Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
Runda I / 7 kolejka
1:0 Aron Chmielewski #92 ( Jan Steber #97, Marek Wróbel #20 ) 5/5 04:49
1:1 Kelly Czuy ( Jarosław Różański #77 ) (+1) 5/4 19:30
2:1 Roman Skutchan #81 ( Wojciech Jankowski #66 ) 5/5 26:43
3:1 Tomasz Ziółkowski #12 ( Wojciech Jankowski #66, Paweł Skrzypkowski #55 ) (+1) 5/4 37:26
49:36 2 min. Kelly Czuy Natarcie
51:03 2 min. Dominik Cecuła #10 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57:30 2 min. Aron Chmielewski #92 Zahaczenie
58:52 2 min. Marek Wróbel #20 Zahaczenie
III TERCJA

39 min - Stoczniowcy grają jak w obłędzie, Aron dostaje krążek i jest tak blisko zdobycia bramki, że sędziemu bramkowemu zadrżał palec i na chwile pojawiło się czerowne świtełko - ale krążek obiity przez Rajskiego
38 min - Skrzypkowski wykłada z niebieskiej do Jankowskiego ten uderza, zblokowany strzał dobija Ziółkowski
37 min - sędzia sygnalizuje karę, zjeżdża Odrobny ale goście bardzo szybko dopoadają do krążka
36 min - jak z armaty wystrzelił krążek z niebieskiej Dutka, ale Odrobny dziś również wyciąga krążki, których nie można wyciągnąć
35 min - szybka akcja pod bramką Stoczni Jankowski podaje z bardzo bliskiej odległości do Skuthana, Rajski bez szans. Mamy 2:1
31 min - mecz robi się coraz bardziej nerwowy. Tym razem emocji bokserskich próbują dostarczyć Wróbel i Bryniczka do szatni zjeżdża Bryniczka za zranienie Stebera
28 min - no i mamy bijatyke na miarę NHL ;) do spięcia pod bramką Odrobnego (który właśnie wybronił grad strzałów) dochodzi między Ziółkowskim i Kmiecikiem. Zawodnik Stoczniowca rzuca przeciwnika na lód i okłada go pięściami - jednak nie długo, bo do akcji wkraczają sędziowie. Szarapnina również między Jankowski i jednym z zawodników Podhala ale tu interwencja sędziów następuje jeszcze szybciej tak jak w przypadku Wróbla. Na ławce lądują Ziółkowski i Błażejczyk, a ze strony gości Kmiecik i Gaj kara - 2+10
27 min - wznowienie pod bramką gości świetnej sytuacja do podwyższenia wyniku nie wykorzystuje Janeczka.
26 min - samotna akcja Chielewskiego, zakończona mocnym starzałem, jednak krążek przechodzi nad bramką Rajskiego
24 min - Jankowski walczy o krążek jak szalony Jakby literka C na jego koszulce dodała mu pazura, nie ma dziś litości dla szarotek - jednak wszystko zgodnie z przepisami
22 min - Mecz nadal trzyma dobre tempo, a jego akcja przenosi się z tercji do tercji. Bardzo ładna akcja Stebera niestety za późno podaje do Chmielewskiego i ten już nie ma miejsca na wykończenie akcji
rozpoczynamy II tercję

20 min - W ostatniej minucie meczu Podhale próbuje wyrównać wynik jednak Odrobny kładzie się na krążku. Kontra Stoczni nie udana.Podhale znów próbuje tym razem skutecznie. Różański urywa się gospodarzom, Odrobny dobrze interweniuje, ale nie pilnowany Czuy poprawia strzał i szarotki zjeżdżają do szatni z remisem
18 min - Szarotki przepowadzają szybką akcję.Kapica bardzo bliski zdobycia gola, ale całą akcję dokumentnie psuje u Artur Kostecki, za co otrzymuje karę. Szarotki grają w przewadze do końca tercji
17 min - zamieszanie pod bramką Stoczni, Kabat zgubił się zupełnie
16 min - szarotki nieco podkręciły tempo i gra przeniosła się do tercji gospodarzy
15 min - kolejna bardzo ładna akcja gdańskiego Stoczniowca zakończona mocnym strzałem , wyłapanym jednak przez bramkarza gości. Kontra szarotek zatrzymana na niebieskiej
14 min - mecz szybki, a w ocenie sędziego lód płonie, bo co chwile gwiżdże spalone
13 min - Chmielewski i Rompkowski niemal jednocześnie ostro wrzucają na bandę zawodników gości - wszystko jednak czyściutko ;)
11 min - Kolusz przeprowadza samotną groźną akcję wykończoną mocnym strzałem, jednak Odrobny nie daj się zaskoczyć
10 min - Maciejewski strzela na bramkeę gości, Rajski jest pewnien, że trzyma krążek, gdy ten ląduje pod jego nogami. Tylko przytomna reakcja obrońcy Szarotek ratuje gości przed utratą gola
8 min - mecz trzyma bardzo ładne szybkie tempo, brakuje jednak strzałów na bramki
5 min - Ależ piękna akcja Ziółkowskiego niestety Rajski nie dał się zaskoczyć
4 min - Steber urywa się obrońcom Podhala, krążek uderza w Rajskiego odbija się od parkanów gdzie dopada go Chmielewski i strzela jak z armaty - Rajski bez szans i mamy 1:0
3 min - Dutka strzela mocno z niebieskiej, ake krążek przeltuje na bramką
2 min - Janeczka próbuje z bliska wepchnąć krążek do braki gości, ale Rajski nie daje mu na to szansy
1 min - Pierwszy krążek dla gości. Stoczniowcy wjeżdżają do tercji gości i zatrzymują w niej krążek - niestety nie oddając strzałów
Rozpoczynamy mecz
Zawodnicy wjeżdżają na lód. Mecz przyjaźni rozpoczyna się brawami dla Podhala i okrzykami Stocznia - Podhale.