30:49 2 min. Tomasz Połącarz #23 Trzymanie przeciwnika
34:44 2 min. Miroslav Zaťko #6 Atak kijem trzymanym oburącz
39:24 2 min. Jerzy Gabryś #17 Wysoko uniesiony kij
44:45 2 min. Sławomir Krzak #27 Wysoko uniesiony kij
46:34 2 min. Pavel Mojžíš #53 Rzucenie na bandę
48:11 2 min. Krzysztof Zapała #19 Przeszkadzanie
52:03 2 min. Sławomir Krzak #27 Trzymanie kija przeciwnika
54:38 2 min. Sławomir Krzak #27 Trzymanie kija przeciwnika
Prosimy o codzienne kliknięcie w reklamy na hokej.net obok panelu logowanie na stronie głównej (banki, kredyty, rtv, agd itd.). Dziękujemy!
---

59 min - Unia bez bramkarza, słupek po strzale jednego z zawodników KH Sanok, strzelał Dronia

58 min - Prochazka wyjechał sam na sam, jednak nie zdołał zakończyć najazdu celnym strzałem

57 min - Kubat wyjechał z szybką kontrą, jego próbę powstrzymał Witek

55 min - Krzak stracił kij przy bandzie w odpowiedzi przytrzymał kij przeciwnika i ponownie powędrował na ławkę kar

54 min - Tabacek z niebieskiej linii, gumę pewnie łapie Odrobny

53 min - Łopuski wyłuskał krążek pod bramką Unii i strzelił lecz tylko w boczną siatkę

52 min - Krajci z niebieskiej linii wystrzelił krążek w stronę bramki, pewnie łapie Odrobny

50 min - Kanonada pod bramką Odrobnego, bramkarz gości trzykrotnie zastopował próby strzeleckie przeciwnika, wynik nadal bez zmian

48 min - Przepychanki pod bramką Odrobnego, Unia przez kilka sekund w podwójnej przewadze

46 min - Krajci minął Kubata i pomknął na bramkę rywala, przełożył gumę i trafił wprost w Odrobnego

45 min - Gospodarze starają się doprowadzić do wyrównania. Strzał Gabrysia do boku zbił Odrobny. Unia grając z przewagą jednego zawodnika zamyka rywala we własnej tercji

41 min - Trzecią odsłonę od mocnego uderzenia rozpoczęli goście. Strzał Mojzisa wybronił Witek

39 min - GOOL! Zapała z bulika do Vitka, a ten pakuje krążek w okienko

38 min - Ponownie szansę na zdobycie bramki miał Kolusz, lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek. Wcześniej Jaros z bliska obok bramki

36 min - Kolusz sam na sam, broni Witek

34 min - Kolejne zamieszanie pod bramką Witka. Krótkie przepychanki, lecz bez kar. Gramy dalej

32 min - Gruszka ambitnie, lecz bardzo niecelnie. Krążek uderzony z bulika minął lewy słupek bramki Witka

31 min - Hokeiści z Sanoka nie mogą założyć zamka, dobrze prezentuje się formacja defensywna Unii

29 min - Malasiński z bliska trafił w parkany Witka, szczęście po stronie miejscowych

26 min - Połącarz silnie z ostrego kąta, guma mija bramkę Odrobnego

22 min - GOOL! I mamy remis, Tabacek zmienił tor lotu krążka po strzale Zatko, który wpadł pod poprzeczkę. 3:3!

22 min - Słupek po strzale Gabrysia

21 min - Unia zagra z przewagą jednego zawodnika. Kostaska leżał na lodzie po strzale Zatko, lecz już zjechał do boksu

18 min - GOOL! Mamy drugą bramkę dla Unii. Strzały Jakubika i Jarosa wybronił Odrobny, lecz przy dobitce Wojtarowicza był bez szans

17 min - Kolejna szansa Łopuskiego, szczęśliwie broni bramkarz gości

16 min - GOOL! Łopuski wyjechał zza bramki i wpakował krążek pod poprzeczkę obok zaskoczonego Odrobnego

15 min - Po strzale Białego zamieszanie pod bramką Witka

13 min - Gospodarze starają się nawiązać walkę, Jakubik z bliska prosto w Odrobnego

10 min - Zmiana w bramce Unii, za Zborowskiego wjechał Witek

10 min - GOOL! Trzeci gol dla Sanoka, Vitek zagrał do Vozdeckyego, a ten w samotnym najeździe nie dał szans Zborowskiemu

10 min - Jakubik szarżował za bramką Odrobnego lecz nie zdołał podać krążka żadnemu z kolegów

4 min - Krajci będąc sam na sam z bramkarzem pudłuje, napastnik Unii mógł szybko zmniejszyć prowadzenie rywala

3 min - GOOL! Bramka Strzyżowskiego uznana i mamy 0:2 dla KH Sanok

2 min - Analiza wideo po zamieszaniu pod bramką Unii, goście cieszą się z gola lecz czekamy na decyzję arbitra

2 min - GOOL! Błąd Modrzejewskiego wykorzystuje Radwański, który strzałem przy słupku pokonał Zborowskiego

1 min - Pierwszy celny strzał oddał Krajci