Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
1:1 Richard Král #91 ( Mateusz Bryk #69, Adrian Labryga #22 ) (+1) 5/4 09:40
2:1 Petr Valušiak #9 ( Mateusz Dubel #19 ) 5/5 19:57
3:1 Petr Valušiak #9 ( Karel Horný #55, Piotr Pach #29 ) (-1) 4/5 37:34
4:1 Petr Valušiak #9 ( Mateusz Dubel #19, Karel Horný #55 ) (+1) 5/4 44:37
4:2 Richard Král #91 ( Adrian Labryga #22, Mateusz Danieluk #29 ) (+1) 5/4 45:44
Statystyki: TV Krynica

Na 3 sekudny przed końcem JKH ściągnęło bramkarza, chwila na przepychanki, sędzia rzucił krążek i ....KONIEC.
19 sekund do konca meczu.
59 min. Atomowym strzałem labryga próbował pokonac Stepokurę,ale nie trafia w bramkę.
58 min. Cała hala na stojąco dopinguje KTH.
57 min. Dubel Do Valusiak, ten z okolic nadgarstka z ciągnietej, broni Kosowski.
57 min. Bład JKH, Horny sam na sam,ale fauluje Dąbkowski.
56 min. Znowu dają o sobie znać napastnicy pierwszej piątki, ale Stepokura nie im możliwości do radości.
56 min. Kara dla Stepokury za poruszenie bramki, odsiaduje ją Zabawa.
Bramkarz otrzymuje karę za poruszenie bramki.
55 min. zamieszanie pod bramką zza bramki próbwali goście, sędzia sprawdza video.
55 min. Świetnie w zamku grają goście, bardzo groźne jednak niewiadomo jak po raz kolejny wychodzi obronną ręką Stepokura.
54 min. Świetna sytuację stworzył sobie Furo pomknąl na bramkę gospodarzy,ale odbija parkanami Stepokura.
53 min. Horny do Valusiaka,Kosowski zasłoniety, jednak nie trafia parwie setki.
52 min. Kolejne podobne podanie, tym razem Hornego fauluje Labryga.
51 min. CHabior do Hornego przez większa część lodowiska, strzelił odbija Kosowski.
50 min. Trudny dla KTh okres przetrzymany, gramy w pełnych zestawieniach. Chwilami było naprawdę bardzo gorąco.
46 min. Richard Kral wykorzystał zamieszanie pod bramką i strzelił gola z okolic bulika
45 min. Kompletnie pogubiła się obrana gości, zostawili metr przed bramką Valusiaka, a ten nie zastanwiajać się oddał strzał. To już Valusiak ma hat-tricka.
44 min. Mamy zamek, kilka wymienionych podań, strzał Dubela z bulika, nie ma bramki, krążek na górnej siatce.
43 min. Podnie przez całą długośc lodowiska, jednak nie odebrał Horny, uwolnienie.
42 min. Gramy 5 na 5, akcja KTH, zatrzymani przez Krala.
41 min. KaTeHeci w przewadze,ale narazie abrdzo spokojnie, nie ma anwet zamka, za to była dwójkowa akcja, broni Bartosz Stepokura.

III tercja.

Przerwa.

40 min. Super okazję mieliby gospodarze,ale Cieślickiego sfaulował Pastryk, i jest kara.
39 min. Świetna akcja KTH, wyszli 3 na 1, jednak gdzieś tam sędzia dopatrzył się spalonego.
38 min. Bład w defensywie JKH, krążek przejmuje Horny, świetnie zagrywa do Valusiaka, a ten na "dwa razy" pokonuje Kosowskiego.
34 min. Bardzo trudny okres gry dla JKH, teraz szczęście jest z nimi. Nie ma gola.
32 min. Kryniczanie mieli świetną akcję 3 na 1, nieudana, po tym goście skontrowali i było 2 na 1, świetnie bramkarze. Po akcji Jastrzębian przez chwile było bardzo nerwowo, trochę szczęscia jednak pomogło.
31 min. Pierwsza piątka gości daje o sobie znać, jednak przy tej akcji, jakże groźnej sędzia odgwizdał spalonego.
30 min. Źle obstawiony był Kral, a raczej wogóle dostał podanie na czyste pole,ale nie wykorzystał sytuacji.
29 min. Zrobiło się ciekawe widowisko, akcje to z jednej to z drugiej strony.
28 min. Z bulika oddał strzał z backhandu Lipina, z problemami Stepokura.
26 min. Z połowy lodowiska strzelił Słodczyk, jednak na krynickim bramkarzu nie zrobiło to żadnego wrażenia.
24 min. Gramy 5 na 5, Swoich sił próbował Furo, broni Stepokura.
23 min. Kryniczanie grają 5 na 4,ale nie zabardzo mogą poradzić sobie z jastrzębską obroną.
22 min. Chwilowa przewaga KTH.
21 min. Rozpoczynamy drugą tercję.

Trwa II tercja.

20 min. Świetne podanie otrzymał Valusiak od Budela i pomknąl na bramką, zrobił zwód i pokonał bramkarza. Wynik to 2:1.
19 min. KTH zamknęlo przeciwnika w tercji, kilka efektownych strzałów, jednak świetnie spisuje się Kosowski.
17 min. ZUpełnie niepotrzebny faul, zahaczał Horny, jest kara.
16 min. Kryniczanie pojechali 3 na 2, jednak źle zmianę przeprowadzili goście, grając sześcioma zawodnikami, przerwa w grze, dwumintuwowa kara.
14 min. Furo pociagnął z nadgarstka, rakiem broni Stepokura.
13 min. Brocławik do Bucka, jednak ten zablokowany przez obrońcę nie oddał strzału na bramkę.
12 min. Kulas zostawił obrońce w tyle, ale górą krynicki bramkarz.
11 min. Strzał Urabnowicza z niebieskiej broni Stepokura.
10 min. Goście przeważają na lodzie jak dotychczas.
10 min. Zamieszanie pod bramką wykorzystuje Kral i mamy 1:1.
8 min. Jastrzebianie zakładają zamek, pomyłka Krala i zamraza Stepokura.
7 min. Obydwie drużyny grają w pełnym zestawieniu. Swietna okazji gości, jednak jeszcze lepsza obrona bramkarza.
6 min. Zza bramki Horny przed bramkę,ale nikogo nie było, dojechał CHabior, mocny strzał pięknie broni Kosowski.
5 min. Wynik 1:0 dla KTH.

Witam, mamy lekkie opóźnienie spowodowane problemami z internetem na hali.

- UWAGA! Po wycofaniu się z reklamowania Unibetu na naszych łamach, prosimy o klikanie w reklamy znajdujące się na stronie głównej obok panelu logowania. Pomoże to nam w utrzymaniu strony. Dziękujemy!