18:50 4 min. Sławomir Krzak #91 Wysoko uniesiony kij
19:20 2 min. Jarosław Kuc #78 Zahaczenie
19:46 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
23:43 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Zahaczenie
26:24 2 min. Ivo Kotaška #71 Trzymanie przeciwnika
32:23 2 min. Karol Golec #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:54 2 min. Robert Kostecki #10 Wysoko uniesiony kij
37:46 2 min. Karol Golec #14 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
38:24 2 min. Dariusz Gruszka #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:24 2 min. Robert Kostecki #10 Wymuszanie kary (symulowanie)
54:11 2 min. Jiří Zdeněk #18 Zahaczenie
---

57 min - Goście kontrolują już wydarzenia na lodzie, sosnowiczanie mimo prób nie są w stanie zagrozić i stworzyć składnej akcji

55 min - Seans skończony, gol nie został uznany

55 min - Analiza video po bramce gości. Sędzia pierwotnie uznał gola, gdy bramka była przesunięta. Trwa seans w boksie sędziowskim

52 min - Mało ciekawe wieści napływają ze sztabu medycznego, Horny nie widzi na oko po ataku Krzaka. Dzwonek najprawdopodobniej ma złamane dwa palce

51 min - Wracamy po problemach z netem, do końca meczu 8:56

49 min – Dziubiński najechał prawą stroną tafli i silnie huknął po lodzie, gumę odbił Szydłowski

45 min – Kostecki wyjechał sam na sam, lecz krążek po jego strzale odbił się od poprzeczki

39 min - GOOL! Ale farfocel Szydłowskiego. Pozornie niegroźny strzał Mojzisa wpada do siatki

35 min - GOOL! Szybka odpowiedź miejscowych z lewej strony Golec zagrał do środka, a tam Kisiel strzelił przy słupku obok Odrobnego

35 min - GOOL! Dronia z niebieskiej pakuje krążek przy słupku. O asystę upomniał się Odrobny i ją otrzymał

32 min - Na lodzie leży Dzwonek i zwija się z bólu, oby to nie było nic groźnego. Na lodzie pojawili się już masażysta i lekarz. To koniec meczu dla młodego bramkarza Zagłębia. Między słupkami debiutuje dzisiaj Zbigniew Szydłowski

30 min - Ponownie dał o sobie znać Kolusz. Napastnik gości pomknął samotnie na bramkę rywala, lecz nie uderzył czysto w krążek, który przeleciał nad poprzeczką

28 min - Kapitalną szansę na wyrównanie zmarnował Zdenek. Napastnik Zagłębia nie uderzył w krążek mając przed sobą pustą bramkę. Jęk zawodu na trybunach

27 min - Gospodarze starają się założyć zamek i zamknąć rywala we własnej tercji, strzał Duszaka nie zagroził bramce strzeżonej przez Wiedźmina

24 min - Zdenek najechał lewą stroną tafli i strzelił po lodzie, krążek do boku zbił Odrobny

22 min - Mojzis silnie z niebieskiej, lecz trafił w kij Dzwonka, szczęście po stronie miejscowych

21 min - Sanoczanie rozpoczęli drugą odsłonę od najazdu na bramkę Zagłębia. Kolusz nie zdołał jednak pokonać Dzwonka

20 min - Koniec I tercji

19 min - Podczas gry w osłabieniu z kontratakiem wyjechał Vozdecky, był jednak zahaczany przez Kuca i uderzył nad bramką. Wcześniej Krzak wysokim kijem uderzył Hornego za co otrzymał 4 karne minuty

17 min - Strzyżowski padł na lód po bodiku Białka, do krążka dojechał Kisiel, który strzelił na bramkę. Krążek odbił się od Odrobnego. W odpowiedzi Dronia pociągnął z niebieskiej, krążek pewnie wyłapał Dzwonek

15 min - Dwójkową akcję przeprowadzili Kotaska z Vozdeckym, jednak guma po strzale pierwszego z wymienionych minął słupek bramki Dzwonka

13 min - Grając w przewadze Zdenek huknął nad poprzeczką, chwilę później Horny trafił w Odrobnego

13 min - Mojzsis wpadł na Dzwonka za co został odesłany na ławkę kar. Kibice z Sanoka pozdrawiają PZHL. Ciekawe jak Panowie z wymienionej instytucji sklasyfikują ten mecz w znakomitym konkursie publiczności. Minusy dla ...

11 min - GOOL! Sanok na prowadzeniu. Kubat strzelił przy słupku, Dzwonek zdołał odbić krążek lecz przy dobitce Vitka był już bez szans

11 min - Szczęście po stronie Zagłębia, Malasiński nie trafił do odsłoniętej bramki. Uderzenie było zbyt lekkie i na gumę zdołał się rzucić bramkarz miejscowych

10 min - Poświęciłem chwilę by policzyć kibiców gości :) na moje oko jest ich 48 ale liczba może oscylować ok. 60

9 min - Doskonałą szansę na otworzenie wyniku miał Mermer, zawodnik nie zdołał pokonać Dzwonka mimo, że dwukrotnie uderzał z metra

8 min - Marcin Fall nie da rady krzyczą kibice z Sosnowca,Zagłębie to My a nie Wy. Wracając do sytuacji na lodzie - Cychowski z wysokości bulika uderzył w słupek

7 min - Białek wystrzelił krążek po lodzie, lecz z gumą bez problemu poradził sobie bramkarz gości. W odpowiedzi Kolusz pomknął przy bandzie i z ostrego kąta uderzył w Dzwonka

4 min - Kuc uderzył z niebieskiej linii, krążek przed siebie odbił Odrobny, a sytuację pod bramką uspokoił Dronia, który wybił krążek z tercji

3 min - Pierwszy celny strzał Zagłębia, Kisiel z bliska prosto w Odrobnego

3 min - Gurican z niebieskiej próbował zaskoczyć Dzwonka, lecz ten będąc na posterunku łapie gumę

2 min - Gramy dalej, wznowienie dla miejscowych. Pierwsza składna akcja w wykonaniu gości. Zapała pociągnął z nadgarstka prosto w Dzwonka

1 min(przerwa) - Na barierce wisi transparent Fall-Faul-Out. To przesłanie kibiców Zagłębia do prezesa

1 min(przerwa) - Na lodzie mamy rolbę, która zapewne zrobi rundkę i zjedzie

1 min - I mamy przerwę w grze po 8 sekundach, na lodzie serpentyny i konfetti. Sprzątanie na całego, zawodnicy pomagają w czyszczeniu lodu. Reszta zawodników rozgrzewa się jak na ślizgawce

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Za ok. 5 min początek spotkania. Na sektorze gości zasiadła grupa kibiców z Sanoka
#1 Daniel Kachniarz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Przemysław Odrobny B 2 2.00 20 20 0 0 0 0 90.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#13 Marcin Biały PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Paweł Dronia PO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Dariusz Gruszka LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0