował wyśmienitą okazję - objechał bramkę, będąc przed odsłoniętą częścią bramki strzelił - ale Rąpała w ostatniej chwili zablokował gumę lecącą do bramki.
- 11 min. 1-0 Błąd obrony GKS i kontra KH, Vozdecky powalczył przy bandzie o krążek, następnie - wyłożył gumę prosto na kija a ten pokonał Goja.
- 12 min. - Wieloch trafił w boczną część siatki - a miał odsłoniętą lewą stronę bramki Rockiego.
- 12 min. - Połącarz pojechał z Cychowskim 2 na 1 ale ten pierwszy zamiast podawać strzelił prosto w bramkarza gości.
- 13 min. - Ćwikła z ostrego kąta, broni Goj.
- 14 min. - Poziomkowski strzał z pociągnięcia, odbija Goj nad bramkę.
- 15 min. - Belica fauluje Białego i zespół z Sanoka pierwszy raz gra w przewadze.
- 16 min. - Valeczko z niebieskiej dwukrotnie, broni Goj.
- 17 min. - Niewykorzystana przewaga gospodarzy ale na ławkę trafia ponownie zawodnik Katowic.
- 18 min. - Valeczko, Vozdecky mocnymi strzałami próbowali zaskoczyć Goja - ten broni bez zastrzeżeń.
- 19 min. - Urban mocno z niebieskiej broni Rocki.
- Koniec I tercji.

- Trwa II tercja
- 21 min. - Urbańczyk z niebieskiej, ale zbyt lekko by zaskoczyć Rockiego.
- 23 min. 1-1! Błąd Rockiego - który przepuścił strzał/wrzutkę Roberta Sobały, krążek ledwo co wturlał się do bramki między nogami bramkarza.
- 25 min. - Poziomkowski zza obrońcy, broni Goj.
- 27 min. - Potężnie Bigos, Goj odbijaczką odbija nad bramką.
- 27 min. - Cychowski z okolicy bulika - zamieszanie pod bramką, ale bez gola.
- 29 min. - Kostecki w dobrej sytuacji zamiast podać do czysto ustawionego Vozdeckyego, strzelił sam obok bramki.
- 31 min. - 2-1 Łada akcja gospodarzy, Cychowski przy bandzie podał do Połącarza, ten obrócił się wyłożył gumę do Valeczko, który stał przed bramką i umieścił gumę w okienku bramki Goja.
- 33 min. - 3-1 Indywidualna akcja Poziomkowskiego, wymanewrował obrońcę i strzelił obok parkanu Goja. Piękna akcja.
- 35 min. - 4-1 Valeczko wjechał w tercję gości przy bandzie, idealnie wyłożył gumę Kosteckiemu który tylko dostawił kija.
- 36 min. - 5-1? Sędzia sprawdza video - NIE MA GOLA. Zawodnik gospodarzy skierował krążek łyżwą do bramki.
- 38 min. - Kara dla Cichonia gospodarze w przewadze.
- 40 min. - Połącarz zza bramki do Cychowskiego, ale ten z ostrego kąta trafia w Goja równo z syreną.
- Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 42 min. - Bigos dostał podanie przed bramkę, ale strzelił zbyt lekko.
- 43 min. - Goście grają w podwójnej przewadze.
- 44 min. - Vozdecky indywidualna akcja, ale dobrze zablokowany przez obrońcę. W odpowiedzi Wieloch dostał podanie przed bramkę ale strzelił w Rockiego.
- 46 min. - Strzelali Vozdecky, Valeczko - broni Goj.
- 47 min. - 5-1 Milan położył obrońcę, uderzył na bramkę a krążek odbił się od parkanów Goja i wpadł do siatki.
- 49 min. - Indywidualna akcja Vozdeckyego ale w ostatniej fazie faulowany przez Wielocha.
- 51 min. - Valeczko rzucił się na lód, wygarnął przeciwnika z krążkiem, ale trafił za to na ławkę kar.
- 52 min. - Mocny strzał Urbana, broni Rocki.
- 53 min. - 6-1 Ćwikła wywalczył krążek, podał do Kosteckiego, który wymanewrował zwodem Goja i umieścił gumę pod poprzeczką.
- 55 min. - Robert Kostecki w sytuacji sam na sam, ale trafił prosto w parkany Goja.
- 58 min. - Piąty spalony w polu bramkowym odgwizduje sędzia, na trybunach głośne okrzyki kibiców.
- 59:02 - Bójka na lodzie, Rąpała z Krzysztofikiem oraz Valeczko z Bernasiem. Zdecydowanie gospodarze górą w tych starciach.
- 4 min kary za ostrość - Urbańczyk i Krzysztofik + 2 min. dla Urbańczyka
- 4 min. kary za ostrość - Valeczko i Rąpała
- Gol dla KH ale ponownie spalony w polu bramkowym.
#27 Wojciech Milan ŚR 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Petr Jurča LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Krzysztof Kozłowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adrian Krzysztofik LS 0 1 1 0 1 -1 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Jakub Luštinec PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0