39:43 2 min. Jakub Jaskólski #14 Wysoko uniesiony kij
39:55 2 min. Marcin Kozłowski #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:09 2 min. Paweł Skrzypkowski #55 Trzymanie przeciwnika
42:07 2 min. Mateusz Rompkowski #91 Zahaczenie
42:07 10 min. Mateusz Rompkowski #91 Kara za niesportowe zachowanie 10min
45:44 2 min. Jan Steber #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:44 10 min. Jan Steber #97 Kara za niesportowe zachowanie 10min
50:22 2 min. Martin Voznik #75 -
56:12 2 min. Szymon Marzec #87 Uderzanie kijem
57:54 2 min. Marcin Jaros #32 -
-----

55 min - GOOL!! Kolejna bramka dla Zagłębia, tym razem Solińskiego pokonuje Jaros.

54 min - GOOL!! Pierwsza bramka Bacula, napastnik Zagłębia wykończył podanie Luki.

46 min - Steber nie wytrzymał po nieudanej akcji i zaczął okładać kijem bandę za co zobaczył Krakowiaka, chwilę później podciął zawodnika Zagłębia

43 min - Ale akcja Arona Chmielewskiego, zawodnik minął jak tyczki obrońców Zagłębia lecz zatrzymał się na Nowaku

41 min - GOOL!! I mamy drugą bramkę dla Stoczniowca, grając z przewagą jednego zawodnika Ziółkowski po lodzie pokonuje Nowaka

41 min - Gramy, krążek dla Stoczniowca

40 min - GOOL!! Gol Tomasza Kozłowskiego został uznany. Wynik po dwóch tercjach 7:1.

40 min - Trener Stoczniowca na 5 sekund przed końcem tercji zdjął bramkarza gdy goście mieli wznowienie pod bramką Nowaka. Krążek przejął Tomek Kozłowski i przez całe lodowisko skierował krążek do siatki równo z syreną końcową. Trwa analiza wideo czy guma przekroczyła linię przed syreną czy już po. KONIEC II TERCJI

38 min - GOOL!! Marcin Kozłowski leżąc już na lodzie pakuje krążek do siatki, Solińskiemu przeszkadzał któryś z obrońców Stoczniowca

34 min - Po strzale jednego z Zagłębiaków pękł kij bramkarski Solińskiego. Po wymianie sprzętu bramkarz Stoczniowca wybronił strzał Bacula

33 min - Szczęśliwa obrona Solińskiego, krążek minął słupek bramki gdy bramkarz przepuścił do między parkanami

31 min - Kuc uderzył w poprzeczkę, trwa oblężenie bramki Solińskiego

29 min - Zagłębie ponownie w przewadze, wszystko wskazuje na to, że punkty - pierwsze punkty - zostaną dzisiaj w Sosnowcu

25 min - GOOL!! Antonovic tym razem do Luki i ten bez problemów pokonuje Odrobnego. Zmiana za Odrobnego Soliński

24 min - Stocznia w natarciu, lecz między słupkami miejscowych raz po raz szaleje Nowak

21 min - GOOL!! Podanie Luki z lewej strony tafli wykorzystuje Antonovic. Spiker podał, że bramkę zdobył Bacul z podania Voznika.

21 min - Gramy, krążek dla Zagłębia

20 min - KONIEC I TERCJI

18 min - Bracia Kozłowscy przeprowadzili dwójkową akcję, lecz młodszy z nich nie trafił czysto w krążek

17 min - GOOL!! Luka silnie z wysokości bulika i Odrobny bez szans. Krążek w samym okienku

16 min - Wróblewski silnie przymierzył z bulika, lecz na klatę gumę przyjął Nowak

14 min - Dzisiejszy mecz nie należy do porywających dlatego za dużo nie piszemy. Na lodzie leżał Dołęga ale już się podniósł

12 min - Odrobny broni jak w transie, koniec kar Stoczniowca. Oba zespoły w komplecie

11 min - Przewaga Zagłębie, sosnowicznie grają w podwójnej przewadze

9 min - Galvas strzela gola ale sędzie go nie uznaje nadal 1:1

5 min - GOOL!! To już chyba taka tradycja na Zimowym, że miejscowi tracą gola grając w przewadze. Ziółkowski z bliska pokonuje Nowaka i mamy remis

1 min - GOOL!! Pierwszą bramkę dla Zagłębia zdobywa Tomasz Kozłowski, który strzałem po lodzie zaskoczył Odrobnego

1 min - Pierwszy krążek dla Zagłębia, szybki najazd Antonovica lecz na posterunku Odrobny

0 min - Szkoleniowiec Stoczniowca wytłumaczył nam kto za kogo i już formacje są poprawnie ustawione. Zagłębie już na lodzie

0 min - Sędziowie już na lodzie, z szatni wychodzą sosnowiczanie

0 min - Rolba już zjechała, za chwilę zaczynamy

0 min - Czy dzisiaj w Sosnowcu miejscowi w końcu wywalczą pierwsze punkty ? ...

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Składy w protokole wpisane w magiczny sposób dlatego tak je podaliśmy. Z naszych informacji wynika, że Wróbel i Stasiewicz zostali wykreśleni z protokołu, gdyż nie stawili się na zbiórce.
#33 Tomasz Dzwonek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 2 2.00 28 28 0 0 0 0 92.86 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0