13:11 2 min. Łukasz Rutkowski #89 Ostrość
17:05 2 min. Kamil Duszak #6 Atak kijem trzymanym oburącz
23:01 2 min. Rafał Twardy #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:14 2 min. Petr Dvořák #24 Przeszkadzanie
29:57 2 min. Michał Piotrowski #91 Zahaczenie
32:29 2 min. Jakub Jaskólski #17 Natarcie
35:35 2 min. Nick Sucharski #66 Przeszkadzanie
50:21 2 min. Karel Horný #55 Przeszkadzanie
58:20 2 min. Rafał Twardy #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
---

59 min - GOOL! Prokop wykańcza zamek strzałem z niebieskiej

58 min - Rozpoczęły się ostatnie dwie minuty spotkania, goście kontrolują wynik

55 min - Chmielewski szalał pod bramką rywala, dwukrotnie uderzał na bramkę jednak bez efektu bramkowego

52 min - Martynowski podczas gry w przewadze starał się zaskoczyć Nowaka strzałem z wysokości bulika, krążek minął lewy słupek bramki

50 min - Laszkiewicz z ostrego kąta próbował wbić gumę w odsłoniętą przez Nowaka lukę. Bramkarz zdołał jednak zainterweniować i nie ma bramki

47 min - Lenius z bliska prosto w Nowaka, chwilę później z niebieskiej huknął Immonen, górą ponownie Nowak

45 min - Tym razem ponownie przy krążku znalazł się Bernat. Napastnik Zagłębi zdołał co prawda oddać strzał, lecz krążek odbił Radzik

42 min - Piotrowski z nadgarstka obok bramki, w odpowiedzi Ślusarczyk wystawił krążek do będącego na klarownej pozycji strzeleckiej Dołęgi. Napastnik Zagłębia oddał strzał, lecz krążek po kiju bramkarza powędrował nad poprzeczką

40 min - Koniec II tercji

39 min - Bernat nad bramką, krążek odbił się i spadł przed bramkę, a tam dopadł do niego Dołęga. Strzał z metra napastnika miejscowych instynktownie wyłapał Radziszewski

37 min - W kontrataku najazd przeprowadzili Sarnik z Laszkiewiczem. Najskuteczniejszy zawodnik Pasów nie podał jednak do swojego kolegi z drużyny i wynik nadal bez zmian

34 min - GOOL! Cracovia wykorzystuje kolejne osłabienie sosnowiczan, Dvorak wykańcza zamek i mamy 1:4

33 min - GOOL! Podwójne wykluczenie w Zagłębiu Cracovia zamienia na gola. Besch z niebieskiej silnie w okienko. Nowak bez szans

31 min - GOOL! Grając w przewadze Zagłębie zdobywa kontaktowe trafienie. Bernat upadając na raty pokonuje Radziszewskiego

29 min - Kosidło ponownie jak wcześniej Martynowski mając przed sobą już tylko Nowaka nie strzelił w światło bramki

28 min - Martynowski sam na sam, broni Nowak. Przewaga Pasów

26 min - Wyśmienitą szansę na trzeciego gola zmarnował Kosidło. Zawodnik gości silnie uderzył z dwóch metrów, a krążek nad bramkę zbił Nowak

24 min - Grając po czterech Cychowski silnie huknął z niebieskiej, gumę na klatkę przyjął Radziszewski

22 min - Sosnowiczanie usłyszeli chyba kilka gorzkich słów w szatni, gdyż raz po raz atakują bramkę Radziszewskiego

21 min - Drugą tercję rozpoczął najazd Bernata, który pomknął prawą stroną, lecz nie oddał strzału w światło bramki

20 min - Koniec I tercji, początek meczu należał do przyjezdnych, kolejne minuty ukazały wyrównaną grę obu zespołów

20 min - Kosidło wpadł po gwizdku na Nowaka i go wywrócił. Lekka przepychanka pod bramką Zagłębia, po chwili zawodnik Pasów przeprosił bramkarza miejscowych

19 min - Wajda strzelił wzdłuż bramki, jednak żaden z jego kolegów z drużyny nie zdołał przechwycić krążka. Zagłębie już w komplecie

17 min - Laszkiewicz rzucony na bandę przez Duszaka. Napastnik po chwili o własnych siłach wstał i zjechał do boksu

17 min - Podsiadło z Twardym wyjechali z dwójkową akcją, jednak ich szarża nie została zakończona celnym strzałem

13 min - Przepychanki pod bramką Zagłębia. Sędzia zaczyna show, co chwilę nakłada kary. Twardy mógł zdobyć kontaktowego gola, jednak nie zdołał dobić strzału Ślusarczyka

11 min - Pasy w podwójnej przewadze przez 19 sekund

10 min - Pierwsza kara w tym pojedynku. Na ławce Cychowski, goście zagrają z przewagą jednego zawodnika

9 min - Goście idą za ciosem. Rutkowski z bliska, lecz krążek odbił do boku Nowak

8 min - GOOL! I mamy drugie trafienie dla gości. Sarnik wstrzelił gumę przed bramkę Nowaka, a tam krążek celnie przekierował pod poprzeczkę Laszkiewicz

6 min - Bernat z wysokości bulika prosto w łapaczkę Radziszewskiego

5 min - Kosidło samotnie najechał lewą stroną , lecz nie zdołał oddać celnego strzału

4 min - GOOL! Pasy na prowadzeniu. Sarnik z lewej strony po lodzie do Słabonia, a ten strzałem przy słupku zaskoczył Nowaka

2 min - Pierwszy celny strzał w pojedynku oddał Szewczyk, w odpowiedzi Słaboń silnie z nadgarstka nad poprzeczką

1 min - Gramy, krążek dla gości

0 min - Między słupkami Nowak i Radziszewski, a nie jak podano w protokole Szydłowski

0 min - Witamy z Sosnowca. Zawodnicy już po rozgrzewce. Za 15 min początek spotkania