0:1 Marek Modrzejewski #77 ( Waldemar Klisiak #4, Patrik Flašar #13 ) 5/5 09:46
1:1 Dawid Słowakiewicz #11 ( Roman Guričan #68 ) (+1) 5/4 31:02
1:2 Waldemar Klisiak #4 ( Peter Tabaček #55 ) 5/5 43:59
1:3 Lukaš Říha #98 ( Petr Valušiak #91 ) 5/5 59:06
29:26 2 min. Adrian Kowalówka #24 Zahaczenie
35:09 2 min. Łukasz Sękowski #34 Zahaczenie
38:46 2 min. Wojciech Milan #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:38 2 min. Patrik Flašar #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:19 2 min. Dmitri Rodin #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:36 2 min. Michał Radwański #20 Wysoko uniesiony kij
- Prosimy użytkowników o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to portalowi w rozwoju. Dziękujemy!

- Trwa I tercja
- 1 min. - Strzał Modrzejewskiego obok słupka.
- 2 min. - Mermer do Słowakiewicza, ale ten blokowany przez obrońcę wpada na bramkę.
- 3 min. - Gabryś potężnie nad bramką.
- 3 min. - Radwański do Ivicica ten mocno, ale obok słupka.
- 5 min. - Gruszka minął obrońcę, ale będąc sam przed bramkarzem - zgubił krążek.
- 6 min. - Z boku Tabacek - odbija niepewnie Plaster, ale na raty mrozi gumę.
- 7 min. - Milan nad bramką. Wcześniej dobrze Plaskiewicz zatrzymuje strzał Rihy.
- 8 min. - Po wygranym wznowieniu, Vozdecky strzelił bez zastanowienia ale Zbora mrozi gumę.
- 9 min. - Mermer do Milana, ten z okolicy bulika, minimalnie nad poprzeczką.
- 10 min. - GOL! 0-1! Modrzejewski pomknął prawą stroną, przez nikogo nieatakowany strzelił po długim rogu i dał prowadzenie Unii.
- 11 min. - Ivicic z okolicy bulika, na raty łapie Zborowski.
- 13 min. - Dziubiński strzelił z prawej strony krążek uderzył w boczną konstrukcję bramki.
- 15 min. - Gruszka najechał z lewej strony i uderzył z nadgarstka, ale Zborowski parkanem odbija gumę.
- 17 min. - Krajci z okolicy bulika, odbija kaskiem Plaskiewicz.
- 18 min. - Strzyżowski wjechał w tercje, uderzył mocno, prosto w Zborę.
- 19 min. - Modrzejewski w dobrej sytuacji, ale Plaskiewicz nie daje się pokonać.
- 20 min. - Milan z prawej strony, ale znów prosto w Zborę który mrozi gumę.
- Koniec I tercji. Pozdrowienia, dla uczącej się Karo :-)

- Trwa II tercja
- 21 min. - Vozdecky strzelił spod bandy, łapie krążek Zbora.
- 22 min. - Ivicic z niebieskiej odbija przed siebie Zborowski, ale Milan nie zdążył z dobitką.
- 23 min. - Dwie znakomite sytuacje gospodarzy, najpierw Ivicic dostał podanie pod bramkę, ale strzelił obok słupka. Poprawił Vozdecky - trafił w słupek.
- 24 min. - Gruszka z prawej strony - obok bramki.
- 25 min. - A. Kowalówka z backhandu odbija barkiem Plaster.
- 27 min. - Zamieszanie pod bramką Zbory, obrońcy po chwili wyjaśniają sytuację.
- 28 min. - Krajci uderzył z nadgarstka, łapie Plaster.
- 29 min. - Kara dla A. Kowalówki.
- 30 min. - GOL! 1-1 Słowakiewicz wpakował gumę w zamieszaniu podbramkowym. Guriczan z niebieskiej, Zbora odbija a w zamieszaniu znalazł się Słowik.
- 31 min. - Groźnie uderzał Modrzejewski, ale zasłonięty Plaster, odbija gumę barkiem.
- 32 min. - Malasiński do Gruszki, ale ten nie trafia w krążek.
- 34 min. - Riha był przed bramką, ale uderzył zbyt lekko by zaskoczyć Plastra.
- 36 min. - Vozdecky z niebieskiej, strzał zablokowany.
- 37 min. - Gruszka uderzył z okolicy bulika, Zbora odbija przed bramkę, ale nikogo nie było by dobić gumę.
- 38 min. - Suur z niebieskiej, krążek się zakręcił w polu bramkowym Zbory, ale obrońcy wybijają. Kontra Unii, Sękowski sam na sam, Plaster broni, także jego dobitkę.
- 39 min. - Potężnie Zatko, obok bramki.
- Koniec II tercji. Karo trzyma kciuki za emocjonującą III tercję :)

- Trwa III tercja
- 41 min - Unia 45 sekund grała w przewadze, ale nie zagroziła przez ten czas bramce Plaskiewicza.
- 42 min. - Gruszka sam przed bramkarzem, ale uciekł mu krążek, była doskonała okazja.
- 43 min. - Ruszona bramka Zborowskiego, przerwa w grze.
- 45 min. - GOL! 1-2! Tabaczek jechał od niebieskiej, minął obrońcę i podał wzdłuż bramki do Klisiaka, a ten nie miał problemów z trafieniem do pustej bramki.
- 46 min. - Sękowski groźnie strzelał z dwóch metrów, zatrzymuje gumę parkanami Plaster.
- 47 min. - Zborowski zgubił kija, strzela na bramkę Dziubiński, ale obok.
- 48 min. - Tabaczek ponownie wjechał w tercję przeciwnika oddał groźny strzał, Plaskiewicz łapie do raka.
- 49 min. - Dziubiński z okolicy bulika, odbija Zbora do boku.
- 51 min. - Unia gra w pełnym zestawieniu, Vozdecky do Strzyżowskiego pod bramkę, ten z backhandu - nad bramką.
- 52 min. - Klisiak długo trzymał krążek za bramką sanoczan, został sfaulowany przez Suura.
- 53 min. - Mocno z niebieskiej Połącarz, broni Plaster.
- 54 min. - Teraz na ławkę kar siada Radwański. Unia w tercji przeciwnika.
- 54 min. - Wielkie zamieszanie pod bramką Plaskiewicza gdy ten leżał na lodzie, gospodarze wychodzą z kontrą.
- 56 min. - Vozdecky do Mermera, ten sam na sam i strzela obok bramki!
- 57 min. - Unia dzielnie broni wyniku.
- 58 min. - Gruszka do Dziubińskiego przed bramkę, ale wysoki kij zawodnika KH.
- 59 min. - GOL! 1-3! Riha sam na sam. Położył Plastra i z backhandu po lodzie wpakował gumę.
Ciarko KH Sanok
#1 Michał Plaskiewicz B 3 3.00 26 26 0 0 0 0 88.46 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0