22:33 5 min. Michał Kotlorz #87 Atak łokciem
22:33 20 min. Michał Kotlorz #87 Kara meczu
34:14 2 min. Tuomas Immonen #28 Zahaczenie
38:40 2 min. Martin Przygodzki #10 Ostrość
38:53 2 min. Adam Bagiński #3 Atak łokciem
42:30 2 min. Łukasz Wilczek #69 Atak kijem trzymanym oburącz
50:09 2 min. Krzysztof Majkowski #44 Ostrość
50:09 2 min. Petr Dvořák #24 Przeszkadzanie
52:01 2 min. Radosław Galant #20 Trzymanie kija przeciwnika
56:59 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Opóźnianie gry
57:08 2 min. Nicolas Besch #74 Podcięcie
Najlepszymi zawodnikami w dzisiejszym meczu wybrani zostali Michał Piotrowski z Cracovii i Łukasz Sokół z GKSu!

60min. Święto na trybunach i 3pkt zostają w Tychach!
58min. GOL! Sokół do Jakesa i kolejna bramka dla gospodarzy zdobyta w przewadze 5/3
57min. Kara dla LAszkiewicza za trzymanie, po chwili kara dla Bescha i GKS gra przez prawie 2 minutu 5 na 3
57min. Cracovia próbuje strzelic kontaktowego gola jednak Tyszanie bronią się bardzo mądrze
56min. Przerwana groźna akcja gości i w odpowiedzi ponownie Bagiński próbuje pokonac bramkarza gości
55min. Z ostrego kąta Bagiński w Radziszewskiego
54min. Tyszanie w pełnym zestawieniu
53min. Besch bez powodzenie z niebieskiej
51min. GOL! Kolejna udana akcja Sokoła i GKS strzela czwartą bramkę!
50min. Marcin Kozłowski trafia w boczną siatkę
50min. Sobecki łapie krążek po strzale Prokopa z niebieskiej
48min. Ponownie Immonen mocno z niebieskiej, Sobecki odbija
47min. Witecki do Galanta, ten uderza mocno a Radziszewski broni
47min. Ładna akcja Jakesa z Sokołem ten jednak niedokładnie do MArcina Kozłowskiego
46min. Bagiński w dobrej sytuacji ale jego zablokowany strzał bez mocy
45min. Goście w pełnym zestawieniu, jeszcze Da Costa próbuje
44min. Tyszanie w przewadze atakują, bez strzału na bramkę
42min. Marcin Kozłowski kręci obrońcą Cracovii za bramką, objeżdża bramkę i uderza celnie ale za słabo by pokonac Radziszewskiego
41min. Dwukrotnie goście próbują zaskoczyc Sobeckiego, najpierw Laszkiewicz a po chwili Słaboń
41min. Immonen mocno z niebieskiej, Sobecki łapie
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

40min. GOL! Kontra grających w trójkę Tyszan, Jakes ucieka i podaje do Sokoła a ten pakuje gumę pod poprzeczkę bramki Radziszewskiego
39min. Mała przepychanka pomiędzy Wilczkiem i Przygodzkim, obaj odesłani na 2 min, po chwili Bagiński ostro atakuje Leniusa za co również zostaje odesłany na ławkę kar
38min. Obstrzał bramki Radziszewskiego, Tomasz Kozłowski potężnie a następnie Marcin Kozłowski bliski pokonania bramkarza gości
37min. Goście w pełnym zestawieniu i od razu groźna akcja, Sarnik trafia w Sobeckiego
36min. Cracovia zamknięta we własnej tercji, Sokół minimalnie obok słupka
35min. Jakes z niebieskiej, Radziszewski odbija
34min. Kolejne wygrane wznowienie przez GKS i Radziszewski instynktownie odbija strzał Csoricha
34min. Wygrane wznowienie przez gospodarzy w tercji Cracovii i Bagiński wysoko na bramką

Po starciu z Michałem Kotlorzem w 23minucie Sebastian Biela zostaje odwieziony do szpitala

32min. Zamieszanie pod bramką gości, Radziszewski ponownie lepszy od napastników GKSu, tym razem Da Costa nie ma powodów do radości
31min. Witecki bliski pokonania bramkarza gości
30min. GOL! Da Costa silnie obok bramki, krążek odbija się od bandy, potem słupka i trafia ponownie na kij Da Costy a ten pakuje obok bezradnego Radziszewskiego 2-2!
29min. Bagiński wykłada krążek Woźnicy , Radziszewski parkanem kapitalnie broni
29min. Besch z niebieskiej, Sobecki pewnie łapie
28min. Tyszanie przetrwali 5 minutową grę w osłabieniu
28min. Kontra Tyszan, blokowany Pasiut niecelnie
27min. Sobecki ładnie broni strzał Martynowskiego
26min. Strzela Piotrowski Sobecki odbija, dobitka Kulika niecelna
25min, Propkop w Sobeckiego, Tyszanie zamknięci we własnej tercji
24min. Bagiński mimo asysty dwóch obrońców oddaje strzał na bramkę, broni Radziszewski
23min. Kotlorz ostro atakuje przy bandzie gracza Cracovii, z ławki kar Kotlorz odesłany przez sędziego do szatni 5min za ostrośc oraz kara meczu za niesportowe zachowanie
23min. Zespoły grają w pełnym zestawieniu
21min. Silny strzał Bagińskiego, Radziszewski odbija
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Koniec I tercji, równo z syreną dwuminutowe kary dla Kotlorza i Leniusa
19min. Akcja 3 na 2, Sucharski zablokowany pod tyską bramką
18min. Sobecki broni silny strzał Bescha z niebieskiej
17min. Cracovia w pełnym zestawieniu... Da Costa wjeżdża między obrońców i blokowany trafia w bramkarza
16min. Jakes z niebieskiej bliski wyrównania, dobitka Pasiuta również nieskuteczna
13min. GOL! Gorąco pod tyską bramką, strzał Rutkowskiego broni Sobecki ale gubi krążek, Chmielewski wpycha gumę do siatki,
12min. Wanacki z niebieskiej prosto w Radziszewskiego
10min. GOL! Tomasz Kozłowski pokonuje bramkarza gości z najbliższej odległości
9min. Laszkiewicz mocno obok bramki
8min. GOL! Piotrowski strzałem pod poprzeczkę pokonuje Sobeckiego
7min. Immonen próbuje zza niebieskiej Sobecki odbija, po szybkiej kontrze PAsiut przegrywa z Radziszewskim
5min. Da Costa przejmuje krążek ale jego zablokowany strzał nie trafia w światło bramki
4min. Gwiżdż wraca na lód
3min. Tyszanie zamknięci we własnej tercji, najpierw Kulik potężnie z niebieskiej a po chwili Słaboń z najbliższej odległości... Sobecki dwukrotnie lepszy
2min. Gwiżdż ostro atakuje Piotrowskiego przy bandzie, będzie kara
1min. Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, Bagiński do środka i Tomasz Kozłowski za lekko by pokonac Radziszewskiego
1min. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
#33 Marek Rączka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 2 2.00 29 29 0 0 0 0 93.10 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#81 Tomasz Kozłowski PS 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Krzysztof Majkowski PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Michał Woźnica PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 5 5.00 40 40 0 0 0 0 87.50 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#14 Łukasz Kulik PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Joel Lenius PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Rafal Martynowski LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0