28:40 2 min. Władysław Bryniczka #91 Atak kijem trzymanym oburącz
32:00 2 min. Kasper Bryniczka #13 Atak kijem trzymanym oburącz
36:00 2 min. Kasper Bryniczka #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:25 2 min. Miroslav Zaťko #6 Wymuszanie kary (symulowanie)
45:10 2 min. Miroslav Zaťko #6 Zahaczenie
48:54 2 min. Milan Baranyk #28 Uderzanie kijem
51:06 2 min. Tomasz Połącarz #23 Trzymanie kija przeciwnika
53:42 2 min. Robert Krajči #93 Ostrość
53:42 2 min. Kamil Kapica #11 Ostrość
58:05 2 min. František Bakrlik #24 Atak kolanem
60 min - Piękny czysty wjazd ciałem Bryniczki W. nie ma kary. Valusiak próbuje zmienić rozmiary porażki, ale guma mija długi słupek
58 min - Bakrlik ponownie na ławce kar ostatnie 2 minuty goście zagrają w osłabieniu
56 min - Kapica D. zagrywa do nadjeżdżającego Neupauera, a ten rozpędzony wjeżdża na wysokość bulika i umieszcza gumę pod ladą
54 min - Bryniczka W. strzela z niebieskiej i guma wpada przy krótkim słupku
54 min - Unia gra w pełnym składzie
53 min - Szarotki atakują w przewadze, ale Unia broni się bezbłędnie
50 min - Dronia strzela z niebieskiej a w ostatnim momencie Tabacek zmienia lot krążka, który wpada przy długim słupku - Rajski bez szans
46.26 BRAMKA 2-4: Różański objechał bramkę i nieatakowany przez obrońców wjechał na przedpole, złapał Witka na wykroku i strzelił mu z nadgarstka między parkanami

46. Podhale szybko założyło zamek, ale unici rozbili i trzeba wjeżdżać od nowa
45. Baranyk urwał się obrońcom, sam na sam, ale nie oddał czystego strzału zahaczany przez Zatko
44. Znowu Szarotki w ataku, ale Witek mrozi gumę - dominacja nowotarżan na początku tercji
43. Unici kontratakują - strzela Tabacek - Rajski broni odbijając gumę, ale ani Riha ani Krajci nie dobijają - Baranyk zwarł się z Krajcim, ale bez ciosów - tylko straszonko
42. Kmiecik dostał gumę sam na sam z Witkiem - strzelił rozpędzony - prosto w bramkarza
41. Szarotki cisną od początku - Bakrlik z Różańskim szaleją w tercji unitów
III TERCJA
40 min - Zatko już na lodzie
39 min - Podhale zakłada zamek, ale Unitą udaje się wyjechać z krążkiem
37 min - ależ niewiarygodna bramka Różański wycofał krążek do tercji gości,a tam niewiarygodnie mocnym strzałem z tercji obronnej Barklik strzela. Krążek odbija się od parkanów i wraca do bramki!!!
37 min - Strzał Zatko niestety nie ma komu dobić
36 min - sędzia gwiżdże dziś z aptekarską dokładnością - 2 minuty gry w przewadze dla gospodarzy
34 min- Podhale gra w pełnym składzie
32 min -Unia zakłada zamek. Oj gorąco pod bramką gości, Barkrlik prowadzi energiczną dyskusję z Zatko obaj na ławce kar, ale gramy 5 na 4
31 min - Podhale gra w pełnym składzie. Wydawało się, że Unia zbyt mocno próbuje odrobić straty, a jednak się udało. Mamy 2:2
30 min - Obrona Podhala póki co nie od przejścia
29 min - Teraz gospodarze rzucają się do odrabiania strat. Błyskawicznie ustawiają zamek
28 min - Unia gra w pełnym składzie
27 min - Szarotki zamykają osłabionych gospodarzy we własnej tercji raz po raz atakując bramkarza
25 min - błyskawiczna odpowiedź górali podanie z ostrego kąta odbiera Kolusz podnosi krążek i ciska nim nad Zatko prosto w siatkę bramki gospodarzy
23 min - Ależ piękna akcja Unitów. Zatko podaje do Rihy a ten jak z armaty strzela na odsłoniętą lewą część bramki
22 min - Szarotki grają w pełnym składzie
21 min - krążek dla Unii