03:00 2 min. Mateusz Rompkowski #27 Przeszkadzanie
06:27 2 min. Łukasz Zachariasz Zahaczenie
09:05 2 min. Filip Kwieciński #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:47 2 min. Marcin Kozłowski #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:21 2 min. Filip Drzewiecki #84 Uderzanie kijem
20:34 2 min. Jakub Jaskólski #14 Atak łokciem
23:03 2 min. Artur Kostecki #22 Natarcie
25:06 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Ostrość
25:06 2 min. Marcin Kabat #28 Trzymanie kija przeciwnika
40:13 2 min. Rafał Cychowski #7 Zahaczenie
43:36 2 min. Marcin Kabat #28 Atak kijem trzymanym oburącz
44:48 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:11 2 min. Przemysław Odrobny #90 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
55:59 2 min. Michał Smeja #29 Ostrość
55:59 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Ostrość
KONIEC MECZU
58. W odpowiedzi Twardy wyjechał na czystą pozycję, uderzył potężnie, ale nad poprzeczką
57. Chmielewski jechał sam na sam, ale zamieszał się

54.50 ZMIANA BRAMKARZA GOŚCI: SCHODZI DZWONEK - WCHODZI BLOT

54.50 BRAMKA 7-2: Jankowski wjeżdża za bramkę, podaje na przedpole do najeżdżającego Ziółowskiego, który wykańcza akcję

53.40 CZAS DLA GOŚCI

53.40 BRAMKA 6-2: gdańszczanie wygrywają wznowienie, szybko zakładają zamek, a precyzyjne podanie Drzewieckiego strzałem z niebieskiej w okienko na bramkę zamienia Marcin Kabat

53.24. BRAMAK 5-2: ładna kontra Stoczniowców, i po krążku szybko rozegranym z Marcem Steber stawia kropkę nad "i"

51. Ładna akcja gości - M.Kozłowski znowu bliski szczęścia

49.25 BRAMKA 4-2: Stoczniowcy w osłabieniu, ale Odrobny uruchamia kontrę - podaje do Ziółkowskiego, który prostopadłym podaniem obsługuje Kapitana Stoczniowców, Wojciecha Jankowskiego, a ten po samotnym rajdzie strzela pod poprzeczkę

49. Ależ się rozszaleli bracia Kozłowscy - uderza z dystansu Tomasz, a
z bliska próbuje dobić Marcin - Odrobny górą; teraz Skutchan bliski szczęścia, ale Dzwonek pewnie chwycił gumę zmierzającą w okienko
48. Teraz Tomek Kozłowski dynamicznie wjechał przed bramkę, ale miał ostry kąt, więc wybrał wariant okrążenia bramki, ale nie duało mu się "od zakrystii"
47. Gdańszczanie nie wykorzystali okresu gry w przewadze, mimo założonego zamka nie udało im się realnie zagrozić bramce konsekwentnych w obronie gości
44. marcin Kozłowski znowu miał pustą bramką - i ponownie strzelił w łyżwę wracającego Odrobnego - dosłownie kserokopia wykończenia akcji gości z 42 minuty

41.26 BRAMKA 3-2: ledwo trybuny odetchnęły po groźnej akcji gości, a Stoczniowcy rozprowadzili kontrę, którą ponownie w tym meczu wykończył
Skutchan

42. Ależ kontra sosnowiczan, 2 na 1 z Odrobnym, Tomasz Kozłowski zagrał do brata Marcina, ale ten nie strzelił na pustą bramką - guma odbiła się od łyżwy powracającego do słupka Odrobnego
41. Poszli - i od razu Stoczniowcy w przewadze, gdyż Cychowski na karze
III TERCJA

KONIEC II TERCJI
39. Ziółkowski dostał podanie przez całą taflę od Odrobnego - jechał sam, nienaciskany, ale zamiast strzelać pod ladę wolał kiwać, i guma ugrzęzła w parkanach Dzwonka
38. Dobrze gdańszczanie w ataku - po strzale Skutchana POPRZECZKA uratowała gości przed utratą bramki
37. Gdańszczanie wyraźnie przyspieszyli, ale popełniają błędy i sosnowiczanie groźnie kontratakują
36. Ależ szanse gdańszczan - najpierw Strużyk na kolanach wywalczył gumę i podał do Ziółkowskiego, ten strzelił, a gumę odbitą od Dzwonka dwukrotnie dobijał Jankowski, ale nie podniósł krążka i tylko obijał parkany sosnowieckiego bramkarza
34. Okres przewagi gospodarzy, ale ich akcje w tercji Zagłębia bez wykończenia strzałem na bramkę
32. Ależ akcja ataku Drzewiecki - Chmielewski - Wróbel - ale gdańszczanom zabrakło szczęścia, bo po strzale Drzewieckiego guma wylądowała na bocznej siatce

30.31 BRAMKA 2-2: Odrobny odbija strzał Tomka Kozłowskiego, ale jest bezradny wobec dobitki Stokłosy z najbliższej odległości

30. Strużyk rozegrał 2 na 1 z Ziółkowskim, ale mocno naciskany Ziółek nie oddał strzału
29. Steber - strzelił i poszedł za ciosem, gdy Dzwonek wypuścił gumę z łapaczki, ale sosnowiecki bramkarz rzutem na lód naprawił swój błąd
28. Drużyny w pełnych składach - Maciek Rompkowski jechał 2 na 1 z Marcem, ale wolał sam strzelać i Dzwonek pewnie chwycił gumę zmierzającą w okienko
26. Podsiadło dosiadł Kabata i próbował rękoczynów, ale nie miał zbyt dobrej pozycji - ma teraz ekstra czas, aby przemyśleć strategię na następne starcie
25. Ależ błąd sosnowiczan - znowu Marzec - tym razem miał czas i miejsce, ale zamiast strzelać próbował zwodu - i zmarnował idealną sytuację
24. Goście w przewadze, ale popełniają błąd w rozgrywaniu krążka i Marzec przed szansą na podwyższenie - mocno naciskany nie oddał strzału

21.59 BRAMKA 2-1: Skutchan pięknym zwodem położył bramkarza i niemal z zerowego kąta strzelił pod ladę

21. Teraz goście w osłabieniu, a Stoczniowcy mocno cisną, podrażnieni straconą bramką - Chmielewski bliski szczęścia
II TERCJA

KONIEC I TERCJI

19.48 BRAMKA 1-1: goście błyskawicznie wykorzystują okres gry w przewadze, T.Kozłowski z najbliższej odległości trąca gumę, która wtacza się między parkanami Odrobnego - remis

20. Goście w przewadze
19. Podsiadło wjeżdżał a kontrą, ale koledzy pospieszyli się z wjazdem - spalony na niebieskiej; teraz szybka kontra Stoczniowców - Maciek Rompkowski strzelał sam, zamiast podawać na puste pole
18. Poszli - bulik dla Zagłębia - nadal tylko połowa świateł na tafli
17.16 Zawodnicy na tafli - czekamy na włączenie świateł na tafli

17.16 Z POWODU AWARII TECHNICZNEJ PLEKSY SĘDZIA DZIĘCIOŁOWSKI ZARZĄDZIŁ PRZERWĘ, A OSTATNIE 2.44 MIN. PIERWSZEJ TERCJI ZOSTANIE ROZEGRANE PO PRZERWIE.

18. A teraz szybka kontra sosonowiczan - jechali 3 na 1, ale strzał Twardego odbił się od kasku Odrobnego
17. Kontra gdańszczan - Wróbel bliski szczęścia
16. A teraz Jarnutowski próbował zaskoczyć gdańskiego bramkarza, ale Odrobny pewnie chwycił gumę
15. Okres lepszej gry sosnowiczan - T, Kozłowski prosto w bramkarza
14. Ależ pech sosnowiczan - Zachariasz idealnie zagrał Cychowskiemu na puste pole przed pustą bramką, ale Cychowski strzelił ... w łyżwę gdańskiego bramkarza
13. Goście w pełnym zestawieniu - gorąco pod gdańską bramką - dwukrotnie Kozłowski T i dwukrotnie Podsiadło uderzają na bramkę Odrobnego, po strzale tego drugiego guma nawet wypada z raka Odrobnego, ale nikt nie obija
12. Zachariasz przymierzył z 5 metra, ale w ostatniej chwili guma po kiju poleciała w sufit - gdańszczanie w pełnym zestawieniu przez pół minuty w przewadze, ale mają kłopoty z wyprowadzeniem krążka
11. Już siły wyrównane, gdyż Marcin Kozłowski faulował podczas pilnowania zamka w tercji Stoczniowców
10. Szansa dla gości - szybko założony zamek w przewadze
8. Goście w pełnym składzie - mimo szybkiego rozgrywania gumy gdańszczanie nie oddali groźnego strzału
6. Kontra gdańszczan podczas sygnalizowanej kary dla Zachara, Janecka zjechał na lewo otwierając słupek, ale zamiast podać najeżdżającemu na pustą bramkę Steberowi wolał sam wykończyć - nieskutecznie
5. Szybka kontra gości, Voznik dobijał gumę, ale Odrobny pewnie chwycił
4. Goście w przewadze

2.40 BRAMKA 1-0: Drzewiecki wjechał przed bramkę, wyczekał jadąc wzdłuż bramki, położył bramkarza i strzelił pod poprzeczkę, otwierając wynik spotkania

3. Szybka kontra Rompkowskiego, ale nieczysto powstrzymywany przez Voznika - Stoczniowcy w przewadze
2. Kostecki z niebieskiej - w obrońcę, kontra gości - Twardy walecznie, ale obrońcy Stoczni mocno cisną - błąd Dołęgi i kontra Stoczni
1. Poszli - bulik dla Stoczniowców
I TERCJA
Zawodnicy na tafli - w bramkach DZWONEK i ODROBNY

- Szanowni użytkownicy, prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże nam to w rozwoju portalu. Kto pomoże jak nie kibic? Dziękujemy!