09:44 2 min. Piotr Kmiecik #7 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
11:45 2 min. Szymon Marzec #71 Trzymanie przeciwnika
13:46 2 min. Mariusz Jastrzębski #95 Przeszkadzanie
25:03 2 min. Damian Kapica #17 Zahaczenie
42:41 2 min. Piotr Kmiecik #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:22 10 min. Sylwester Soliński #11 Kara za niesportowe zachowanie 10min
58:00 2 min. Maciej Sulka #72 Trzymanie przeciwnika
58:00 2 min. Maciej Sulka #72 Ostrość
58:00 2 min. Wojciech Jankowski #66 Ostrość
60 min - Koniec bardzo dziwnego meczu - niby nie było źle, a jednak Podhalu wpadało wszystko, a Stoczniowcom nic :(:( - więc kolejny mecz rozegrany będzie w piątek w Nowym Targu
58 min - no i mamy bójkę. Jankowski faulowany przez Sulkę dochodzi do krótkiej szarpaniny - co nieco pobudza publikę, ale sędziowie nie dopuszczają do piątkowej powtórki
56 min - strzał Baranyka odbija Soliński, ale krążek wraca do Milana,który podaje do Różańskiego, a ten strzela w odsłoniętą część bramki
52 min - Stoczniowcy już chyba w szatni :( 7 bramka dla Szarotek - na lodzie szaleje duet Różański - Bryniczka
51 min - jest 6 bramka dla gości - strzelcem bramki Bryniczka K.- pod braką gospodarzy zagotowało się Łabuz wjechał w Solo. Soliński odpycha Łabuza i dochodzi do pyskówki, za którą Solo otrzymuje 10 min kary za niesportowe
48 min - Podhale wyjeżdża z kontrą 3 szybkie podania i 5 bramka dla Szarotek
46 min - Stocznia zakłada zamek. Rompkowski mocno strzela z niebieskiej, Rajski wypluwa krążek wprost na swojego obrońcę, który próbuje uciec gospodarzom na szczęście przed bramką zatrzymują go obrońcy
43 min - kolejna szansa na kontaktową bramkę dla grającej teraz w przewadze Stoczni
42 min - Wznowienie pod bramką gości, ale Szarotki przejmują krążek robią szybki wyjazd Różanski podaje Kaspra Bryniczki a ten po krótkim nie daje szans Odrobnemu. Zmiana bramkarzy w gdańskiej bramce
41 min - Rozpoczynamy III tercję - krążek dla Podhala. Nerwowo jakoś pod banda, ale sędzia nie dał się rozwinąć tej akcji - choć nie wiem czy jakaś bójka tak trochę nie wisi w powietrzu ;/

40 min - Janeczka blisko oddania strzału jednak na finiszu przewraca go obrońca Szarotek i Petr wpada w bramkarza - obaj podnoszą się bez problemu
39 min - Rompkowski Mateusz mocno strzela, ale Rajski łapie krążek klękając na lodzie
38 min - krążek poza taflą - wznowienie pod bramką gospodarzy
36 min - gra przenosi się z tercji do tercji, nie brakuje strzałów, ale po obu stronach brakuje skuteczności
33 min - tym razem Neupauer próbuje pokonać bramkarza gospodarzy, ale ten łapie krążek siedząc już w szpagacie na lodzie
32 min - Jasrzębski jak z armaty strzela z niebieskiej, krążek jednak z hukiem odbija parkanem Odrobny
31 min - Sulka strzela spod niebieskiej, ale Odrobny łapie krążek
30 min - Skutchan wraz z Jankowskim urywają się obrońcom gości, pod bramką Skutchan podaje do Janka, ale lot krążka przerywa Rajski
29 min - Kantor i Neupauer wraz z Odrobny lądują w bramce, ale spokojnie wszyscy wstają ;) sędzia ustawia ponownie bramkę
28 min - gorąco pod bramką Odrobnego, górale dwukrotnie próbują dobić, w ostatnim momencie krążek wyłuskuje spod bramki Kabat
26 min - Wznowienie pod bramką gości Stoczniowcy zakładają zamek. Rompkowski jak z armaty strzela spod niebieskiej, Skutchan dokłada patkę i mamy 2:3
24 min - Stoczniowiec za wszelką cenę próbuje odrobić starty, ale wśród Stoczniowców zdecydowanie brak dokładności i chyba koncentracji
21 min - Podanie od Różańskiego na prawo wprost na Jastrzębskiego, który dobija krążek i mam 3 bramkę dla gości - na trybunach zapadła grobowa cisza

20 min - Póki co mecz przebiega w dziwny sposób. Choć nie ma dziś na Olivi flag Podhala (Stoczniowca zresztą również) jest za to transparent "*ebać Podhale" - jednak pierwsza tercja kończy się bez większych emocji i bez agresywnych zachowań na trybunach. Przy wjeździe Podhala na lód kibice krzyknęli "Bandyci". poleciało też jajko w ławkę kar, ale ochrona jest dziś zwiększona i bardzo czujna. jajcarz już spacyfikowany.
18 min - Kolejny chaotyczny atak Stoczni Skutchan zza bramki podaje do Jankowskiego, ale te niedokładnie już do Ziółkowskiego i szansa na strzał przepada
17 min - Strużyk zaatakował bramkę gości jednak Rajski nie dał się zaskoczyć. Drużyna gości gra w pełnym składzie
16 min - Chmielewski bardzo bliski zdobycia wyrównującej bramki, ale krążek przeskakuje nad bramką Rajskiego
14 min - Stoczniowcy zamknięci we własnej tercji. I już zmiana na ławce kar gramy 5 na 4
12 min - Piękna ucieczka Ziółkowskiego, Jankowski dobrze ustawiony na strzał - jednak obrońcy Podhala nie dają wykończyć tej akcji
11 min - Chmielewski strzela spod niebieskiej, Rajski wypluwa krążek, ale Wróbel dobija w drugi róg
10 min - Stoczniowcy zakładają zamek i strzelają brakuje jednak ciągle kogoś na dobitkę. Kapica już na lodzie
9 min się nie kończy - 2 kary za celowe wystrzelenie krążka i jedna za nadmierną ostrość ta jednak również dla Maciej Rompkowskiego. Gramy 5 na 3
8 min - Aron traci krążek na czerwonej gdzie przejmuje go Kolusz i podaje do Kapicy a ten strzela z bardzo bliskiej odległości zdobywa 2 bramkę dla grających w osłabieniu Szarotek
6 min - ależ szansa na wyrównanie - niestety Skrzypkowski zakręcił się pod bramką i nie dobił krążka odbitego przez Rajskiego
4 min - Chmielewski strzelił sprzed niebieskiej wprost w Rajskiego, krążek przejął Drzewieckiego i zza bramki chciał podać z powrotem do Arona jednak na strzał nie było już miejsca
2 min - Niesamowita sytuacja - Szarotki wjeżdżają do tercji gospodarzy.Pierwszy strzał, ale odbija krążek wprost na patkę Neupauera, który tak szybko poprawia, że Odrobny bez szans na interwencje
1 min - Pierwszy krążek dla gospodarzy i szybki wjazd do tercji gości. Baranyk urywa się Stoczniowcom i strzela jednak Odrobny łapie krążek

Witamy z bardzo wyludnionej Hali Olivia - niestety dziś o tej samej jest i mecz Lechii i hokejowy mecz charytatywny :( zawodnicy już na lodzie. Kibiców Szarotek nie widać

-Jeśli chcesz pomóc Hokej.Net w rozwoju klikaj w reklamy obok panelu logowanie lub nad shoutboxem. Dziękujemy!!