18:26 2 min. Zoltán Kubát #61 Przeszkadzanie
23:08 2 min. Krzysztof Zapała #19 Zahaczenie
31:16 2 min. Krystian Dziubiński #9 Zahaczenie
32:56 2 min. Adrian Kowalówka #24 Zahaczenie
33:49 2 min. Krystian Dziubiński #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:26 2 min. Krzysztof Zapała #19 Rzucenie na bandę
47:42 2 min. Grzegorz Piekarski #16 -
48:45 2 min. Tomasz Połącarz #23 -
54:43 4 min. Lukaš Říha #98 -
59:46 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
- 43 min. - Zapała sam na sam, zwód na backhand ale Witek nie dał się pokonać.
- 42 min. GOL! 3-1 ! Stachura popędził lewym skrzydłem, minął obrońcę podał do Modrzejewskiego a ten praktycznie do pustej ulokował gumę w bramce, Rączka bez szans.
- 41 min. - Stachura mimo mocnego uderzenia powrócił na lód.
- 41 min. - Obie drużyny już w pełnym zestawieniu.
- Trwa III tercja

- 40 min. - Kara dla Zapały za rzucenie na bandę Krajciego. Zaraz Gallo otrzymuje karę i siły się wyrównują.
- 39 min. - Ładnie Witek broni odbijaczką uderzenie Milana.
- 39 min. - Riha zagrywał spod bandy wprost na kija do S. Kowalówki a ten próbował strzelić w okienko, ale Rączka po raz kolejny świetnie broni rakiem.
- 38 min. - Strzał Kubata, blokuje Stachura, zwija się z bólu, dostał gumą pod kolano, gdzie nie ma ochraniacza. To chyba koniec meczu dla niego.
- 37 min. - Klisiak do Gallo a ten z trzech metrów strzela w parkany Rączki.
- 36 min. - Gallo z niebieskiej i Rączka pokazuje że gra rakiem jest jego mocną stroną.
- 36 min. - Drzewiecki ładnie się zabrał z krążkiem, ale strzał zbyt lekki by pokonać Witka.
- 36 min. - Strzał Kubata z niebieskiej, pewnie broni Witek.
- 35 min. - Dronia wprowadził krążek do tercji, zagrał wzdłuż bramki do Stachury ale ten nie zdołał umieścić krążek między parkanami Rączki. Z niebieskiej Gabryś, broni Rączka.
- 34 min. - Sanoczanie w przewadze, w swojej tercji. Krajci faulowany przez Dziubińskiego.
- 34 min. - Spalony w polu bramkowym gospodarzy.
- 33 min. - Kara dla A. Kowalówki, 4 na 4.
- 33 min. - Gabryś z niebieskiej, ładnie Rączka zatrzymuje krążek.
- 32 min. - Kara dla Dziubińskiego za zahaczanie. Kolejny raz Unia w przewadze.
- 30 min. - Kowalówka zza bramki do Krajciego, ale Rączka rakiem wyłapał krążek.
- 29 min. - Milan huknął spod niebieskiej, ale Witek łapie gumę.
- 28 min. - Kibice śpiewają "... zagraj, zagraj jak za dawnych lat". Przywołując sukcesy Unii sprzed kilku sezonów.
- 28 min. - Trener gospodarzy dość ruchliwy w boksie. Strzał Guriczana broni Witek.
- 28 min. - Podanie za bramki do Klisiaka, ale jego strzał zablokowany.
- 27 min. - Zakotłowało się pod bramką Witka, ale sytuacje wybiciem uratował sytuację A. Kowalówka.
- 25 min. - Unia bez porządnego strzału w przewadze, Zapała już na lodzie.
- 24 min. - Sanoczanie dobrze w obronie, Klisiak, Tabaczek próbowali wjechać do tercji.
- 23 min. - Kara dla Zapały za zahaczanie.
- 21 min. - GOL! 2-1! Krajci podał pod bramkę do niepilnowanego Kowalówki a ten nie miał problemów z pokonaniem Rączki.
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji.
- 20 min. - GOL! 1-1! Bramka do szatni w przewadze dla Unii, strzelcem Adrian Kowalówka z niebieskiej.
- 19 min - Kara dla Kubata, końcówkę tercji Unia będzie grała w przewadze.
- 19 min. - Riha z kontrą, ale powstrzymany przez Kubata. Vozdecky do Kubata, ale ten w sytuacji sam na sam przeniósł krążek nad poprzeczką i zaraz sfaulował rywala.
- 18 min. - Sanoczanie próbują założyć zamek, ale bez skutku.
- 17 min. - Kara dla A. Kowalówki za przeszkadzanie.
- 15 min. - Stachura do Połącarza, ten z niebieskiej - ale bardzo dobrze Rączka.
- 14 min. - Kara dla Poziomkowskiego za faul na Rihrze.
- 13 min. - Strzał Vozdeckyego z prawego bulika, niecelny. Kontra Rihy z Krajcim, ale niedokładne podanie tego pierwszego.
- 13 min. - Strzelał Zapała, a odbity krążek wybił Tabacek.
- 12 min. - Kara dla S. Kowalówki. Goście pierwszy raz w przewadze.
- 10 min. - Owczarek strzelił z niebieskiej, Milan trącił gumę, która wpadła do bramki, ale sędzia nie uznał gola - uznając że kij był trzymany za wysoko.
- 9 min. - Unia bez składnej akcji w przewadze. Goście grają już w 5.
- 9 min. - Wojtarowicz próbował zagrać przed bramkę ale Rączka mrozi gumę.
- 8 min. - Słaba gra w przewadze gospodarzy. Gabryś uderza ale w Zapałę i krążek wylatuje z tercji.
- 7 min. - Unia zakłada zamek, dużo podań bez strzału.
- 7 min. - Kara dla Guriczana za faul na Tabaczku.
- 5 min. - Sanoczanie grają w pełnym zestawieniu, z niebieskiej Gabryś broni Rączka.
- 4 min. - Z niebieskiej z nadgarstka Piekarski broni Rączka.
- 3 min. - Kara dla Sanoczan za nadmierną ilość graczy na lodzie
- 1 min. - GOL! 0-1 ! Drzewiecki wjechał do tercji, powstrzymywany przez obrońcę Unii, Gruszka dopadł do krążka, podał wzdłuż bramki a tam Rąpała lekki strzałem pokonał z bliska Witka.