Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
2011-01-04
18:00
Runda III / 25 kolejka
0:1 Mariusz Jastrzębski #95 ( František Bakrlik, Rafał Dutka #18 ) (+1) 5/4 08:45
0:2 Mateusz Michalski #8 ( Bartłomiej Bomba #23 ) 5/5 09:21
0:3 Maciej Sulka #76 ( Mariusz Jastrzębski #95, Milan Baranyk ) (+1) 5/4 52:54
1:3 Aron Chmielewski #92 ( Dawid Maciejewski #2, Wojciech Jankowski #66 ) (-1) 4/5 56:59
57:44 12 min. Bartłomiej Bomba #23 Atak w okolice głowy lub szyi
60 min - Trener gospodarzy ściąga bramkarza, 4 gol dla Szarotek wpada na 9 sekund przed syreną końcową.
58 min - Chmielewski uderza z 7metra w długi róg i mamy pierwszą braaaaaamkęęęę dla Stoczni. Bomba wędruje do szatni
57 min - Chielewski dostał kijem w żebra leży na lodzie, ale sędzia nie przerywa gry. Kibice głośno krzyczą, że sędzia jest częścią rowerową. Jakby było mało Ziółkowski rzucił ze złości kijem i siada na karze
56 min - Cecuła leży chwilę na lodzie po starciu pod bandą ze Steberem, zjeżdża z lodu przy pomocy kolegów według sędziówczysto
55 min - Drzewiecki otrzymuje karę 2+10 min za atak na głowę
53 min - Sulka przechwytuje krążek tu przed bramką i z maksymalnie bliskiej odległości zdobywa 3 bramkę dla gości
51 min - Podhale gra w pełnym składzie
50 min - Stoczniowiec gra w pełnynm składzie
49 min - Maciejewski siada na ławce kar a na lodzie Odrobny show !!!
48 min - Barklik wystrzela krążek, który rykoszetem odbija się od pleksy Odrobny łapie krążek w jakiś nadludzki sposób
47 min - znów gorąco pod bramką Stoczniowca, na szczęście Odrobny zamraża krążek
46 min - Bryniczka K. mocno wystrzeliwuje krążek, ale wprost w Przemasa
45 min - Bramka dla Stoczniowca Rajski protestuje - sędzia nie uznaje bramki :(:(:(:(
44 min - Barklik strzela na bramkę, ale bez sukcesu. Ależ zamieszanie pod bramką Stoczni Barklik - Odrobny - Jastrzębski i w drugą stronę, ale krążek poza bramką
41 min - Rozpoczynamy III tercję od krążka dla grającego w przewadze Stoczniowca

40 min - Aron strzela niestety niecelnie Rajski jest już doskonale rozgrzany :( Koniec II tercji
39 min - Barklik rozbija się po lodzie i bandach, ale w opinii sędziów wszystko czysto
36 min - Skrzypkowski oddaje strzał i nie ma komu dobić :(
34 min - wyjeżdżający zawodnik Stoczniowca przejmuje krążek według gości zbyt wcześnie dość stanowczo domagają się kary za nadmierną ilość graczy jednak sędzia stwierdza, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami
33 min - po wznowieniu Janeczka jak z armaty wystrzela krążek wprost do bramki jednak równie błyskawicznie interweniuje Neupauer. Kolejny mocny strzał tym razem Chmielewskiego i nadal bez gola dla Stoczniowca
32 min - Wróblewski marnuje fantastyczne podanie - zamiast strzału wykonuje obrót ;/ Gdańszczanie podkręcają tempo strzał oddaje Steber, Janek i Ziółek i nadal nic :(
31 min -Drzewiecki mocno strzela spod niebieskiej niestety prosto w bramkarza
30 min - mocny strzał na bramkę Rajskiego, ale bramkarz gości nadal niepokonany
29 min - obie drużyny grają w pełnych składach
27 min - Łabuz spina się z Chmielewskim i kiedy już rozpoczyna się porządna bójka sędziowie wszystko psują. Obaj lądują na ławce kar
23 min - mocny strzał na bramkę Odrobnego, ale bramkarz gospodarzy zachowuje pełną czujność
22 min - gra przenosi się z bramki pod bramkę, ale strzałów brak
21 min - Rozpoczynamy II tercję

20 min - Syrena przerywa gorącą akcję pod bramką Stoczni
19 min - Podhale zgłasza sędziemu uszkodzenie pleksy, ale po chwili gramy dalej, pleksa czuje się dobrze
18 min - Samotny rajd Stebera przerywa ostro przed bramką Barklik
16 min - Stoczniowiec gra w pełnym składzie. Jastrzębski uderza (bardzo brzydko) Jankowskiego kijem w twarz. Goście przez najbliższe 2 minuty zagrają w osłabieniu
14 min - Szarotki zamykają gospodarzy we własnej tercji
13 min - Drzewiecki nokautuje Różańskiego. Zawodnik gości chwilę leży na lodzie po czym zjeżdża przy pomocy kolegów. Stoczniowiec znów gra w osłabieniu
9 min - masakra dwie bramki w minutę strzelają goście. Pierwszą z podania Barklika strzela Jastrzębski, który stojąc na linii wpakował krążek do siatki strzałem z zerowego konta. Drugą po błyskawicznym podaniu Bomby strzela Michalski po krótkim rogu.
7 min - Piękna akcja pod bramką Nowotarżan Stasiewicz do Chmielewskiego, a ten błyskawicznie i jak z armaty w Rajskiego, który nie dał się zaskoczyć
5 min - Michalski sprytnie przechwytuje krążek, ale mocny strzał blokują obrońcy
4 min - gorąco pod bramką Stoczni, ale obrońcy nie dają oddać zbyt dobrych strzałów
3 min - Janeczka uciekł nieco Szarotkom i mocno wystrzelił krążek czujnie jednak wyłapany przez Rajskiego
2 min - mocny strzał Barklika minimalnie mija bramkę Odrobnego
1 min - Rozpoczynamy mecz

Witam bardzo serdecznie pierwszy raz w tym roku. Wszystkim kibicom życzę zdobycia Mistrza ;)
Szczególnie pozdrawiam Honcię i najmłodszą 23 dniową kibickę Stoczniowca :D niech nam rośnie zdrowo i z mocnym głosem ;)

- Szanowni użytkownicy! Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania lub nad shoutboxem kilka razy dziennie, z góry dziękujemy!.