Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
3:4 (0:1, 0:2, 3:1) Zakończony
2010-11-28
18:00
Runda III / 22 kolejka
0:1 Łukasz Sękowski #34 ( Wojciech Wojtarowicz #85, Mariusz Jakubik #10 ) 5/5 15:19
59:55 2 min. Karel Horný #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
59 min. KThj grało kilkanaście sekund po czym sędzia zdecydowasię że miał odgwizdać karę.

Czas dla KTH. Jeszcze 28 sekund.

59 min. Trener KTH zdejmuje bramkarza.
58 min. Wojtarowicz nie wykorzystuje kolejnej sytuacji na zdobycie gola, nieudana akcja 2 na 1.
57 min. Raszka zasłoniety przez Stracha, krążek do tego podskoczył przed bramką, Unia zdobywa prowedzenie.
56 min. Koniec kary, bardzo ciężko, ale KTH zwycięsko. Kontra po skończonej karze, Ovsak minął obrońce strzelił, ale bramkarz po raz kolejny poruszył bramkę, przerwa w grze.
55 min. Na ławkę powędrował kolejny zawodnik KTH, 5 na 3. Wybija Kruczek.
55 min. Unia 5 na 4 przez dwie minuty po faulu Ovsaka.
53 min. Akcja Unii 2 na 1, strzał Wojtarowicza, słupek.
52 min. KTH wygrywa bulik w tercji obronnej Unii, strzał Kruczka,
51 min. Brocławik dostał podanie na niebieską strzał, w środek bramkarza.
50 min. Akcja Unii, wykończona strzalem z niebieskiej Tabacka.
49 min. Bomba Tabacka z niebieskiej, nad bramką.
48 min. Ładnie Żołnierczyk, próbował zaskoczyć bramkarza zza bramkę, ten jednak zamraza krążek.
47 min. KTH zdobywa bramke wyrównującą!!!
47 min. Valusiak strzela z linii bramkowej, krążek zamrożony.
46 min. Dzięgiel dostał kijem w twarz.
45 min. KTH w pełnym zestawieniu, strzał broni Raszka, bulik.
44 min. Goście 5 na 4, zamek, bronią kryniczanie, krążek wybity.

Czas dla Unii.

43 min. Świetna akcja KTH, podanie wzdłuż lodowiska do Valusiaka, a ten sam na sam pokonuje Zborę na dwa razy.
42 min. KTH przez dwie minuty w przewadze, błąd przy wyprowadzaniu krążku, przejmują Unici, jedank Wojtarowicz zatrzymanyu.
41 min. Groźnie Unia, ale Gallo w polu bramkowym.

III tercja.

Przerwa.

39 min. Goście caly czas w natarciu, grając 5 na 5, kryniczanie są zamknięci w zakmu.
38 min. Kruczek z niebieskiej, krążek ląduje w raku.
37 min. Unia w zamku, gospodarze maj,ą problemy z wybiciem krążka
34 min. Unia przejęła inichjatywę, KTH po stracie 3 gola jakby odpuściło.
32 min. Akcja Unii, sędzia odgwizduje spalonego.
31 min. Strzela Krajci z kąta zerowego, broni Raszka.
30 min. Unia zamknęla KTH w zamku, kilka podań celny strzał i trzecią bramkę zdobywa Dronia.
27 min. Ovsak przejechał cale lodowisko, jednak nie trafił, kontra Unii, Stachura z niebieskiej, słupek, kolejna znowu kontra ze strony KTH, przerywa sedzia który blokuje dostęp do krązka. Przejmują go Unici i sitrzelają drugą bramkę.
26 min. Akcja KTH 2 na 1, jednak Horny zakończył to sam niecelnym strzałem, od razu kontra gości, przerwana w środku lodowiska.
25 min. Gramy 4 na 4.
24 min. Sękowski strzela, krążek odbija się od poprzeczki i słupka i wylatuje z bramki.
23 min. Gra o wiele spokojniejsza niz w pierwszej tercji, teraz Strach z niebieskiej, krążek zatrzymał się na nogach obroncy.
22 min. Gabryś z niebieskiej, poprzeczka.
21 min. Bulik dla Oświęcimian.

II tercja.

Przerwa.

20 min. Bardzo trudny okres gry dla KTH, wiele strzałów, dobrze, że Raszka popisał się dobrym instynktem bramkarskim.
19 min. Strach ofiarnie wybronił mocny strzał rzucając sie na lód, zjeżdza zwijając się z bólu.
18 min. Krajci lezy na lodzie, przerwa.
17 min. Jakubik zagrywa zza bramki do Wojtarowicza, ten przedłuża do Sękowskiego i mamy pierwszą bramkę w meczu.
16 min. Akcja Jakubika przerwana przez Myjaka.
15 min. Strzał Kruczka z niebieskiej, zbyt lekki by zrobił nawet wrazęnie na bramkarzu.

Juz po raz 4 podczas akcji bramkarz poruszył bramkę, jak zwykle zwala winę na zbyt małe dziury w lodzie, Przerwa w grze.

14 min. Świetna akcja KTH, Pach do Bucka, ten z nadgarstka broni bramkarz.
13 min. Starcie Stracha ze Stachurą przy bandzie, przerwa w grze.
12 min. Kostecki dostał podanie przed bramkę jednak z czystej pozycji nie potrafi trafic w bramkę.
11 min. Strach potęznym strzałem próbował pokonać bramkarza, jedank minimalnie krążek mija świątynie.
10 min. KTH w przewadze, bulik wygrywają Unici i od razu pomknęli na bramkę Raszki,a kacja dwa na jeden, świetnie broni Ondrej.
7 min. Pieknie minał Dzięgiel dwóch obrońców, jednak Stachura go podcina, kara.
6 min. Bucek do Valusiaka, ten sam na sam, odwrócił się z krązkiem zagrał na środek do Hornego, ten nie trafia w bramkę.
5 min. ładne podanie na niebieską dostał Brocławik, ale zaspał i źle przyjął krazek. Nie ma strzału.
4 min. Unia gra w pełnym zestawieniu, od razu niebezpieczna kontra broni Raszka.
3 min. KTH w zamku, bronią się goście.
2 min. Kowalówka ląduje na ławce kar.
1 min. Szybkie tempo meczu, KTH gra jak równy z równym...