Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
1:0 Krzysztof Zapała #19 ( Lubomír Korhoň #86, Michał Radwański #20 ) 5/5 23:37
2:0 Michał Radwański #20 ( Martin Ivičič #77, Zoltán Kubát #61 ) (+1) 5/4
odłożona kara
29:31
2:1 Richard Bordowski #8 ( Marcin Słodczyk #16 ) 5/5 45:58
3:1 Lubomír Korhoň #86 ( Michał Radwański #20, Zoltán Kubát #61 ) (+2) 5/3 51:13
- Koniec Meczu 3-1
- 59 min. - Radwański wystrzelił krążek poza taflę, Jastrzębie 6 na 4.
- 59 min. - Kosowski został w boksie. Pusta bramka Jastrzębia.
- 59 min. - Czas 30 sekund na drużyny gości.
- 58 min. - Strzał Rąpały ląduje na kasku Kosowskiego.
- 57 min. - Dziubiński uderzył gumę, ale odbiła się od kija przeciwnika. Kara dla Labrygi.
- 56 min. - Przerwa w grze, obsługa lodowiska poprawia pleksi.
- 55 min. - Kulas dostał podanie przed bramkę, obrócił się, ale uderzył obok słupka.
- 54 min. - Radwański minął obrońcę, strzelił ale prosto w Kosowskiego, dobijał Korhon, ale Kosowski mrozi gumę w parkanach.
- 53 min. - Podanie Krala wzdłuż bramki, ale jego partnerzy z ataku nie dosięgli krążka.
- 53 min. - Słodczyk miał dobrą okazję, ale jego strzał zablokowany.
- 52 min. - GOL! 3-1! Radwański ładnie wyczekał bramkarza, podał wzdłuż bramki a Korhon bez problemów umieścił gumę w pustej bramce.
- 51 min. - Kulas wystrzelił krążek poza taflę lodową i gospodarze grają przez ponad minutę 5 na 3.
- 50 min. - Bordowski rzucił na bandę Wilusza, teraz przez 25 sekund gospodarz zagrają 5 na 3.
- 49 min. - Bramka dla gospodarzy, Malasiński pod poprzeczkę, ale wcześniej gwizdek, spalony w polu bramkowym.
- 47 min. - Radwański najpierw zmienił lot kierunku krążka, broni Kosowski, zaraz znów Radwański z bliska ale na miejscu Kosa.
- 46 min. - GOL! 2-1! Sanoczanie wygrali wznowienie, ale szybko stracili krążek, z okolicy mocno niesygnalizowanym strzałem Bordowski w długi róg nie dał szans Plaskiewiczowi.
- 45 min. - Malasiński zamieszał za bramką, ale obrońcy odebrali mu krążek.
- 44 min. - Ruszona bramka Kosowskiego, przerwa w grze.
- 43 min. - Radwański wycofał do Korhona, ten z pierwszej, broni Kosowski.
- 42 min. - Mermer na pełnej prędkości minął obrońce, był z boku sam przed Kosowskim, ale ten obronił parkanem.
- 41 min. - Kontuzja Lipiny, który zwijał się z bólu z bramką, potrzebna była interwencja lekarza.
- Początek trzeciej tercji.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Sanoczanie grali w przewadze, ale nie zagrozili bramce Kosowskiego.
- 38 min. - Szczurek specjalnie rzucił Plaskiewicza na słupek bramki, która spadła na zawodnika gospodarzy. Po konsultacji sędziów dostał karę za przeszkadzanie.
- 37 min. Świetne dwie interwencje Plaskiewicza! Najpierw dwukrotnie odbił krążek po strzale Słodczyka, w tym drugi szpagatem to potężnej dobitce. Jeszcze lepszą okazję miał Urbanowicz, który mógł pokonać leżącego Plaskiewicza, ale ten wyciągnięty jak struna odbił klatką krążek lecący przy słupku.
- 36 min. - Koseda złamał kija przez kilkanaście sekund bronił w strefie defensywy bez kija.
- 35 min. - Kolejna kara dla gospodarzy, na ławkę kar siada Suur.
- 35 min. - Niesygnalizowany strzał Malasińskiego, odbija do boku Kosowski.
- 34 min. - Dobrze sanoczanie w osłabieniu.
- 32 min. - Potężny strzał Labrygi z niebieskiej linii, szpagatem wyciąga Plaskiewicz.
- 31 min. - Świetna interwencja Plaskiewicza po strzale Danieluka z trzeciego metra przed bramką.
- 30 min. - Najpierw Lipina odepchnął Malasińskiego, ten mu się zrewanżował i obaj trafili na ławkę kar.
- 30 min. - GOL! 2-0! Zamieszanie pod bramką Kosowskiego, odbity krążek po strzale Ivicica, dobił Radwański.
- 30 min. - Świetna akcja gospodarzy, Zapała do Ivicica, ten z pierwszej ale nieczysto trafia w krążek i rzucający się Kosowski zamroził gumę.
- 29 min. - Faulowany pod bandą Dziubiński przez Labrygę.
- 28 min. - Malasiński za bramki do Suura, ten w dobrej sytuacji do strzału ale gubi krążek.
- 27 min. - Świetna kontra JKH. Plaskiewicz odbija strzał z najbliższej odległości Słodczyka, a dobitka Urbanowicza także zatrzymała się na bramkarzu gospodarzy.
- 26 min. - Danieluk z wysokości bulika, ale prosto w Plaskiewicza.
- 25 min. - Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza, krążek zamrożony na bocznej siatce.
- 24 min. - GOL! 1-0! Korhon zza bramki podał do Zapały a ten huknął że krążek odbił się od poprzeczki i wpadł do bramki. Kosowski bez szans.
- 21 min. - Słodczyk uderzył z backhandu Plaskiewicz odbił przed siebie, ale obrońcy wybili krążek.
- Trwa II tercja

- Koniec I bardzo wyrównanej tercji.
- 19 min. - Kral potężnie, nad poprzeczką.
- 18 min. - Z boku strzelił Labryga, odbija Plaskiewicz.
- 17 min. - Dużo walki w środkowej strefie tafli.
- 16 min. - Jastrzębie przycisnęło, Kulas dostał podanie przed bramkę, ale uderzył prosto w klęczącego Plaskiewicza, dobitka Fura zablokowana.
- 15 min. - Ponownie niewykorzystana przewaga gospodarzy, bez zagrożenia pod bramką Kosowskiego.
- 14 min. - Kontra JKH, Danieluk najechał sam z lewej strony, Plaskiewicz szczęśliwie broni trzonkiem kija.
- 12 min. - Milan mocno, ale po kiju obrońcy i przerwa w grze.
- 11 min. - Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza, obrońcy wyjaśniają sytuację
- 10 min. - Radwański uderzył z pierwszego krążka, Kosowski parkanem wyciąga gumę lecącą przy słupku.
- 9 min. - Słodczyk uderzył wysoko nad bramką, a był sam przed Plastrem.
- 8 min. - Kral pod bramkę, ale Lipina zablokowany.
- 7 min. - Malasiński potężnie, ale krążek odbija się od barku Kosowskiego.
- 6 min. - Zapała był sam przed Kosowskim, uderzył go mocno w kask.
- 5 min. - Wilusz do Milana pod bramkę, ale ten za późno się zorientował i strzelił obok bramki.
- 4 min. - Dąbkowski potężnie z niebieskiej obok bramki.
- 3 min. - Sanoczanie nieporadnie w przewadze.
- 2 min. - Radwański, po kiju przeciwnika nad bramką.
- 1 min. - Z boku najechał Lipina, był sam przed Plaskiewiczem, ale ten ładnie broni parkanami.

- WAŻNE! Jeśli chcesz pomóc w rozwoju strony klikaj w reklamy znajdujące się obok panelu logowanie w górnej części serwisu lub po prawej stronie nad shoutboxem. To Cię nic nie kosztuje a nam pomoże!Dziękujemy!!!!