25:04 2 min. Bogusław Rąpała #23 Atak kijem trzymanym oburącz
27:43 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:47 2 min. Łukasz Kulik #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:17 2 min. Martin Ivičič #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:44 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:43 2 min. Kamil Duszak #6 Atak łokciem
43:17 2 min. Zoltán Kubát #61 Trzymanie przeciwnika
57:14 2 min. Krystian Dziubiński #9 Atak łokciem
57:14 2 min. Marcin Kozłowski #71 Zahaczenie
58:44 2 min. Rafał Cychowski #7 Zahaczenie
- Nie bądź obojętny! Prosimy użytkowników o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to portalowi w rozwoju. Dziękujemy!

- Trwa I tercja
- 2 min. - Guriczan potężnie z pierwszego krążka, wysoko nad bramką.
- 3 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu, na ławkę siada Cychowski.
- 4 min. - Trzykrotnie Kubat przed bramką miał szansę zdobycia gola, ale za każdym razem był blokowany lub źle trafiał w krążek.
- 6 min. - Zagłębie wybrnęło z osłabienia. Radwański sam przed Dzwonkiem, trafia prosto w niego.
- 7 min. - Plaskiewicz borni strzał Białka.
- 8 min. - Strzał Kubata zablokowany.
- 10 min. - Połowa tercji za nami, mecz na razie wyrównany.
- 11 min. - Biały do Ivicica, ten mocno z pierwszej - odbija do boku Dzwonek.
- 11 min. - Radwański sam na sam z Dzwonkiem, bramkarz gości broni parkanami.
- 12 min. - Vozdecky do Zapały, ten strzela w boczną siatkę bramki.
- 13 min. - GOL! 1-0! Zamieszanie przed bramką Dzwonka, krążek został dosłownie wepchnięty przez jednego z zawodników. Sędzia sprawdza Video. Przerwa się przedłuża, sędziowie dopiero podłączają kabel do komputera by sprawdzić powtórkę.
- 13 min. - GOL pod dłuższej przerwie, został UZNANY.
- 14 min. - Kara dla gości, za zahaczanie Radwańskiego 2 minuty otrzymał Duszak.
- 16 min. - GOL! Suur z niebieskiej, lot kierunku krążka przed bramką zmienił Malasiński i guma ląduje w bramce. Dzwonek bez szans.
- 18 min. - Wilusz zza obrońcy, mrozi gumę Dzwonek.
- 19 min. - Gospodarze atakują ale bez skutku.
- 20 min. - Koniec I bezbarwnej tercji.

- Trwa II tercja
- 22 min. - Zacharaiasz potężnie za niebieskiej, odbija Plaster.
- 23 min. - Dziubiński przed szansą, z boku najechał na bramkę Dzwonka ale ten dobrze zasłonił bramkę.
- 24 min. - Zagłębie będzie grało w przewadze, na ławkę kar siada Ivicic.
- 24 min. - GOL! 2-1! Podanie T. Kozłowskiego zza bramki idealnie wykorzystuje nieobstawiony przed bramką Podsiadło strzałem tuż przy słupku.
- 25 min. - Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza, kara dla gospodarzy. Zagłębie naciera.
- 26 min. - Z niebieskiej Cychowski, odbija parkanem Plaster.
- 27 min. - Zapała uderzył spod bandy z trudem mrozi gumę Dzwonek.
- 28 min. - Dwie kary dla gości w odstępie 4 sekund. Sanoczanie w podwójnej przewadze.
- 28 min. - Gospodarze długo nie pograli w podwójnej przewadze, na ławkę siada Ivicic który sfaulował rywala.
- 30 min. - Strzelali Vozdecky, Zapała ale bez skutku. Za to karę otrzymali gospodarze za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 32 min. - Kulik z niebieskiej, broni Plaskiewicz.
- 33 min. - Z bliska Dziubiński próbował oszukać Dzwonka, ten okazał się lepszy.
- 34 min. - GOL! 2-2! Piękny gola Zagłębia od poprzeczki! M. Kozłowski uderzył spod bany, jego brat Tomek dołożył kija a krążek odbił się od poprzeczki i wpadł do bramki. Plaster bez szans.
- 35 min. - Voznik potężnie zza niebieskiej, Plaster odbił odbijaczką, guma zmierzała w okienko.
- 36 min. - Kolejna groźna akcja gości, M. Kozłowski z okolicy bulika, jak długi krążek parkanem wyciągnął Plaster.
- 37 min. - Guriczan z niebieskiej, krążek po kiju ląduje ... na telebimie za bramką.
- 38 min. - GOL! 3-2! Guriczan z niebieskiej uderzył gumę, która odbiła się od bandy wyszła przed bramkę a tam do pustej skierował ją Słowakiewicz.
- 40 min. - Koniec II tercji.

- Trwa III tercja
- 41 min. - Vozdecky zza bramki wystawił krążek, ale obrońca zablokował gumę.
- 42 min. - Kontra Zagłębia, 3 na 2 ale Guriczan blokuję gumę.
- 43 min. - Strzał Milana nad bramką.
- 45 min. - Groźnie strzelił z bliska Podsiadło, ale Plaskiewicz odbija do boku.
- 47 min. - Vozdecky idealnie do Radwańskiego, a ten w doskonałej sytuacji z pierwszego krążka trafia obok bramki.
- 48 min. - Radwański uderzył z klepy, broni pewnie Dzwonek.
- 50 min. - Dziubiński do Gruszki wzdłuż bramki, ten źle trafia w krążek który przechodzi obok bramki. Akcja bramkowa niewykorzystana.
- 51 min. - Mocny strzał z okolicy bulika Twardego, łapie pewnie rakiem Plaskiewicz.
- 52 min. - GOL! 4-2! Koronkowa akcja drugiego ataku, który rozklepał obronę gości, trzy podania, Malasiński do Dziubińskiego a ten do pustej bramki skierował gumę.
- 54 min. - Strzał Milana obok bramki.
- 56 min. - Gruszka do Dziubińskiego przed bramką, ale ten faulowany przez rywala.
- 58 min. - Słupek po strzale zawodnika gospodarzy.
- 58:44 - Sędzia sprawdza VIDEO czy padła bramka. Nie ma gola.
- 59 min. - Radwański z bliska zamiast lekko strzelić pod poprzeczkę, uderzył mocno a krążek po parkanie poszedł wysoko nad bramką.
- 60 min. - Vozdecky strzelił ze środka lodowiska, krążek wtoczył się między parkanami i wpada do bramki, jednak sędzia liniowy odgwizdał spalonego.