18:24 2 min. Patrik Flašar #13 Zahaczenie
30:31 2 min. Patrik Rimmel #11 Zahaczenie
37:42 2 min. Petr Valušiak #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:27 2 min. Richard Král #91 Uderzanie kijem
49:41 2 min. Patrik Flašar #13 Uderzanie kijem
49:42 2 min. Patrik Flašar #13 Uderzanie kijem
56:02 2 min. Petr Valušiak #91 Przeszkadzanie
Marcin Słodczyk zdobywa złotą bramkę i tym samym JKH GKS wygrywa spotkanie

Rozpoczynamy dogrywkę

Koniec III tercji przy stanie 4:4 i będziemy mieli dogrywkę

60 min. GOL! 4:4 na nieco ponad 30 sekund przed końcem odsłony wyrównującą bramkę zdobywa Gabryś pięknym strzałem pokonując Kosowskiego - czas dla JKH GKS
59 min. Unici już w pełnym zestawieniu
58 min. Bordowski podaje do Urbanowicza, ale ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i pewnie broni Witek
57 min. kara dla Vausiaka
53 min. GOL! 4:3 krążek pod strzale Urbanowicza odbił się od parkanów Witka i Bryk bez chwili zastanowienia wpakował go do bramki
53 min. Dronia z niebieskiej, ale dobrze broni Kosowski
51 min. GOL! 3:3 Lipina wyrównuje wynik spotkania - chwilę później była szansa na czwartą bramkę, ale Słodczyk nie zdołał umieścić krążka w siatce
50 min. szansa dla Stachury, ale nie udaje się jej wykorzystać i szybka kontra JKH GKS - Kulas podaje przed bramkę do Lipiny, ale ten nie zdążył dojechać do krążka
49 min. GOL! 2:3 Tabacek wykorzystuje osłabienie gospodarzy i wpycha krążek do jastrzębskiej bramki
48 min. Kral pod bramkę do Bordowskiego, ale ten nie zdążył do krążka, gumę przechwycił Stachura, który podał do Valusiak, ten oddaje strzał ale Kosowski wybija
47 min. Wojtarowicz na spalonym - tempo meczu nieco słabsze niż w poprzednich tercjach
45 min. Kral, ale prosto w parkany Witka
45 min. Galant na spalonym
44 min. Jaros, ale dobrą interwencją popisuje się Kosowski
42 min. Danieluk, ale wybija Witek

Rozpoczęła się III tercja spotkania

Zakończyła się II tercja spotkania przy stanie 2:2

40 min. Tabacek trafia w kask Kosowskiego
39 min. Labryga nad bramką Witka
38 min. Valusiak ukarany 2 minutami za spowodowanie upadku przeciwnika
37 min. Krajci z bliskiej odległości, ale dobrze broni Kosowski
35 min. Modrzejewski dwukrotnie obok jastrzębskiej bramki
35 min. Krajci spod niebieskiej, wybija Kosa
34 min. rajd Urbanowicza przez taflę Jastoru, ale strzał zablokował Piekarski
32 min. GOL! 2:2 gol po strzale Tabacka wyrównuje wynik spotkania
31 min. najbliższe dwie minuty jastrzębianie zagrają w osłabieniu - kara dla Rimmela
31 min. Krajci z bliskiej odległości, ale nie udało się pokonać Kosowskiego
30 min. Gabryś mocno spod niebieskiej, ale akcja zakończyła się dobrą interwencją Kosowskiego
29 min. Lipina, ale tylko w boczną siatkę oświęcimskiej bramki
28 min. Kral zza bramki do Urbanowicz ten strzela, ale blokują strzał oświęcimscy defensorzy
27 min. Wojtarowicz spod niebieskiej, ale broni Kosa
26 min. 1 formacja JKH GKS znów pod oświęcimską bramką, ale świetnie broni Witek
25 min. Furo spod niebieskiej, wybija Witek
24 min. Tabacek z ostrego kąta, ale broni Kosowski
23 min. podczas akcji ucierpiał Stachura, który zjechał z lodu
23 min. .... zmasowany atak jastrzębskich hokeistów musiał przynieść w końcu bramkę, z bliskiej odległości Witka pokonuje Danieluk 2:1
23 min. jastrzębianie w tercji obronnej gości, Danieluk do Urbana, ale ten nie trafia w krążek, jeszcze jedna akcja zakończona strzałem Kulasa, ale broni Witek i....
21 min. Unici już w pełnym zestawieniu

Rozpoczęła się II tercja spotkania - po przerwie powracamy na lodowisko Jastor

Zakończyła się I tercja

20 min. w ostatnich sekundach strzał Bryka, jeszcze szansa na wepchnięcia krążka do bramki, ale nie udaje się
19 min. okazja do bramki dla JKH GKS, ale faulowany Lipina i kara dla Flasara
18 min. gospodarze już w pełnym zestawieniu
18 min. Riha z bliskiej odległości, krążek przedostał się pod parkanami Kosy, ale jastrzębski golkiper w ostatniej chwili mrozi krążek
18 min. Tabacek próbował wepchnąć krążek przy słupku, ale borni Kosowski
16 min. kara dla Danieluka - a Unici już w pełnym zestawieniu
15 min. mało brakowało a krążek przeleciałby pod parkanami Witka do bramki po strzale Labrygi
15 min. kara dla Tabacka
14 min. najpierw Kral, jeszcze próbował dobić Bordkowski, ale broni Witek
13 min. GOL! 1:1 Lipina z dobitki po strzale Danieluka i mamy remis
12 min. Wojtarowicz z okoli bulika, ale krążek wybija Kosowski
12 min. Furo przed bramką do Kulasa, ale krążek minął bramkę Unii
11 min. Urbanowicz do Brodkowskiego, ale krążek przechwycił Krajci i popędził w stronę jastrzębskiej bramki, strzela, ale broni Kosa
10 min. strzał Bryka z okolic czerwonej, ale pewnie broni Witek
9 min. Unici już w pełnym zestawieniu
8 min. Rimmel, ale kijem wybija Witek
7 min. Jaros odesłany na ławkę kar, szansa dla jastrzębian na wyrównującą bramkę
6 min. Bryk obok bramki strzeżonej przez Witka
5 min. Bordowski na spalonym
4 min. Gabryś zza niebieskiej po lodzie, ale broni Kosowski - trybuny Jastoru wypełnione niemal do ostatniego miejsca - przyjechała duża grupa kibiców z Oświęcimia
4 min. Labryga na spalonym
3 min. Wojtarowicz miał szansę wykorzystać prezent od Kosowskiego, który wybija krążek na tyle nieszczęśliwie, że prosto pod kij zawodnika Unii, ale na szczęścia udaje mu się wybronić jego strzał
2 min. GOL! 0:1 Riha mocnym strzałem pokonuje Kosowskiego, umieszczając krążek w siatce pod poprzeczką
2 min. Valusiak, ale bardzo niecelnie - posyła krążek obok jastrzębskiej bramki
1 min. kolejna akcja JKH GKS, tym razem Lipina z bliskiej odległości, ale czujnie Witek
1 min. Pierwsza udana interwencja Witka, który broni strzał Krala

Rozpoczynamy I tercję drugiego meczu o brąz

Hokeiści wyjechali już na taflę

-Jeśli chcesz pomóc Hokej.Net (jesteśmy z wami 8 lat!!!) w rozwoju klikaj w reklamy obok panelu logowania lub nad shoutboxem. Dziękujemy!!
Aksam Unia Oświęcim
#33 Przemysław Witek B 5 5.00 42 42 0 0 0 0 88.10 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#29 Krzysztof Zborowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0