12:06 10 min. Zoltán Kubát #61 Kara za niesportowe zachowanie 10min
13:32 2 min. Władysław Bryniczka #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:43 2 min. Sebastian Łabuz #23 Zahaczenie
21:40 2 min. Mariusz Jastrzębski Uderzanie kijem
30:59 2 min. Piotr Poziomkowski #71 Zahaczenie
35:03 2 min. Sebastian Łabuz #23 Przeszkadzanie
36:02 2 min. Bartłomiej Bomba #26 Atak łokciem
47:52 2 min. Marek Strzyżowski #80 Natarcie
53:25 2 min. Rafał Dutka #18 Wysoko uniesiony kij
55:45 10 min. Martin Ivičič #77 Kara za niesportowe zachowanie 10min
55:45 2 min. Martin Ivičič #77 Opóźnianie gry
60:00 10 min. Marek Strzyżowski #80 Kara za niesportowe zachowanie 10min
- 60 min. - KONIEC MECZU. Ciarko KH - 6 miejsce, MMKS Podhale - 5 miejsce.
- 59 min. - 8 sekund do końca meczu. Czas dla KH.
- 59 min. - Rączka w boksie.
- 57 min. - GOL! 7-4! Bryniczka nad leżącym Rączką.
- 57 min. - Dutka z niebieskiej, łapie efektownie rakiem Rączka.
- 57 min. - Kara dla Ivicica za to że odmówił sędziemu pomiaru kija.
- 56 min. - Goście już w komplecie. Emocji co nie miara, co rusz gospodarze nacierają bramkę Rajskiego.
- 55 min. - Vozdecky wjechał przed bramkę, prosto w Rajskiego.
- 53 min. - Kolejny raz Vozdecky zaatakowany nieprzepisowo przez przeciwnika. Kara dla gości.
- 52 min. - Kmiecik nad poprzeczką. W rewanżu Dziubiński indywidualnie, minął obrońcę, klęcząc oddal strzał ale Rajski zamknął w porę parkany.
- 51 min. - Vozdecky do Gruszki, ten wjechał przed bramkę, ale Rajski dobrze przyblokował gumę przy słupku.
- 50 min. - Suur w okienko, ale pięknie rakiem krążek wygarnia Rajski!
- 50 min. - Kontra Vozdeckyego, potężnie z boku, odbija Rajski.
- 49 min. - Kara dla gospodarzy. Strzyżowski siada na ławkę kar.
- 48 min. - Potężnie Kubat z okolicy bulika, odbija Rajski, dobija Ivicic, spalony.
- 47 min. - GOL! 7-3! Szybka odpowiedź Sanoka, Poziomkowski potężnym strzałem nie daje szans Rajskiemu.
- 47 min. - GOL! 6-3! Nieporozumienie Rączka z obrońcami, wykorzystał Jastrzębski.
- 46 min. - Zapała zza obrońców, Rajski instynktownie obronił.
- 45 min. - Ivicic do Milana, ten blisko przejęcia krążka i byłby sam na sam z Rajskim.
- 45 min. - Rączka bawił się krążkiem za bramką, ale w ostatniej chwili udanie podał do kolegi.
- 44 min. - Mocno Milan, obok słupka.
- 43 min. - Vozdecky strzelał, krążek zatoczył się przed Rajskim, ale nie wpadł do bramki.
- 42 min. - Dziubiński z nadgarstka, łapie rakiem Rajski.
- 42 min. - Groźnie Bomba, odbija parkanami Rączka.
- 41 min. - Zapała z boku, trafia w kask Rajskiego.
- Trwa III tercja

- 40 min. - Dziubiński dostał podanie od Białego, ale w ostatniej chwili przeciwnik zdjął mu gumę z kija.
- 39 min. - Biały przed Rajskim, ale ten pewnie łapie gumę.
- 38 min. - Neupauer strzelił groźnie, Rączka z trudem odbija odbijaczką.
- 37 min. - Milan dostał podanie przed bramkę, dwa razy krążek przełożył i trafił w parkan Rajskiego.
- 36 min. - GOL! 6-2! Kubat! Zapała zza bramki, Kubat z pierwszego krążka - po lodzie - nie dał szans Rajskiemu.
- 36 min. - Bomba przy bandzie znokautował Vozdeckyego! Czech zwija się na lodzie.
- 36 min. - Z niebieskiej Ivicic, odbija Rajski parkanem, krążek nad bramką.
- 35 min. - Mniej okazji z obu stron, teraz na ławkę kar siada Łabuz.
- 33 min. - Mermer do Milana, ten z pierwszej - strzał zablokowany.
- 32 min. - Suur wpadł na bramkę, która spadła i uderzyła Rączkę.
- 32 min. - Kolusz uderzył z okolicy bulika, pewnie broni Rączka.
- 31 min. - Na ławkę kar siada Poziomkowkski, gości w przewadze.
- 30 min. - Biały wjechał w tercję, uderzył z nadgarstka, Rajski z trudem łapie gumę.
- 29 min. - Strzyżowski przewrócony przez przeciwnika, ale nie ma kary.
- 27 min. - GOL! 5-2! Vozdecky wystawił gumę Kazkowi do pustej bramki, ten nie miał problemu z trafieniem do siatki!
- 27 min. - Obstrzeliwana bramka Rajskiego, trzykrotnie Ivicic, Zapała z pierwszego krążka - końcówką parkanu odbija Rajski!
- 25 min. - Gruszka z nadgarstka - krążek zaciska pod pachą Rajski.
- 24 min. - Rąpała trzy metry przed Rajski, strzela nad poprzeczką. Milan zza zawodnika, łapie do raka Rajski.
- 23 min. - Vozdecky dostał podanie przed bramkę od Zapały, oddał strzał obok słupka.
- 21 min. - Dziubiński po indywidualnej akcji oddaje strzał przy słupku, dobrze Rajski. Kara dla gości, na ławkę siada Jastrzębski za uderzenie kijem po rękach Suura.
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji.
- 19 min. - 4-2! Zapała !!! Zza bramki Zapała wjechał i umieścił krążek tuż przy słupku pustej bramki! Rajski nie zdążył się przemieścić!
- 18 min. - 3-2! Zapała po indywidualnej akcji! Popularny Kazek przepuścił krążek pomiędzy nogami obrońcy gości i w sytuacji sam na sam strzelił w okienko bramki Rajskiego.
- 17 min. - Dwie sytuacji gospodarzy ale Rajskie na posterunku.
- 16 min. - Szansa dla Podhala, ale gospodarzy ratuje słupek.
- 15 min. - Vozdecky przed szansą, ale przed oddaniem strzału przewraca się na lód.
- 13 min. - GOL! 2-2! Dziubiński przed bramkę do Rąpały a ten po lodzie pokonał Rajskiego!
- 12 min. - Baranyk z Kubatem wymienili się crossami... Baranyk leży na lodzie.
- 12 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu. Łabuz wędruje na ławkę kar.
- 11 min. - Dziubiński indywidualnie ale został zatrzymany przez obrońców.
- 10 min. - Z niebieskiej Ivicic, po rykoszecie broni Rajski.
- 9 min. - Biały prosto w Rajskiego, Poziomkowski obok bramki.
- 8 min. - Goście w natarciu, niewiele brakło a Rączkę pokonałyby Baranyk.
- 6 min. - Druga akcja w meczu gości i drugi gol! 1-2! Marcin Kolusz zagrał na czystą pozycję do Damiana Kapica ten bez problemów pokonał Rączkę - wcześniej go kładąc na lodzie. Akcja 2 na 1, gdzie byyła obrona.
- 5 min. - Vozdecky sprzed niebieskiej, łapie gumę Rajski.
- 5 min. - Na lodowisku około 20 osobowa grupa kibiców z Nowego Targu. Kibiców z Sanoka około 2 tys.
- 4 min. - GOL! 1-1! Poziomkowski wjechał zza bramki przed Rajskiego i wcisnął krążek pomiędzy jego parkany.
- 3 min. - GOL? 0-1! Sędzia sprawdza VIDEO. Różański wjechał w tercję i uderzył z nadgarstka - krążek uderzył w poprzeczkę w środku bramki i wypadł przed linię bramkową. JEST BRAMKA, sędzia wskazał na środek!
- 1 min. - Gruszka, odbija Rajski. Mermer po kiju, krążek ląduje nad bramką gości.
- Przed meczem obie drużyny minutą ciszy uczciły pamięć zmarłego przed kilkoma dniami wybitnego hokeisty sanockiego Jana Paszkiewicza.

- Jeśli chcesz pomóc portalowi się utrzymać, klikaj 3-4 razy dziennie w reklamy u góry obok panelu logowania lub po prawej stronie nad shoutboxem. Dziękujemy!!