07:31 2 min. Tomasz Pastryk #68 Zahaczenie
10:45 2 min. Błażej Salamon #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:25 2 min. Lukaš Říha #98 Przeszkadzanie
36:03 2 min. Adrian Labryga #22 Przeszkadzanie
41:36 2 min. Arkadiusz Kąkol #96 Przeszkadzanie
44:09 2 min. Szymon Marzec #42 Ostrość
48:22 2 min. Robert Krajči #93 Atak łokciem
48:22 2 min. Robert Krajči #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Trwa I tercja...
- 2min. - Kąkol z bliska, ale obok bramki. Znakomita sytuacja gości.
- 3min. - Błąd Kosowskiego, ale Prochazka nie potrafił strzelić. Łopuski przyblokował za bramką Kosowskiego, krążek trafił do oświęcimskiego napastnik, ale zabrakło mu precyzji.
- 4min. - Rziha strzelał z tercji środkowej, krążek odbił się od nóg Rompkowskiego, ale Kosowski w ostatniej chwili skutecznie interweniuje .
- 6min. - Ivcizicz strzela z niebieskiej, Witek broni lewym parkanem.
- 6min. - GOOOL! 1:0. Świetna kontra oświęcimian, Krajczi minął Kosowskiego i strzałem do pustej bramki pakuję krążek.
- 7min. - Rziha zostawił krążek Zatce, ale ten przestrzelił.
- 7min. - 2min dla Pastryka za zahaczanie.
- 8min. - Kilka celnych strzałów ze strony oświęcimian. Kosowski dobrze interweniuje.
- 10min. - 2min dla Salamona za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 13min. - Zatko wpada z obrońcą do bramki.
- 14min. - GOOL! 2:0.Krążek po strzale Prochazki i rykoszecie ląduje w siatce.
- 16min. - Łopuski wypuścił w bój Prochazkę, ale jego strzał obronił Kosowski. Czeski środkowy mierzył w okienko!
- 19min. - GOOL! 2:1. Kral w zamieszaniu podbramkowym okazał się najsprytniejszy.
- Koniec I tercji...

- Trwa II tercja...
- 25min. - GOOL! 2:2 Urbanowicz dojechał do odbitego krążka i wpakował gumę do siatki. Sędzia Kępa skorzystał z zapisu wideo. Mamy remis !
- 29min. - Labryga trafia w słupek. Jastrzębianie dążą do zdobycia trzeciego gola.
- 29min. - GOOL! 2:3. Danieluk ograł Urbańczyka i w sytuacji sam na sam pokonał Witka.
- 29min. - Czas dla Unii, trener Franzen próbuje uspokoić swoją drużynę.
- 31min. - Oświęcimianie mocno zdenerwowani. W ich grze coś się zacięło.
- 36min. - 2min dla Labrygi za przeszkadzanie.
- 38min. - Unici nie maja pomysłu na grę. Nerwowo pozbywają się krążka. W przerwie na pewno solidnie im się za to dostanie. Na razie nie prezentują się na miarę drużyny, która zamierza walczyć o brązowy medal.
- Koniec II tercji. Zawodników żegnają okrzyki: "Po co Wy gracie, jak wy ambicji nie macie".

- Trwa III tercja...
- 41min. - 2min dla Kąkola
- 42min. - GOOL! 3:3. Krajczi w zamieszaniu pod bramką zachował najwięcej zimnej krwi i umieścił krążek w bramce Kosowsiego.
- 43min. - GOOL! 3:4. 23 sekundy, tyle cieszyli się gospodarze z doprowadzenia do remisu. Górny uderzał z niebieskiej, krążek po rykoszcie znajduje miejsce w bramce Witka.
- 48min. - 2min dla Krajcziego za atak łokciem oraz 2 min dla spowodowanie upadku przeciwnika.
- 52min. - Jastrzębie nie potrafi zagrozić bramce Witka. 4 minuty w przewadze i raptem 2 strzały.
- 52min. - Jakubik ! ... i nie ma bramki !Oświęcimianie mogli wrócić do gry, ale w sytuacji sam na sam nie potrafił znaleźć sposobu na Kosowskiego.
- 52min. - Słabe spotkanie.Trzeba przyznać, że każdy spodziewał się lepszej gry, i to ze strony obu dryżyn.
- 55min. - Niedokładność w szeregach jednych i drugich.
- 57min. - Łopuski strzelał z ostrego kąta, ale nie dał rady pokonać Kosowskiego.
- 57min. - Rzut karny dla Jastrzębia. Krajczi rzucił kij na lód.
- 57min. - Urbanowicz przegrał próbę nerwów z Witkiem. Trzeba też przyznać, że nie miał pomysłu na wykonanie karnego.
- 57min. - Oświęcimianie bez bramkarza. Na razie Kosowski nie daje sie pokonać. Interweniuje spokojnie, ale też dopisuje mu szczęście.
- 59min. - Czas dla JKH.