Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Play-off
3:0 (2:0, 0:0, 1:0) Zakończony
2011-02-12
17:00
Play-Off (1-8) / Spotkanie 3
1:0 Tomasz Malasiński #89 ( Dariusz Gruszka #93, Krystian Dziubiński #9 ) 5/5 01:11
53:03 4 min. Bogusław Rąpała #23 Ostrość
- Prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to zebrać środki na utrzymanie strony. Dziękujemy!

- Na Arenie pojawiła się około 30 osobowa grupa kibiców z Jastrzębia.
- Trwa I tercja
- 1 min. - Kral sam na sam, ofiarnie Rączka rzucając się na lód ratuje gospodarzy przed stratą bramki.
- 1 min. - GOL! 1-0! Piękna bramka Malasińskiego! Krążek wylądował w samym okienku bramki Kosowskiego!
- 3 min. - Gospodarze w natarciu, strzał Zapały odbija Kosowski, krążek poza lodowiskiem.
- 3 min. - Kara dla gospodarzy.
- 4 min. - Strzał Kulasa, broni Rączka.
- 5 min. - Danieluk z nadgarstka - odbija nad bramką Rączka.
- 5 min. - 37 sekund będą goście grali - w podwójnej przewadze.
- 5 min. - Danieluk z niebieskiej, Rączka jak długi broni parkanem.
- 6 min. - Pod bramką Danieluk, źle trafił w krążek - kolejna kara dla gospodarzy!
- 7 min. - Urbanowicz, łapie do raka Rączka.
- 8 min. - Furo przed bramką, ale podskoczył mu krążek.
- 9 min. - Malasiński nie przejął gumy od Gruszki, a byłaby groźna sytuacja.
- 10 min. - Pierwsza kara dla gości.
- 11 min. - Zapała technicznie uderzył - świetnie łapaczką obronił Kosowski - guma leciała w okienko.
- 12 min. - Malasiński dostał podanie zza bramki od Dziubińskiego - ponownie świetnie parkanami Kosowski!
- 14 min. - Urbanowicz wjechał przed bramkę, broni Rączka.
- 15 min. - Bryk z niebieskiej, pewnie mrozi gumę Rączka.
- 16 min. - Obustronna kara dla Vozdeckyego i Dąbkowski, którzy za bramką Kosowskiego starli się ze sobą.
- 17 min. - Zapała potężnie, nad poprzeczką.
- 18 min. - GOL! 2-0! Zapała! Sygnalizowana kara dla JKH, sanoczanie w podwójnej przewadze - długo cisnęli rywala w ich tercji aż Zapała z prawej strony przed bulikiem, kropnął w lewe okienko!
- 19 min. - Dziubiński do Gruszki, ten sam przed bramkarzem, ale strzela prosto w jego parkany.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 22 min. - Niebezpieczny strzał Pastryka, Rączka nie wiedział gdzie jest guma ale znajdowała się pod jego parkanem.
- 23 min. - Radwański do Vozdeckyego ten potężnie z trzeciego metra, prosto w Kosowskiego.
- 24 min. - Ivicic wrzucił z niebieskiej, lot krążka zmienił Radwański, obok słupka.
- 25 min. - Labryga obok bramki.
- 26 min. - Urbanowicz z bulika, odbija Rączka.
- 28 min. - Danieluk zablokowany, Vozdecky z nadgarstka, efektownie rakiem Kosowski wygarnął krążek.
- 29 min. - Mermer wyjechał zza bramki, uderzył gumę - odbija Kosowski.
- 30 min. - Malasiński wycofał do Dziubińskiego, ten potężnie nad bramką.
- 32 min. - Vozdecky sam na sam, broni parkanami Kosowski.
- 34 min. - W ostatnich sekundach przewagi Jastrzębie ostrzeliwało bramkę Rączki potężnymi strzałami, ale ten nie dał się pokonać.
- 34 min. - Kara dla Suura.
- 35 min. - Lipina z niebieskiej, prosto w Rączkę.
- 36 min. - Dąbkowski z niebieskiej, przed bramką krążek jeszcze odbił się o zawodnika, a Rączka końcówką parkanu odbił strzał do boku!
- 36 min. - Kolejna kara dla Sanoka, Pan Rokicki podniósł rękę kilka sekund po upadku zawodnika gości.
- 37 min. - Lipina zza bramki, chciał ulokować gumę przy słupku, ale Rączka nie dał się zaskoczyć. Z niebieskiej Bychawski, broni Rączka.
- 38 min. - Dziubiński wyjechał z kontra 2 na 1 - sam zdecydował się na strzał, nad poprzeczką.
- Koniec II tercji
- Pozdrowienia dla Perszinga :-)

- Trwa III tercja
- 41 min. - Gruszka do Malasińskiego, ten z pierwszego krążka - prosto w Kosowskiego.
- 42 min. - Obustronna kara dla Owczarka i Furo.
- 43 min. - Jastrzębie gra w przewadze, na ławce Suur.
- 44 min. - Danieluk z niebieskiej - odbija Rączka - a krążek daleko od bramki wybija Ivicic.
- 44 min. - Potężnie Kral, obok słupka. Słodczyk po kiju, nad bramką.
- 45 min. - Gruszka z bulika, Kosowski broni. Z niebieskiej Bryk - Rączka pewnie łapie do raka.
- 46 min. - Urbanowicz, ale zbyt lekko.
- 48 min. - Malasiński z Dziubińskim zamieszali pod bramką przeciwnika - ale zabrakło wykończenia.
- 49 min. - Indywidualna akcja Vozdeckyego - obok bramki.
- 50 min. - Pusta bramka, ale strzał Radwańskiego zablokował Dąbkowski.
- 51 min. - Zamieszanie pod bramką Rączki, ale Lipina z Kralem nie zdołali wepchnąć gumy do bramki.
- 51 min. - Gruszka z prawej strony minął obrońcę, chciał ulokować gumę pomiędzy parkanami Kosowskiego, ale ten nie dał się zaskoczyć.
- 52 min. - Dwie świetne interwencje Rączki, strzał Urbanowicza i dobitkę Słodczyka broni parkanami.
- 52 min. - Z niebieskiej Kubat, broni pewnie bramkarz JKH.
- 53 min. - Gruszka przed znakomitą szansą, ale będąc przed bramką nie pokonuje Kosowskiego.
- 53 min. - Poszły w ruch pięści. Rąpała z Lipiną i Pastryk z Dziubińskim, bójki tego nie można nazwać, ale dali sobie po razie.
- 56 min. - Gruszka wycofał do Zapały, ten potężnie z pierwszego krążka - Kosowski pewnie broni.
- 56:12 - Czas dla JKH.
- 57 min. - Goście bez bramkarza.
- 57 min. - GOL! 3-0! Do pustej! Vozdecky spod bandy trafia do pustej bramki.
- 59 min. - Oba zespoły grają już spokojnie.