- 6min - Simicek nie wykorzystuje 100% sytuacji stojąc z krążkiem tuż przed bramkarzem chwilę później Witecki strzelił w poprzeczkę
- 8min - Da Costa próbował pokonać Plaskiewicza który od początku ma pełne ręce roboty. bramkarz próbował nakryć krążek ciałem
- 8min. - kilka mocnych kontaktów ciałem w końcu konczy się kara
- 7:33 ukarany zawodnik gości za spowodowanie upadku przeciwnika Mariusz Kuchnicki
- 8:05 GOL! 2-0! Piękne założenie zamka zaowocowało bramką dla zespołu Tyskiego bramkę zdobył Simicek objeżdżając całą bramkę asystowali Woźnica i Sokół. Strzał po poprzeczkę
- 9min - lekkie nieporozumienie przy wyprowadzaniu krążka przez drużynę Torunia
- 10min. - Rączka odbija strzał parkanem prosto na kij kolegi z drużyny
- 10min - Plaskiewicz broni kaskiem po uderzeniu Galanta. gra przerwana
- 12min - obie drużyny gubią się przy wyprowadzaniu krążka
- 13min - mecz chwilowo się uspokoił Toruń szuka szansy na odrobienie strat a Tyszanie czekają na błąd przeciwnika
- 14min - kolejna obrona Plaskiewicza po strzale Galanta. krążek zgaszony za bramkę
- 15min - obrońcy Tychów w odpowiednim momencie przerywają atak gości
- 14:45 ukarany zawodnik Torunia Bartosz Pieniak za uderzanie
- 15:27 kolejna kara dla Torunia ukarany został zawodnik Toms Bluks za niebezpieczną grę wysokim kijem. zawodnik przeprosił po otrzymaniu kary Simicka
- 16min. - Zamieszanie pod bramką Torunia. bramkarz całkowicie zdezorientowany jednak chwilę później wyprowadzają groźną kontrę. Rączka broni będąc na plecach
- 16:51 ukarany został Arkadiusz Marmurowicz za trzymanie
- 18min - Tyszanie co chwilę sprawdzają czujność bramkarza Torunia
- 19min - Tyszanie nie zdołali zakończyc celnym strzałem ostatniego zamka w przewadze
- 19:15 za uderzanie został ukarany Michał Kotlorz
- 20min - zespół Torunia dwukrotnie sprawdził w końcówce Rączkę jednak strzały były niecelne
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 21min - ładne przejęcie krążka w tercji przeciwnika przez Bagińskiego po wygranym wznowieniu Torunia. strzał w łapaczkę bez problemu broni bramkarz
- 22min - Tyszanie w osłabieniu utrzymywali krążek w tercji Torunia. kara dobiegła końca
- 23min - wysoka wrzutka Torunia w Tyską tercję jednak podanie nie doszło do celu
- 23min - Kotlorz z dystansu trafia nad poprzeczkę
- 23min - Połącarz na pełnej szybkości wjechał w tercję i oddał strzał. Rączka wyłapuje go bez kłopotów
- 24min - Kozłowski próbował uderzenia zza niebieskiej jednak Plaskiewicz łapie krążek
- 24min - dwa ataki Torunia przerwanie w tercji neutralnej
- 25min - ciekawa próba wrzutki z własnej tercji w tercję Tyską w wykonaniu Torunia
- 24:09 Ukarany Michał Woźnica za uderzanie
- 25min - zamek założony przez Toruń i próba przekierowania strzału jednak nieudana
- 24:52 GOL! 3-0! Bagiński w osłabieniu strzela gola wbiegając na pełnej szybkości w tercję przeciwnika. Mocny strzał pod odbijaczkę. Asystował Roman Simicek
- 26 min. - Toruń bez pomysłu próbował wprowadzić krążek. Ostatecznie lekki strzał nie był w stanie pokonać Rączki
- 27min - Przygodzki zamiast podawać zdecydował się na mocny strzał. krążek ląduje w łapaczce
- 28min - Banachewicz popisał się serią zwodów i zakończył akcję strzałem jednak krążek znow w łapaczce Plaskiewicza
- 27:11 ukarany za uderzanie hokeista Torunia Jacek Dzięgiel
- 29min - długo rozgrywany zamek zakończył niezbyt celnym strzałem Woźnica
- 29min - błąd przy wyprowadzaniu krążka w przewadze przez Csoricha przyniósł uwolnienie
- 30min - było widac masę haosu w wykonaniu Tychów w ostatniej akcji. Toruń wyprowadził atak jednak strzał był niecelny
- 31min - Groźna sytuacja drużyny Tyskiej przekierowany strzał jednak sędzia dopatrzył się kary
- 30:28 - kara za uderzanie ukarany Marcin Kozłowski
- 32min - za ek Torunia mógł przynieść pierwsza bramkę ponieważ krążek odbijał się przez moment przed bramkarzem
- 32:34 GOL! 4-0! Bramkę dla Tyskiego zespołu zdobył Łukasz Sokół po pięknym podaniu Adama Bagińskiego i Romana Simicka. Strzał trafił pod odbijaczkę
- 34min - w groźniej sytuacji Csorich zachowuje należyty spokój i wybija ręką krążek spod bramki
- 34min - Rączka po raz kolejny sprawdzony przez zawodników Torunia, nakrywa krążek łapawicą na lodzie
- 36min - chwila uspokojenia w szeregach obu drużyn
- 37min - groźny strzał odbija Plaskiewicz nad bramką
- 38min - Plaskiewicz broni strzał leżąc na lodzie
- 38:43 - GOL! 5-0! Bramkę dla GKS Tychy zdobywa Tomasz Kozłowski podawał Łukasz Sośnierz. mocny strzał miedzy nogi bramkarza.
- 40min - Plaskiewicz znów broni kratą kasku
Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 41min - Bagiński zbyt lekko i niecelnie aby zaskoczyć Plaskiewicza
- 42min - Samotny rajd Sokoła spod własnej bramki zakończony solidnym strzałem. Bramkarz jednak nie miał problemów i złapał krążek na wysokości barków
- 43min - słupek po strzale Torunia bramkarz nie wiedział gdzie poleciał strzał
- 43min - Tyszanie również rewanżują się strzałem w słupek
- 44min - mocna gra ciałem Torunia w Tyskiej tercji
- 44min - niebezpieczne zagranie zawodnika Torunia który wpycha na bramkę Banachewicza przy oddawaniu strzału
- 43:39 - Toms Bluks ukarany za przeszkadzanie
- 45 min. - spokojnie rozgrywany zamek przez tyski GKS
- 45min - Woźnica po krótkim podaniu Simicka oddaje kąśliwy strzał. bramkarz orientacyjnie łapie krążek
- 45:22 - za uderzanie na ławkę siada Csorich.
- 46 min. - Ofiarna interwencja zawodnika GKS po zamieszaniu podbramkowym.
- 49:41 - za nadmierną ostrość w grze na ławkę trafia Kalinowski i Woźnica.
- 53 min. - Ładny rajd Da Costy ale powstrzymany przez obrońcę Torunia.
- 54 min. - GOL! 5-1! Ziółkowski wykorzystuje okres gry w przewadze.
- 56 min. - Błąd gospodarzy przy wyprowadzaniu krążka, ale Rączka łapie.
- 59 min. - GOL! 5-2! Szczęśliwa bramka dla gości. Po strzale Pieniaka krążek odbija się od leżącego tyszanina i wpada do bramki.
- Koniec meczu!
- Przy pożegnaniu, lekka utarczka pomiędzy drużynami.
Nesta Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 5 5.00 42 42 0 0 0 0 88.10 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0