18:03 2 min. Władysław Bryniczka #91 Atak łokciem
18:15 2 min. Kelly Czuy Wysoko uniesiony kij
24:16 2 min. Filip Drzewiecki #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:30 2 min. Krzysztof Kantor Wysoko uniesiony kij
34:01 2 min. Aron Chmielewski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:50 2 min. Kelly Czuy Rzucenie na bandę
46:58 2 min. Roman Skutchan #81 Zahaczenie
49:52 2 min. Maciej Sulka #72 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 - Chmielewski strzela na pustą. Mecz kończy się wynikiem 5:7.
60 min - Szarotki ściągają bramkarza. Uwolnienie i wznowienie pod bramką Odrobnego - czas dla Podhala. Szarotki na lodziew składzie: Baranyk, Bryniczka K., Łabuz, Dutka, Bakrlik i Czuy
59 min - Akcja sam na sam jednego z napastników gości, a zaraz po niej kontratak gospodarzy. Strzela Baranyk, niewiele brakowało, żeby krążek wtoczył by się do bramki
58 min - Baranyk - znów obok bramki!
56 min - Ależ wstyd ! Dutka celowo łamie kij zawodnikowi Stoczniowca - rozbrojenie przeciwników ma być szansą na wygraną?
55 min - Strzelają najpierw Bakrlik, po nim Neupauer, ale bramki nie ma. W odpowiedzi gdańszczanie groźnie zagrywają pod bramką Mrugały, ale wynik nadal się nie zmienia
54 min - Nowotarżanie walczą jak w obłędzie
53 min - Czuy znów mocno strzela krążkiem, ale Odrobny nie daje za wygraną. Gra robi się bardzo ostra
52 min - gospodarze grają w pełnym składzie, wynik się nie zmienił
49 min - piękna akcja szarotek zakończona gole mamy już 5:6
48 min - Baranyk nie trafia w świetnie podany krążek
47 min - bardzo groźne akcje jedna po drugiej pod bramką Odrobnego. Kara dla Skutchana i szansa na kontaktową bramkę gospodarzy
46 min - gospodarze przejęli inicjatywę na własnym lodzie
45 min - Odrobny nie zamraża krążka, a jednak sędzie gwiżdże!
44 min - Stoczniowcy zaczynają się mylić i popełniać błędy
43 min - i kolejna bramka dla Szarotek, wygląda na to, że postanowili zafundować kibicom mocny finał. Czas bierze trener Stoczniowca
42 min - Czuy ledwo zszedł z kary a już strzelił 3 bramkę dla górali
41 min - rozpoczynamy III tercję i krążek dla Szarotek. Gospodarze graja w pełnym zestawieniu

40 min - i znów kara dla gospodarzy i kolejna szansa dla gości na początku III tercji
39 min - kolejna bramka gości i na lód wjechał Mrugała, choć jest kontuzjowany!
38 min - Górale nabrali rozpędu i przejęli inicjatywę na lodzie. Dutka strzela - Odrobny przez chwilę nie wie gdzie jest krążek! Ale bramki nie ma
37 min - Niesłuchowski leży chwilę na lodzie ...ale wstaje i gramy dalej
34 min - i kolejna bramka Szarotek w tej minucie tym razem autorstwa Kmiecika
34 min - tym razem gospodarze wykorzystują grę w przewadze i zdobywają pierwszą bramkę
32 min - kolejna szansa na przełamanie dla Szarotek, które kolejne 2 minuty zagrają w przewadze
31 min - gra przebiega teraz niezbyt widowiskowo i chaotycznie
28 min - wzmaga się doping kibiców szarotek szczególnie wyraźny dla Czuya. Ziółkowski blisko zdobycia kolejnej bramki
27 min - gdańszczanie grają w pełnym zestawieniu
26 min - Czuy mocno, ale nie celnie. Podhale traci krążek i opuszcza tercję gości
24 min - Łabuz przeprowadza samotną akcję. Jednak po strzale krążek nie wiadomo, który raz przechodzi obok bramki
23 min - mimo bardzo już korzystnego wyniku goście nie odpuszczają i nadal dominują na lodzie
21 min - bramki dla Stoczniowców wpadają z każdym ich uderzeniem w krążek
Rozpoczynamy II tercję

20 min - Stoczniowcy wykorzystują grę w przewadze i przed zejściem do szatni zdobywają 3 bramkę, a gospodarze kolejną karę
18 min - sypią się kary dla gospodarzy. Kara dla Czuya odłożona
17 min - bramki zdobyte przez gości zdecydowanie dodały im skrzydeł. Stoczniowiec dominuje na lodowisku
14 min - Michalski wjechał do tercji Stoczniowca, jednak nie udało mu się przejść przez obronę Stoczniowca
13 min - Czuy mocno strzela na bramkę gości, ale nie pokonuje Odrobnego
11 min - Ależ dwie błyskawiczne akcje Stoczniowców w 17 sekund podwyższają wynik o dwa oczka
10 min - Bakrlik wystrzeliwuje krążek z niebieskiej, który znów przechodzi obok bramki
9 min - Ziółkowski próbował pokonać Niesłuchowskiego - nie skutecznie
6 min - Szarotki raz po raz atakują bramkę Odrobnego, ale ten pozostaje nadal niepokonany
5 min - Strużyk niedokładnie podaje, uwolnienie i wznowienie pod bramką gości
4 min - Baranyk podaje do Dutki, ten oddaje mocny strzał - tym razem krążek przelatuje ponad bramką
2 min - Michalski jeszcze bliżej, ale znów krążek minął bramkę
1 min - pierwszy krążek dla gospodarzy. Baranyk oddaje mocny strzał na bramkę, ale krążek przechodzi obok
Rozpoczynamy I tercję

- Szanowni użytkownicy, prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże nam to w rozwoju portalu. Kto pomoże jak nie kibic? Dziękujemy!
Sebastian Mrugała B 0 0.00 9 9 0 0 0 0 100.00 21:14 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
Bartłomiej Niesłuchowski B 6 9.45 21 21 0 0 0 0 71.43 38:06 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
František Bakrlik ŚR 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Milan Baranyk LS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Bartłomiej Bomba LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Władysław Bryniczka PO 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dominik Cecuła LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kelly Czuy PS 1 1 1 0 2 0 4 2 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Rafał Dutka PS 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Bartłomiej Gaj PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Mariusz Jastrzębski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0