05:00 2 min. Mariusz Dulęba #5 Zahaczenie
21:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
59:00 2 min. Filip Šimka #20 -
- Szanowni użytkownicy, nie bądźcie obojętnie portalowi który Wam służy prawie 10 lat! Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania lub nad shoutboxem kilka razy dziennie, z góry dziękujemy!.

- W drużynie gości nie zagra chory Krystian Dziubiński.
- 1 min. - Pierwszy krążek dla Cracovii
- 1 min. - Potężnie Ivicic z bliska, odbija Radzik.
- 2 min. - Cracovia z kontrą, 2 na 1, ale Piotrowski pogubił się i źle podał do partnera.
- 3 min. - GOL! 1-0! Wygrane wznowienie przed gospodarzy, Kostuch uderzył gumę, który wypadła Plaskiewiczowi spod pachy na linię bramkową a tam dobił z linii Martynowski.
- 4 min. - Strzela Leszek Laszkiewicz, odbija Plaskiewicz.
- 5 min. - Malasiński faulowany przez Dulębę, kara dla gospodarzy.
- 6 min. - Vozdecky obok słupka.
- 6 min. - GOL! 2-0! Kontra Cracovii, sam na sam wyjechał Pasiut, minął Plaskiewicza i z backhandu strzelił pod poprzeczkę.
- 7 min. - Dvorzak potężnie, obok słupka.
- 8 min. - Cracovia przycisnęła, atakuje w tercji gości.
- 9 min. - Laszkiewicz L, z boku broni Plaster.
- 10 min. - Kostuch, zablokowany.
- 11 min. - Sygnalizowana kara dla KH. Suur trafia na ławkę kar.
- 12 min. - Kłys z niebieskiej obok bramki.
- 12 min. - Słaboń z bliska w łapaczkę Plaskiewicza.
- 13 min. - Ivicic z niebieskiej, rykoszet, nad bramką Radzika.
- 14 min. - GOL 2-1! ładna akcja gości, wymiana trzech podań. Ivicic do Radwańskiego ten z okolicy bulika z pierwszego krążka nei daje szans Radziszewskiemu.
- 16 min. - Kontra gości, Vozdecky do Radwańskiego, ten z boku najechał sam, uderzył prosto w Radzika. Zaraz Zapała broni ponownie Radzik.
- 17 min. - Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza, ale wybijają obrońcy.
- 18 min. - Ivivic z okolicy czerwonej linii, pewnie łapie Radziszewski.
- 19 min. - Daniel Laszkiewicz najechał ze środka, chciał zmieścić gumę pomiędzy parkanami Plaskiewicza, ale ten dobrze mrozi gumę.
- 20 min. - Dulęba z niebieskiej odbija nad bramkę Plaskiewicz.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 21 min. - Dziwna gra dla gości, za opóźnianie gry ukarany zespół Ciarko KH. Goście za późno wyszli z szatni.
- 22 min . - Kolejna kara dla gości, Rąpała trafia na ławkę kar.
- 23 min. - Zapała zaatakował Martynowskiego, wpychając zawodnika Cracovii na bramkę.
- 24 min. - Leszek Laszkiewicz strzelił z pięciu metrów krążek otarł się jeszcze o kask bramkarz gości i ląduje na siatce nad bramką.
- 25 min. - Groźnie pod bramką Plaskiewicza, ale ten świetnie leżąc broni strzał przeciwnika.
- 26 min. - Kontra Gruszki, zatrzymana przez Radziszewskiego.
- 27 min. - Strzał Kostucha broni Plaster.
- 27 min. - GOL! 3-1 Pasiut wjechał w tercję przeciwnika i strzelił z niebieskiej w samo okienko z nadgarstka.
- 28 min. - Kostuch z boku, broni Plaskiewicz. Ruszona bramka.
- 29 min. - GOL! 4-1! Błąd sanockiej obrony, Witowski dostał podanie przed bramkę, najechał i uderzył pod poprzeczkę.
- 31 min. - Strzał z pierwszego krążka przez Białego, łapie Radzik.
- 32 min. - Vozdecky pod bramkę tam najechał Zapała ale krążek nad bramką.
- 33 min. - Cracovia w przewadze, dobrze goście się obronili.
- 34 min. - GOL! 5-1! Martynowski dobija strzał Kostucha, krążek wpada pomiędzy nogami Plaskiewicza.
- 35 min. - GOL! 5-2! Milan w sytuacji sam na sam strzela pod poprzeczkę bramki Radziszewskiego.
- 37 min. - Strzał Malasińskiego nad bramką.
- 38 min. - Ładnie łapaczką strzał Dvoraka łapie Plaster.
- 39 min. - Vozdecky ładnie wjechał w tercję rywala zagrał do Radwańskiego, a jego strzał szczęśliwie odbił Radziszewski.
- 40 min. - Leszek Laszkiewicz z bliska, odbija przed siebie Plaster, obrońcy wyjaśniają sytuacje.
- Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 41 min. - GOL! 5-3 Gruszka uderzył po lodzie z okolicy bulika, krążek jeszcze musnął zasłaniając też pole widzenia Radzikowi Malasiński i guma ląduje w bramce.
- 42 min. - Radwański zza niebieskiej, odbija wysoko nad bramką Radzik.
- 43 min. - Martynowski pod bramkę, krążek mrozi Plaskiewicz.
- 43 min. - Blokowany przez obrońcę Cracovii, Radwański zbyt lekko uderza krążek i bramkarz mrozi ze spokojem.
- 44 min. - Strzał L. Laszkiewicza, guma odbija się od Plastra i przetacza się obok słupka.
- 45 min. - Kara dla Gruszki który zaatakował Dulębę.
- 47 min. - Nie wykorzystana przewaga gospodarzy.
- 49 min. - Mocno Kubat, ale Radzik broni.
- 51 min. - Rąpała z nadgarstka, broni pewnie Radzik.
- 52 min. - D. Laszkiewicz z bliska przestrzelił.
- 53 min. - Biały zza bramki chciał wcisnąć krążek do bramki gospodarzy, ale obrońcy przejmują gumę.
- 55 min. - Kosidło w sytuacji sam na sam, broni Plaskiewicz.
- 55 min. - Vozdecky groźnie strzelił z nadgarstka, Radziszewski mrozi gumę parkanami.
- 57 min. - Ivicic wycofuje do Gruszki, ten z pierwszej, guma odbija się od ramienia Radzika.
- 57 min. - Kontra Cracovii D. Laszkiewicz sam przed Plasterem, a ten wybija kijem.
- 58 min. - Świetnie strzał Kostucha broni Plaskiewicz.
- 59 min. - Kara dla Simki za atak na Radwańskim.
- 59 min. - Gruszka strzela, broni Radziszewski.
- 60 min. - Koniec Meczu 5-3