05:26 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Trzymanie przeciwnika
11:41 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Rzucenie na bandę
16:16 2 min. Jarosław Kuc #78 Zahaczenie
23:29 2 min. Piotr Sarnik #10 Uderzanie kijem
23:29 2 min. Martin Ivičič #77 Atak kijem trzymanym oburącz
26:20 2 min. Bogusław Rąpała #23 Uderzanie kijem
26:30 2 min. Marcin Kozłowski #71 Przeszkadzanie
41:24 2 min. Jarosław Kuc #78 Przeszkadzanie
43:45 2 min. Marcin Jaros #32 Przeszkadzanie
44:27 4 min. Tobiasz Bernat #5 Przeszkadzanie
50:53 2 min. Dmitri Rodin #5 Rzucenie na bandę
53:33 2 min. Bogusław Rąpała #23 Podcięcie
59 min - Minuta do końca. Sanok już świętuje

58 min - GOOL!! Ivicic z ostrego kąta pakuje krążek do siatki. Sosnowieccy kibice opuszczają lodowisko

54 min - Pudło Jaskólskiego, Sanok wybronił osłabienie

52 min - Na lodzie robi się gorąco, Zagłębie gra z przewagą jednego zawodnika

50 min - Podsiadło nie trafia na pustą bramkę, jęk zawodu na trybunach.

49 min - GOOL!! Grając w osłabieniu Sarnik samotnie pomknął na bramkę rywala i wpakował krążek pod łokciem Rączki

45 min - GOOL!! Ale sitko można powiedzieć. Kubat huknął z niebieskiej nie dając szans Dzwonkowi. Krótka przerwa, gdyż słonecznik znalazł sie na lodzie

45 min - Grając w osłabieniu Tomasz Kozłowski marnuje setkę. Sanok w podwójnej przewadze

44 min - GOOL!! Bramka za bramkę, tym razem Marcin Kozłowski z bliska pokonuje Rączke

43 min - GOOL!! Vozdecky z bulika daje kolejnego gola.

42 min - Goście w przewadze, jak narazie Zagłębie wybija krążek z włąsnej tercji. Ale silna bomba Ivicica

41 min - Problemy chyba już za nami więc skupiamy się na III tercji

40 min - KONIEC II TERCJI. Niestety coś nam się zespuło i mam nadzieję, że to naprawię w trakcie przerwy. Uspokajam - nadal 2:4 dla Sanoka

36 min - Tym razem rajd Podsiadło zatrzymuje Rączka, Zagłębie nadal w natarciu

35 min - GOOL! Podubdka Zagłębia? Sarnik będąc sam na sam nie daje szans Rączce. Ofensywa sosnowiczan, Białek wprost w bramkarza Sanoka

34 min - GOOL!! Mamy pierwszego gola dla Zagłębia, Tomasz Kozłowski zamotnie przedarł się między obroną Sanoka i silnie pociągnął z nadgarstka tuż obok bezradnego Rączki

34 - Na lodzie leżał Gurican, lecz już zdołał sie podnieść z lodu. Kibice wspierają zawodnika brawami. Gramy dalej

33 min - Vozdecky będąc sam na sam sprytnie chciał oszukać Dzwonka, lecz trafił wprost w jego parkany

27 min - Kibice z Sanoka bawią się w swoim sektorze. Sialalalala :)

26 min - Vozdecky z bliska prosto w parkany Dzwonka, w odpowiedzi Sarnik gubi krażek w tercji rywala

22 min - Jaros mógł zdobyć pierwszego gola dla Zagłębia, lecz krażek parkanem odbił Rączka

21 min - Kibice z Sanoka prezentują swoją oprawę, folie w barwach Sanoka. Gruszka z najazdu uderzył nad poprzeczką

20 min - KONIEC I TERCJI

17 min - Drzewiecki uderza w słupek, piąty gol wisi w powietrzu. Zagłębie już w komplecie

16 min - Kolejna kara dla Zagłębia, na ławce siedzi już Kuc. Sanok w natarciu

15 min - GOOL!! Dziubiński z bliska pokonuje Dzwonka. Sympatycy Sanoka odliczają głośno kolejne trafienia

13 min - Gdzie jest drużyna pytaja głośno sympatycy Zagłębia, kolejne ataki KH. Ivicic po lodzie - krażek mija słupek

12 min - Teraz słychać Marcin Ćwikła, kibice przyjezdnych dziękują kolejnemu zawodnikowi KH Sanok, Kubat silnie uderzył po lodzie, krażek odbija Dzwonek

11 min - GOOL! 100% skutecznośc Sanoka. Zapała spod niebieskiej i krążek w sieci.

11 min - Tomek Demkowicz krzyczą sanoccy kibice. Głośne dziękujemy, dziękujemy

11 min - Sanok ponownie w przewadze, na ławce ponownie młodszy z braci Kozłowskich

8 min - Sanok panuje na lodzie w chwili obecnej mimo, że oba zespoły grają w równym zestawieniu

5 min - GOOL!! Ale bomba Poziomkowskiego i grając w przewadze Sanok zdobywa drugiego gola

4 min - GOOL!! Drzewiecki przełożył gumę i wpakował ją nad leżącym Dzwonkiem

4 min - Tomek Kozłowski z metra strzela wprost w Rączke, strzał Drzewieckiego

3 min - Milan przemknął między bulikami lecz zatrzymał go Dzwonek, chwilę później strzał Poziomkowskiego ląduje w łapaczce sosnowieckiego bramkarza

2 min - Oj głośno dzisiaj na Zimowym, Duszak strzelał z niebieskiej lecz krążek minął bramkę Rączki

1 min - Gramy. Pierwszy krążek dla Zagłębia

0 min - Skład Zagłębia uzupełniają Kret, Gorczyca i Jarnutowski.

0 min - 8 min do rozpoczęcia widowiska, na lodzie prezentują się najmłodsze grupy młodzieżowe Zagłębia. Kibice z Sanoka już zebrani w oddzielonym sektorze.

0 min - Witamy ze Stadionu Zimowego, zawodnicy kończą już rozgrzewkę. Kibice z Sanoka co jakiś czas głosno dopingują swoich zawodników.