27:40 2 min. Marcin Biały #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:01 2 min. Jakub Jaskólski #17 Uderzanie kijem
33:51 2 min. Tomasz Malasiński #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:37 2 min. Maciej Mermer #22 Zahaczenie
38:16 2 min. Maciej Szewczyk #4 Zahaczenie
51:46 2 min. Rafał Cychowski #7 Atak w okolice głowy lub szyi
51:46 10 min. Rafał Cychowski #7 Kara za niesportowe zachowanie 10min
52:43 2 min. Josef Vítek #77 Wysoko uniesiony kij
52:43 2 min. Jakub Jaskólski #17 Ostrość
55:26 2 min. Jakub Jaskólski #17 Wysoko uniesiony kij
58:06 - Czas dla Zagłębia. Zagłębie bez bramkarza

57 min - Dziubiński z wysokości bulika po lodzie, parkanem krążek odbija Dzwonek

56 min - Pan sędzia dzisiaj króluje na lodzie, nie daje pograć zawodnikom. Napór sanoczan, drużyna gości nie potrafi wykorzystać przewagi

55 min - Dołęga nie wykorzystał sytuacji sam na sam

54 min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Szybka wymiana ciosów i sędzia odesłał na ławkę Vitka i Jaskólskiego

53 min - Vitek zaczepiał Cychowskiego, ten mu oddał i poszedł na ławkę kar

49 min - Odrobny leży na lodzie bez maski po strzale Dołęgi. Już wszystko ok, gramy dalej

48 min - GOOL! Kapitalna akcja Sanoka. Dziubiński przejął krążek za bramką wycofał do Kolusza, a ten wstrzelił krążek pod poprzeczkę

47 min - Gurican próbował zaskoczyć Dzwonka indywidualnym najazdem, krążek pewnie łapie bramkarz gospodarzy

44 min - Nie ma gola, Zapała przestrzelił. W Sosnowcu polecą chyba pierwsze punkty w znakomitym plebiscycie na publiczność. To zasługa sędziego, który najpierw puścił akcję, a później podyktował karnego

44 min - Zapała wyjechał sam na sam, górą Dzwonek. Będzie karny dla Sanoka - strzela Zapała

42 min - Kolusz najechał z lewej strony i spróbował wbić krążek przy słupku, lecz drogę do bramki parkanem zastawił Dzwonek

41 min - Dobre rozpoczęcie tercji w wykonaniu gospodarzy. Kuc silnie, lecz górą ponownie Odrobny.

38 min - Sosnowiczanie po bramce raz po raz atakują bramkę gości

36 min - GOOL!!! Zagłębie koronkowo wykorzystało przewagę. Kostecki do Szewczyka, a ten pakuje krążek do odsłonietej bramki

35 min - Słupek po strzale Cychowskiego.

34 min - Zagłębie grając w przewadze założyło zamek. Strzał Kuca z niebieskie pewnie łapie Odrobny

31 min. - Biały wyjechał sam na sam, górą Dzwonek

28 min - Dołęga z bliska mógł zdobyć kontaktowego gola, guma minęła słupek. W odpowiedzi najazd Vozdeckyego zatrzymuje Dzwonek

26 min - GOOL! W przewadze z niebieskiej silnie huknął Kotaska. Krążek w okienku

25 min - Cychowski z Malasińskim coś sobie wyjaśnili i usiedli na ławce kar

23 min - Grając w osłabieniu Zagłębie starało się wyprowadzić kontratak, strzał Zachariasza mija lewy słupek bramki Odrobnego

21 min - Pierwsza akcja drugiej tercji mogła przynieść kolejnego gola dla przyjezdnych. Vitek został jednak zahaczony przez Zednka i Sanok zagra z przewagą jednego zawodnika

20 min - KONIEC I TERCJI

20 min - GOOL! Przyjezdni szybko zamienili przewagę na gola. Podanie z wygranego bulika na gola zamienia Vozdecky. Piękny strzał pod poprzeczkę

19 min - Ładna akcja Kolusza, zawodnik powstrzymany nieprzepisowo

17 min - Gruszka mógł otworzyć wynik spotkania, lecz nie trafił czysto w gumę i krążek minął bramkę Dzwonka

15 min - Zagłębie już w komplecie, Podsiadło nie wykorzystał klarownej sytuacji na strzelenie pierwszego gola

14 min - Goście szybko montują zamek, Vitek z bliska po lodzie ponownie w Dzwonka

12 min - Gruszka z bliska prosto w Dzwonka

11 min - Drodzy kibice z Sanoka jak nic się nie dzieje na lodzie to nic nie piszę proste :) Strzyżowski wjechał w tercję Zagłębia, jednak nie uderzył czystko w krążek

10 min - Vozdecky wyłuskał krążek pod bramką rywala i strzelił wzdłuż linii bramkowej

9 min - Cychowski huknął z niebieskiej linii, broni bramkarz gości. Zdenek na pustą trafia w Maciejewskiego

8 min - Zagłębie atakuje w przewadze, strzały mijają jednak bramkę Odrobnego

4 min - Zachariasz z bliska tuż nad barkiem Odrobnego, Dołęga z nadgarstka próbował zaskoczyć bramkarza gości - nie ma gola

2 min - Kubat silnie huknął z niebieskiej linii, pierwsza interwencja Dzwonka

0 min - Wszystkie bilety sprzedane na dzisiejsze widowisko tj 299 sztuk

0 min - Witamy z Sosnowca. Zawodnicy już po rozgrzewce,w Zagłębiu zagra już dzisiaj Martin Voznik
#1 Daniel Kachniarz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Przemysław Odrobny B 1 1.00 31 31 0 0 0 0 96.77 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0