32:02 2 min. Adrian Labryga #22 Uderzanie kijem
33:39 2 min. Jarosław Kuc #78 Zahaczenie
33:49 2 min. Jiří Zdeněk #18 Przeszkadzanie
36:20 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
38:21 2 min. Tobiasz Bernat #5 Przeszkadzanie
48:34 5 min. Andrzej Banaszczak #23 Ostrość
48:34 20 min. Andrzej Banaszczak #23 Kara meczu
49:45 2 min. Jarosław Kuc #78 Przeszkadzanie
52:09 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:01 2 min. Martin Ivičič #77 Zahaczenie
56:31 2 min. Szymon Marzec #42 Wysoko uniesiony kij
58:58 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 Przeszkadzanie
57 min - GOOL! Sosnowiczanie wykorzystali podwójną przewagę. Z ostrego kąta do siatki trafił Jaskólski

54 min - Mimo wielu szans drużyna JKH nie potrafi pokonać Nowaka. Bryk z niebieskiej nad bramką, chwilę później Ivicic również obok bramki

50 min - Danieluk nie trafił na pustą bramkę, trwa napór JKH. Goście zamykają rywala w tercji

48 min - Banaszczak wprasował w bandę Drzewieckiego. To koniec meczu dla defensora Zagłębia. Drzewiecki w asyście lekarza udał się do punktu medycznego

46 min - GOOL! Szybka odpowiedź gości. Trójkowa akcja Jastrzębia zakończona golem Strużyka

44 min - Kogut mógł szybko odpowiedzieć trafieniem, jednak z bliska strzelił prosto w parkany Nowaka

43 min - GOOL! I mamy pierwszą bramkę dla miejscowych. Bernat najechał na bramkę Kosowskiego, balansując ciałem zmylił bramkarza przyjezdnych i wpakował krążek do bramki

41 min - Kral mocnym uderzeniem rozpoczął trzecią odsłonę. Zagłębie już w pełnym zestawieniu

38 min - Kara za karą. Bordowski przejechał prawą stroną tafli i strzelił po lodzie, uderzenie było jednak niecelne i krążek odbił się od bocznej siatki

36 min - GOOL! JKH znakomicie rozpracowało zamek. Dwa szybkie podania i gol. Sosnowiczanie bez szans

29 min - GOOL! GOOL! Kilka sekund wstrząsnęło Zagłębiem. Najpierw defensywę sosnowiczan rozpracowali podaniami Lipina z Kralem. Po wznowieniu gry Kogut silnie huknął po lodzie. Krążek zdołał odbić Nowak, lecz skierował gumę na kij Drzewieckiego, a ten dopełnił formalności

25 min - Kulas po lodzie z wysokości bulika, gumę próbował złapać Nowak, lecz nie zamknął łapaczki i krążek spadł na lód. Na szczęście dla miejscowych żaden z zawodników JKH nie dobił próby Kulasa

24 min - Salomon z bliska prosto w Nowaka, krążek przeleciał nad bramkarzem Zagłębia i spadł na bramkę

21 min - JKH już w pełnym zestawieniu. Sosnowiczanie nie zdołali doprowadzić do wyrównania. Bryk objechał bramkę Nowaka i strzelił z ostrego kąta. Krążek przeleciał nad poprzeczką

19:28 - Karny dla JKH, strzela Lipina. Nie ma gola krążek zdołał wybronić Nowak

16 min - Bryk podczas walki wysokim kijem skasował Zdenka za co otrzymał cztery minuty kary. Krew na lodzie zawodnika Zagłębia, który chwilę później zjechał do boksu o własnych siłach

12 min - Kulas samotnie pomknął na bramkę Nowaka i strzelił mocno z nadgarstka. Krążek kijem zbił Nowak ratując swój zespół przed stratą kolejnej bramki

10 min - Kuc z niebieskiej w swoim stylu, krążek mija słupek bramki strzeżonej przez Kosowskiego

9 min - Danieluk mógł podwyższyć prowadzenie przyjezdnych. Napastnik JKH najechał na bramkę Nowaka lecz ostatecznie nie zdołał celnie uderzyć na bramkę rywala

7 min - GOOL! Zagłębie rozklepane. Strużyk z lewej strony do Marca, a ten po lodzie pakuję krążek do siatki

4 min - grając w przewadze Działo uderzył po lodzie, gumę parkanem odbił bramkarz gości

1 min - Gramy,mecz otworzył strzał Bryka jednak krążek minął bramkę Nowaka

0 min - Witamy z Sosnowca. Za 10 min początek spotkania, zawodnicy zjechali już po rozgrzewce. Do składu Zagłębia powraca dobrze znany w Jastrzębiu Jiri Zdenek