Rozgrywki: 2010/11 - Puchar Polski: Faza grupowa
1:0 Dawid Maciejewski #2 ( Petr Janečka ) 5/5 06:34
2:1 Kacper Kos ( Paweł Połącarz ) 5/5 24:53
2:2 Kasper Bryniczka (-1) 4/5 27:23
3:2 Filip Drzewiecki ( Marcin Kabat #16 ) 5/5 35:34
4:2 Jan Steber #97 ( Aron Chmielewski #92, Petr Janečka ) 5/5 43:15
4:3 Kacper Kos ( Maciej Sulka ) (+1) 5/4 47:54
5:3 Paweł Skrzypkowski #55 ( Michał Smeja #44, Filip Drzewiecki ) (+1) 5/4 49:47
58:00 2 min. Marek Puławski Spowodowanie upadku przeciwnika
Ależ finał w ostatniej sekundzie meczu 7 bramkę dla Stoczniowca zdobywa Aron Chmielewski.Koniec meczu. Kibice Stoczniowca gorąco pozdrawiają górali, jednak znów nie popisaliśmy się nadmierną gościnnością ;D
59 min - rozpoczynamy ostatnią minutę meczu nadal w przewadze grają gospodarze
56 min - Maza uwija się jak w ukropie, Musiał jednak skapitulować kolejny strzał z bulika otarty o poprzeczkę Łabuz zdobywa 4 bramkę dla POdhala
55 min - zmiana bramkarz w drużynie Stoczniowca debiutuje Bartek Maza
54 min - Chmielewski dobrze ustawił się pod bramką odebrał podanie Stebera i umieścił krążek w bramce
47 min - tym razem szarotki wykorzystują szybko przewagę
47 min - szarotki grają w przewadze
44 min - kolejna dobrze rozpoczęta tercja gospodarzy szybka kontra Janecka do Chmielewskiego, ten błyskawicznie do Stebera, który wieńczy dzieło i mamy 4:2
42 min - Stoczniowiec gra w pełnym składzie
Rozpoczynamy III tercję

Koniec II tercji Podhale rozpocznie III tercję grą w podwójnej przewadze
40 min - rozpoczynamy ostatnią minute meczu Stoczniowcy nie przestają walczyć o kolejną bramkę
39 min - pod bramką szarotek szaleją: Chmielewski, Steber i Wróbel jednak Furca broni strzał za strzałem
38 min - gra nie zwalnia a nawet robi się coraz ostrzejsza obie drużyny bardzo chcą zdobyć kolejną bramkę
36 min - Odrobny podaje do Kabata, ten do Drzewieckiego, który wślizguje się wraz z krążkiem pomiędzy dwóch zawodników gości i strzela na bramkę - celnie! Mamy 3:2
33 min - Pesta próbuje pięknie zaskoczyć bramkarza gości - tym razem jednak się nie udaje
31 min - Ziółkowski bardzo groźnie wystrzelił, ale Furca tym razem nie dał się zaskoczyć
28 min - Ależ błąd Stoczniowca!!! Gospodarze podczas zmiany zostawiają samego Bryniczkę, który bez większego kłopotu pakuje krążek do bramki i zdobywa w osłabieniu wyrównującą bramkę dla gości. Mamy 2:2 więc zaczynamy grę od początku
27 min - nadal gorąco pod bramką gospodarzy
26 min - Połącarz podaje do Kosa, a ten pomału jedzie na bramkę i oddaje strzał - tym razem celny. Mamy w Gdańsku 2:1
23 min - Steber sam na sam z bramkarzem gości, jednak zabrakło trochę czasu na wykończenie akcji i krążek ląduje w łapaczce Furcy
21 min - wznowienie pod bramką gospodarzy jednak Stoczniowcy natychmiast wyprowadzają krążek ze swojej tercji. Wróbel wyrywa się sam do przodu i kończy swój rajd kolejną bramką dla gospodarzy. Mamy 2:0
rozpoczynamy II tercję krążek dla Podhala

20 min - ostatnia minuta meczu, gra staje się naprawdę szybka, ale wynik się nie zmienia
18 min - Maciejewski podaje do Skutchana, który urywa się obrońcom Podhala strzela na bramkę, niestety prosto w bramkarza
17 min - mecz trzyma niezłe tempo, brakuje jednak strzałów na bramkę zarówno po stronie gości jak i gospodarzy
13 min - Drużyna Szarotek gra w pełnym składzie
12 min - Stoczniowcy zakładają zamek i nie wypuszczają gości z własnej tercji
10 min - Cecuła strzela z niebieskiej, Odrobny interweniuje, dobitki próbuje Kos, ale i tym razem Odrobny nie daje się zaskoczyć
7 min - ależ szybko poszło Janeczka rozpędzony jedzie na bramkę podaje do Maciejewskiego, a ten strzela bez namysłu prosto w siatkę bramki. Mamy 1:0
4 min - Odrobny odbija krążek przed siebie wprost na kij Bryniczki, ale ten strzela nad bramką
2 min - Chmielewski kończy pięknie wypracowaną przez swój atak akcję, ale Furca łapie krążek
1 min - Różański próbuje indywidualnej bramki, ale krążek tuż przed nią odbiera mu Kabat
Pierwszy krążek dla Podhala
Rozpoczynamy I tercję
Zawodnicy wjeżdżają na lód. Dzisiejszy mecz sędziują: G. Dzięciołowski, S. Szachniewicz, P.Kasprzyk