Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Play-off
1:5 (1:0, 0:2, 0:3) Zakończony
2011-03-04
19:00
Play-Off (5-8) / Para nr 1
1:0 Łukasz Podsiadło #20 ( Marcin Kozłowski #71, Tomasz Kozłowski #18 ) 5/5 08:39
58:31 2 min. Martin Vozdecký #8 Uderzanie kijem
-Jeśli chcesz pomóc Hokej.Net w rozwoju klikaj w reklamy obok panelu logowanie lub nad shoutboxem. Dziękujemy!!

59 min - Gol za golem, koniec meczu

58 min - Cychowski wybronił strzał jednego z napastników stojąc na bramce

57:27 - Czas dla Zagłębia, sosnowiczanie bez bramkarza

56 min - Kuc chciał sobie coś wyjaśnić z Rąpałą, sędzia odesłał obu zawodników na ławkę kar

50 min - GOOL! Goście wykorzystują przewagę, samotny najazd wykorzystuje Kubat. Mermer został jednak zraniony przez Bernata, gdyż zalał się krwią - kara jednak zasłużona!!!

50 min - Mermer leżał na lodzie, sędzia przerwał grę. Mermer powiedział coś sędziemu. Kara dla Bernata

44 min - Kubat wystrzelił gumę z wysokości bulika, krążek parkanem odbił bramkarz gospodarzy

42 min - Sytuację jeden na jeden Bernata powstrzymuje Rączka, bramkarz Sanoka to pewny punkt swojego zespołu w dniu dzisiejszym

41 min - Pierwszy celny strzał ostatniej odsłony oddał Tomasz Kozłowski, jednak na posterunku między słupkami dobrze krążek sparował Rączka.

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - GOOL! Bramka do szatni Słowakiewicza. Wcześniej strzał po lodzie oddał Suur, gumę prosto pod kij napastnika Sanoka odbił Dzwonek, a ten tylko dopełnił formalności

37 min - Kolejna szansa gości, Gurican z niebieskiej prosto w Dzwonka, który wyskoczył do szybującego krążka

36 min - W odpowiedzi Gruszka posłał krążek po lodzie, ten minął słupek bramki Dzwonka

34 min - Nie ma gola, krążek nie przekroczył linii świątyni Rączki, gorąco pod bramką przyjezdnych

33 min - Ponownie dał o sobie znać Rączka, który wybronił dwie bomby Cychowskiego. Zagłębie przez ponad minutę zagra 5 na 3

30 min - GOOL! Piękne sito Vozdeckyego, który dobił strzał Ivicica i z ostrego kąta wpakował gumę pod poprzeczkę. Mamy remis!

28 min - Bernat wjechał w tercję rywala, lecz jego najazd był zbyt wolny i krążek wybił jeden z defensorów gości

24 min - Zagłębie zamknęło rywala we własnej tercji, stworzony zamek nie przyniósł jednak zmiany rezultatu

22 min - Ale szczęście po stronie Dzwonka. Gurican w przewadze huknął po lodzie, guma odbiła się od łyżwy i minęła słupek z zewnętrznej strony, napór gości trwa

21 min - Rozpoczęła się II tercja, gumę przejęli przyjezdni, silny strzał pod łokieć Kubata wybronił Dzwonek

20 min - KONIEC I TERCJI

18 min - Akcji sam na sam nie wykorzystuje Marcin Kozłowski, jęk zawodu na trybunach

17 min - Milan po kilku minutach w końcu oddał strzał na bramkę Dzwonka. Guma kozłowała przed bramkarzem miejscowych, lecz on nakrył go łapaczką

13 min - Kolejna szansa Zagłębia, strzał Białka nad siebie odbił Rączka, do którego nadjechał Baca. Dostał jednak z łokcia od Strzyżowskiego i mamy kolejną przewagę

12 min - Silny strzał z niebieskiej oddał Kuc, jednak na posterunku bramkarz Sanoka

10 min - Milan mógł doprowadzić do wyrównania ale najwidoczniej chciał wjechać z krążkiem do bramki. W ostatniej chwili gumę parkanem przystopował Dzwonek

9 min - GOOL! I mamy pierwszego gola w tym meczu. Dwójkową akcję Zagłębia wykończył Podsiadło. Chwilę później kapitalnie huknął Zapała, po którego strzale krążek odbił się od słupka

8 min - Okres gry w środkowej części tafli, żadna drużyn nie stworzyła groźnej sytuacji pod bramką rywala. Goście przetrwali grę w osłabiebiu

5 min - Szansa Duszaka bez efektu bramkowego, w odpowiedzi Poziomkowski ponownie prosto w Dzwonka

3 min - Lekkie zamieszanie pod bramką Dzwonka. Krótka przepychanka i mamy kary dla zawodników obu drużyn

3 min - Szansa gości, którzy zagrają w przewadze, Poziomkowski uderzał z bliska prosto w Dzwonka. Bomba kolejnego zawodnika z Sanoka również w bramkarza Zagłębia

1 min - Pierwszy celny strzał oddali goście, Vozdecky najechał samotnie prawą stroną tafli, lecz strzelił prosto w parkany Dzwonka

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych

0 min - WITAMY z lodowiska w Sosnowcu. Zawodnicy już po rozgrzewce, na trybunach zgromadziło się około 100 kibiców Zagłębia. Dramat!